Diskuze k Letní události 2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Co jsem točil na betě, tak je pravda že se snížilo od loňska počet odměn zlato/zásoby, ale zato jsem vytočil mnohonásobně více zbytečností tipu dekorace nebo tuláci(tulák).
 

DeletedUser11297

Host
Tak na betě se mi celkem zadařilo. Dokonce jsem získal o palác víc, než potřebuji. :D K tomu spodnímu ještě potřebuji dvě budovy, aby byl plně funkční. Sice je mám v invu, ale čekám na rozšíření. Postavil bych i ten sedmý palác, ale k němu mně chybí západní věž. Takže by nedával FB, což už se na tom prostoru moc nevyplatí.

57ff1af97fad185e.jpg
 

DeletedUser9266

Host
Tak tomu se říká farma nebo spíš štěstí? :) Jinak, jen tak by mě zajímalo co dostaneš celkem z této sestavy?
 
Přepostnu tento vzor z bety :) Třeba to některým pomůže :D
A existuje ještě lepší využití. Toto je jen nástin jak to může vypadat :)
Kód:
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
+---+---+---+---+---+---+---+---+---+---+
|               |East   |               |
+               +Tower  +               +
|               |       |               |
+    Palace     +-------+    Palace     +
|               |Bandar |               |
+               +Play   +               +
|               |       |               |
+---+---+---+---+---+---+---+---+---+---+
|West   |Maha   |       |Maha   |West   |
+Tower  +Pond   + unused+Pond   +Tower  +
|       |       |       |       |       |
+---+---+---+---+---+---+---+---+---+---+
|               |Bandar |               |
+               +Play   +               +
|               |       |               |
+    Palace     +-------+    Palace     +
|               |East   |               |
+               +Tower  +               +
|               |       |               |
+---+---+---+---+---+---+---+---+---+---+
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 

Svatej

Legenda
A doprostřed dáme bobana! :D
Ne, ted vážně, i west tower potřebuje připojení cestou, takže tohle umístění není moc dobré při započítání i cest... Musí to být napojeno ze všech čtyř stran.
 

Werstat

Komentátor
A co takhle nabídnout něco neoriginálního a užitečnějšího? Například Rozšíření, nebo UP level na VB? Nebo UP level na všechny VB? Nebo 1000 FB? Sety jsou sice krásná věc, některé i užitečné, ale jsem zvědav kam to dojde za pár let. Město plné krásy, budeme sbírat miliony mincí, zásob a co s nimi? To je tak dobré maximálně pro jednotlivce čí malý cech který si hrabe na vlastním piséčku. Silný cech potřebuje suroviny a vojsko a pokud bude město plné ptákovin kde pak vezme místo na postavení výrobny či kasáren? Už jen ta degradace tuláků mně rozčílila příchodem těch poskakujících potvor když se do nich bouchne. Ne že bych je neměl rád, naopak, miluji je, ale už nestačí mít pouze jedny a nebo dvoje kasárna + tuláky, což znamená spoustu místa pro stavbu všech druhů kasáren aby byl úspěch v CE či CvC. Na výpravy lodí a ponorkou je též třeba spoustu surek. Myslím si a chápu, že přístavy byly do hry vloženy záměrně, aby zpomalily rychlý postup ve hře. Též chápu zvýšení náročnosti bojů v CE, jsou tam odměni neobyčejně hodnotné a dají se získat každý týden, ne nejen jednou za rok při nějakém eventu. Tím chci říci, že by se měl někdo zamyslet nad tím, jak nejlépe vyvážit hru tak, aby uspokojila co nejvíce hráčů. Jistě, namítne někdo, nemusíš ty zbytečnosti stavět, ale proč ty zbytečnosti vůbec někdo vymýšlí? Ale jinak je hra super, nejlepří jakou jsem kdy hrál a každý event se honím za těmi zbytečnostmi které pak postavím a většinou zase zbourám :)
 

Svatej

Legenda
Ale prosímtě, buď realista. 1000FB ti nikdy nedají i kdyby jsi se na hlavu stavěl. To samé se dá říct o lvl UP kitech. Ty byly ve hře jen jednou a to jen jako kompenzace hráčům. lvl UP na všechny budovy? :D:D

K dotazu proč ty budovy vůbec vymýšlí... V podstatě jsi si na to odpověděl sám.;) Odměn je ve hře více než dost a oni nepotřebují hráče co mají všechno. Potřebují ale zároveň lidi na ty eventy nějak navnadit, proto vymýšlejí setové budovy, které nepůjde získat nikde jinde než zrovna v tomhle eventu.;)
"Horste, to je neuvěřitelné!"
:rolleyes:

Silveralius: Tohle je můj vzor :D Je potřeba o jednu věž na dva paláce více, ale věže jsou přece to o co v tomhle setu jde.;)
YE6P.png
A pokud seženeš ještě další 4 věže :D...
hQUN.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9266

Host
Moc pěkné sety, co všechno dohromady dávají? Zatím jsem nehledal přesné info o budovách ale počítám že to bude podle toho kolik dalších set budov je připojeno atd. Tak pokud někdo víte produkci těchto setů byl bych rád za odpověď :)
 

DeletedUser14057

Host
Olala, zase bude inventář plný h*v*d*n. Leda že smažu nějaké hlouposti z minulých eventů, tak to tam vejde.
Potřebuju akurát skrýš tuláků na "A" a diamanty. Zbytek si můžou strčit za klobouk. Radši si vytočím pár terasovitých v expedici :) .
 

Kayro

Znalec
K dotazu proč ty budovy vůbec vymýšlí... V podstatě jsi si na to odpověděl sám.;) Odměn je ve hře více než dost a oni nepotřebují hráče co mají všechno. Potřebují ale zároveň lidi na ty eventy nějak navnadit, proto vymýšlejí setové budovy, které nepůjde získat nikde jinde než zrovna v tomhle eventu.;)
"Horste, to je neuvěřitelné!"

Nedostanete jednu nebo dve budovy ale rovnou deset.A kdo nebude mit stesti na kole, za par diamantu si je dokoupi a o to jde predevsim :)
 

DeletedUser12887

Host
Jako na tohle jsem zvědavej asi jsem byl zvyklý na svatyne znalosti, renovacky, mit ve meste nějakou tu výrobnu surek a premiovku kulturní a na obyvatele, případně na kladívka. No nic pokrok jde kupředu a nejspíš nestíhám..
 
Silveralius: Tohle je můj vzor :D Je potřeba o jednu věž na dva paláce více, ale věže jsou přece to o co v tomhle setu jde.;)
undefined

Ano to ano, ale tomu co dával obrázek přede mnou právě věže chyběli a toto je způsob jak s málo věžemi postavit paláce k sobě :)
Upřímně, když se ti podaří získat dost věží tak ano, jinak ti to je k ničemu :)
A jak jsem již psal toto bude první set co nebudu stavět :)
 

DeletedUser13872

Host
zajímavé plánky. Ještě ít štěstí a vše to získat. Ovšem to budu řešit na konci eventu.
 
Měl bych dotaz ohledně budov, které jsou předmětem odměn. Po jejich získání rovnou dostanou aktuální dobu, ve které jsem je získal nebo dostanou aktuální dobu v momentě, kdy je budu stavět? Jde mi o to, že jsem na přechodu dob a chtěl bych vědět jak se na to připravit.. Nerad bych zbytečně získal nějakou budovu zbytečně v minulé době.. Díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru