FoE rádio

traktorista

Odborník
Dojal jsem se až k pláči...
No nic, tak zpátky k hudbě. Pokud si někdo lajzne dát do prudkého metálu ságo (byť na koncertech samplované) a čtyři druhy zpěvu na plochu cca šesti minut sluší se smeknout klobouček. Parádička.
 

DeletedUser11297

Host
V současnosti trhač rekordů. Necelých 21 miliónů zhlédnutí za den (předchozí rekord překonán o téměř 8 miliónů), 10 miliónů zhlédnutí za 8 hodin (překonáno o 9 hodin) a 20 miliónů zhlédnutí za necelých 21 hodin (překonáno o 26 hodin). A to byl předchozí rekord jen 3 měsíce starý. Je vidět, že nás je rok od roku, měsíc od měsíce, čím dál tím víc. :):D

 

DeletedUser11297

Host
Krásná píseň, ale hlavně i spoustu věcí v ní. Chaewon v thumbnailu, barva vlasů a úsměv Jinsol, oči Naeun, ve kterých se den ode dne čím dál tím víc ztrácím, a celkově jejich visuals (vzhled? nevím, jak to nazvat v češtině :D). :D

 

Svatej

Legenda
Co třeba...
"Ty jo... to je ale kus." :D

A teď vážně... tohle video mě dneska dovedlo k vážné úvaze nad tím, jestli nežijeme v matrixu...
Kytarista, Beardbanger, a hlas má jak Tarja... tvl... svět je divný místo :(
Je to hnus pánové...:mad:
 

Svatej

Legenda
A v úchylnosti pokračujeme.
Sound sice celkem dobrej, v porovnání s minulejma výkonama musím uznat že frontman konečně našel svůj hlas...(nebo hlas našel jeho?) Ale bohužel je z toho celkem vidět, že je oblíkal nějakej post-punkovej trol, půlka bubnů je přidaná přes zelený plátno (nejspíš i s půlkou bubeníka) a i to plátno odflákly. O nějaký snaze alespoň mlátit hudou do rytmu playbacku nemluvim. :mad::mad:
Akorát teda ten elektroúhoř! :D Je vidět že asi hrajou FoE :D:D
Hlavně že jsou VEVO!
 

traktorista

Odborník
Rozhodl jsem se mít v tomto topicu alespoň jedno prvenství - dát sem kapelu s nejdelším názvem :). A mimochodem, ta písnička je strašný ušní červ...gooooooing hooooooumm.

 

DeletedUser11297

Host
Japonský debut jedné z mých nejoblíbenějších skupin. :) MV už jsem viděl několikrát a upřímně nevím, která z devíti zpěvaček na mě zapůsobila nejvíc. :D Ale asi musím dát hlas Momo. :)

 
Nahoru