Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser11297

Host
Už zase. :(:D Sice to není 7, ale také je to podstatně větší množství medailí, než nedávno na betě. :)

c317052b3f224fc1.jpg
 
Takhle, jsem v pokorku, kdybych to měl spravedlivě měnit tak se nedoplatím :) Jo když to vyměním 1:2 tak se doplatím, ale prostě to bude 4300 surek z pokorku :D
A další pálka bude schánění plánků, vidím to na šetření dia na plánky :D Jelikož todle je zatím tak OP budova, že lvl půjde rychle na odbyt :D
 

DeletedUser11297

Host
Tak to bych si mohl nechat zdát. :) Když se blíží rozšíření, tak si vždy dopředu plánuji, jak je využít. Takže pro blížící se dvě už mám využití (na Krakena a kmenové náměstí). Horší je, že už přidávám tolik motivovatelných budov, že mám strach, že se za chvíli dostanu za hranice možných motivací. :D
 
Tak kdo si myslí, že další VB bude produkovat medaile? :D Mám takový blbý pocit, že se nevzdají a ty medaile hodí do další VB splu s nějakým "dobrým" (ironie) bonusem :D
Jinak už čekuju:
Kdy se tam něco objeví :)

Jinak no já mám teď ve městě hodně místa (na moje poměry), ale nechce se mi stavět další VB jelikož ještě ty předchozí nejsou na takové úrovni, aby si na své místo vydělali a né jen zabírali místo :D
 

DeletedUser11297

Host
Nová VB bude dávat procentuální navýšení odměn z incidentů, druhým bonusem budou buď medaile nebo mince. Medaile proto, že mají ve VB jednoznačně nejmenší zastoupení, mince proto, že jsme je naposledy měli v Současnosti. ;)
 

Svatej

Legenda
No, já myslím že vím NAPROSTO přesně co to bude za budovu... A řekl bych že to víš i Ty! :D Ale ani jeden z nás nechce věřit že fakt udělají VB podle metalovýho fesťáku. :D
 

DeletedUser11297

Host
No jo vlastně, metalový fesťák. :D Na to jsem úplně zapomněl. Pokud by ho opravdu zavedli, tak bych zkusil napsat na Inno, zda je možné módování VB ve hře, abych si to vzhledově změnil na nějaký k-pop stage. :D
 

DeletedUser11297

Host
Nedivil bych se, kdyby ještě proběhl nějaký procentuální rebalanc. Protože mít na 44. úrovni 83% šanci mi přijde docela dost (hlavně v porovnání s Arcem, kde to je jen 66%).
 
Nahoru