Diskuze k aktualizaci 1.107

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

ve středu 9. srpna se můžete těšit na aktualizaci 1.107. Tentokrát dojde pouze k opravě několika chyb. Jakých? To si můžete přečíst už teď v oznámení na fóru.

Budeme se těšit na vaše reakce.
 

DeletedUser12887

Host
Tak já jedinou věc si pamatuju to bylo nepřesné počítání síly cechu, jsem rád, ze se to podařilo vyřešit. Možná bych rád presne věděl z čeho se síla počítala, když jsme bojovovali proti jednomu z nejsilnějších bojove zaměřených cechu, ale to už dnes je vcelku jedno.
Nechť poučení i pro další.
 

Svatej

Legenda
supér :D Tomu říkám vyřešit problémy :D:D
ITeb.png
 

DeletedUser2273

Host
Zase nic prevratne.Hra sa stava fadna.Treba to ozivit dako.
 

DeletedUser14259

Host
Opravy chyb super, ale tím to končí. Při otevření VB se řádek s výši FB rozdělí na 2 řádky, které nejsou čitelné!!!!!!!!!!
 

ronymaniak

Turista
Presne tak po aktualizaci hlavne na mobilu ty body ve VB jsofu opravdu silene viz foto.
 

Přílohy

  • Screenshot_2017-08-14-11-39-15.jpg
    Screenshot_2017-08-14-11-39-15.jpg
    289,4 KB · Zobrazení: 12

DeletedUser13406

Host
Mimochodem hodlají někdy orpavit že hra bere ramky jak čuník? Během půl hodiny si flash cucne klidně 5 GB ram...
 

DeletedUser3139

Host
A aby toho nebylo málo, tak jsem zjistil, že na tabletu v expedici nastavím např. 6x tulák a2x třeba tank. Dám bitvu, naskočí bitevní pole, ale tuláci tam nejsou, pouze 8x tank. A soupeř do mně začne mydlit. Takže pouze grafická chyba to není. Okrade mně to o výhodu tuláků. Jo a je to od poslední aktualizace. Takže na to jukněte a já hodím dotaz na naše velké guru na podpoře.
 
Mimochodem hodlají někdy orpavit že hra bere ramky jak čuník? Během půl hodiny si flash cucne klidně 5 GB ram...
Na betě již nahozena aktualizace, která řeší úniky ramky. A zatím na to čtu jen spokojenost. Snad se to v nějaké další aktualizaci dostane i k nám.
No a za jeden a půl roku přejde FoE na HTML5 plus něco :)
Tajně doufám, že to bude C# MVC v kombinaci s něčím pěkným :) Ať už angularem nebo jen čistým HTML5 :) Animace jdou již teď v HTML5 i bez nějakého složitého frameworku podtím.
Ale dialogová okna a podobné věci jsou zatím problém. Takže se to v 90% řeší JavaScryptem nebo něčím na JS založeným. V horších případech holt flasem no.
Ale obecně po ukončení podpory flashe tu nebude moc na výběr a JS je pro ně asi cesta nejmenšího odporu no :)
 

peepee77

Veterán
A aby toho nebylo málo, tak jsem zjistil, že na tabletu v expedici nastavím např. 6x tulák a2x třeba tank. Dám bitvu, naskočí bitevní pole, ale tuláci tam nejsou, pouze 8x tank. A soupeř do mně začne mydlit. Takže pouze grafická chyba to není. Okrade mně to o výhodu tuláků. Jo a je to od poslední aktualizace. Takže na to jukněte a já hodím dotaz na naše velké guru na podpoře.
Všimni si, že zasažená jednotka nemá po úderu poškození. Je to chyba v zobrazení. Všimnul jsem si toho taky. Když jdu v expedici s tankovým vznasedlem a sedmi tulákama tak se mi někteří zobrazí už proměnění, jsou to jednotky které by obdržely úder jako první a proměnily by se tak jako tak. Žádnou výhodu neztratí. Systém už předem ví kdo je na tahu jako první a pokud začíná soupeř tak i to které jednotky zasáhne.
 

DeletedUser3139

Host
Tak bohužel nemáš pravdu. Teď jsem najel na expedici. Dvě vznášedla a šest tuláků. Po zapnutí naběhlo okamžitě osm vznášedel. Soupeř se do mně pustil a životy začaly ubívat. A bylo hůř. Soupeř začal hned druhé kolo a tak než jsem si mohl bouchnout já, tak mi zlikvidoval jedno vznášedlo úplně a ostatní poškodil. Ono 16 útoků je fakt znát. Takže to není jen grafika, ale chyba!
 

DeletedUser3139

Host
To samozřejmě vím, dokonce jsem to i psal v mém prvním příspěvku o této chybě. Jen jsem si chtěl ověřit, zda se tato ,,zvláštnost" déje i u ostatních. A případně na toto upozornit. A po zkušenostech co mám, tak ani podpora s chybami nic neudělá, oprava chyb je výsadní hobby INNO.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru