Diskuze k Oceánské budoucnosti - 5. část

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

už zítra, 4. prosince, se můžete těšit na 5. část Oceánské budoucnosti. Čekají vás nové příběhové úkoly, členové posádky, nové technologie k vyzkoumání a také nová rozšíření.
Přečtěte si více v oznámení a dejte nám vědět, jak se těšíte na další část oceánského světa :)
 

DeletedUser11765

Host
Ahoj, bohužel nesdílím nadšení jako LordFrunDor... Dle mého názoru je to moc hrrr... výzkumem docela letím, ale díky vašemu neustálému a rychlému vývoji se na konec výzkumu jen tak nedostanu... od posledního rozšíření jsem otevřel 10 technologií... jsem 5 technologii od konce (konečně) a najdenou dalších 8?! Orichalkum není zadarmo... mám jen minimum vojenských budov, protože potřebuji hafo surek na blbej výzkum... Ničíte tuto hru stejně jako jste zlikvidovali Divoké kmeny... at žije pay to win a milionové zisky INNO Games ...
 

DeletedUser14058

Host
Ahoj, bohužel nesdílím nadšení jako LordFrunDor... Dle mého názoru je to moc hrrr... výzkumem docela letím, ale díky vašemu neustálému a rychlému vývoji se na konec výzkumu jen tak nedostanu... od posledního rozšíření jsem otevřel 10 technologií... jsem 5 technologii od konce (konečně) a najdenou dalších 8?! Orichalkum není zadarmo... mám jen minimum vojenských budov, protože potřebuji hafo surek na blbej výzkum... Ničíte tuto hru stejně jako jste zlikvidovali Divoké kmeny... at žije pay to win a milionové zisky INNO Games ...
Nevím - i mně to přijde jako zbytečná honba vpřed za každou cenu.
Na druhou stranu - klidně se budu posunovat výzkumem svým, třeba i pomalejším tempem, bez honby za stovkami FB každý den.
Není mou snahou dohrát to co nejdřív až na konec výzkumu a pak dělat ramena na ostatní, nebo fňukat, že nemám koho nebo co vyrabovat. Každý den si chci chvilku pohrát a je mi jedno, v které fázi se zrovna nacházím.
Zkus to taky, budeš se cítit líp :)
 

Fotřík 1.

Komentátor
Ja se tesil, ze konecne prijde nejaka dalsi era. A zatim jen dalsi dil Oceanie. Kolik jich jeste bude? Dekuji aspon za dalsi rozsireni uzemi.
 

Svatej

Legenda
Z oznámení:

"Pátá část Oceánské budoucnosti vám přináší:

.....
  • 4 rozšíření (rozšíření za medaile a diamanty budou dostupné okamžitě),...."
Chyba v překladdu, mělo by tam být: (rozšíření za medaile a diamanty jsou již dostupné) ;)

Fotřík 1.: Bude ještě minimálně jedna část oceánkny - č.6
 

DeletedUser14298

Host
Z oznámení:

"Pátá část Oceánské budoucnosti vám přináší:

.....
  • 4 rozšíření (rozšíření za medaile a diamanty budou dostupné okamžitě),...."
Chyba v překladdu, mělo by tam být: (rozšíření za medaile a diamanty jsou již dostupné) ;)

Fotřík 1.: Bude ještě minimálně jedna část oceánkny - č.6
Již dostupné? Tak to asi jak u koho .. :D
 

Svatej

Legenda
Cituju aktualizaci 1.113:
"
  • V herním chatu jsme navýšili počet záložek pro šeptání.
  • Bylo přidáno jedno nové rozšíření za diamanty a jedno za medaile."
 

DeletedUser14298

Host
Jo takhle, takže nás čeká jakoby už jen jedno za medaile a dia? Či jak tomu mám rozumět? :D Jsem trochu zmaten .. :rolleyes:
 

DeletedUser11765

Host
Nevím - i mně to přijde jako zbytečná honba vpřed za každou cenu.
Na druhou stranu - klidně se budu posunovat výzkumem svým, třeba i pomalejším tempem, bez honby za stovkami FB každý den.
Není mou snahou dohrát to co nejdřív až na konec výzkumu a pak dělat ramena na ostatní, nebo fňukat, že nemám koho nebo co vyrabovat. Každý den si chci chvilku pohrát a je mi jedno, v které fázi se zrovna nacházím.
Zkus to taky, budeš se cítit líp :)

Omg... ona bude ještě 6ka... to je konec... raději než se pořád honit na konec výzkumu, abych konečně mohl zvyšovat i VB bych uvítal více dostupná rozšíření (což samozřejmě INNO nechce páč jsou z toho dobré zisky) ale raději bych surky likvidoval na orichalkum a za větší množství orichalka si kupoval rozšíření... máme tu sadové budovy... jarní (japonská), letní (paláce a fontány) ted vánoční a budou další... ale je to úplně k ničemu, jen mi to leží v inventáři, protože mít místo na zboží (výzkum) trochu vojska (alespon na expedice - do 3.lvl) je důležitější...
 
Omg... ona bude ještě 6ka... to je konec... raději než se pořád honit na konec výzkumu, abych konečně mohl zvyšovat i VB bych uvítal více dostupná rozšíření (což samozřejmě INNO nechce páč jsou z toho dobré zisky) ale raději bych surky likvidoval na orichalkum a za větší množství orichalka si kupoval rozšíření... máme tu sadové budovy... jarní (japonská), letní (paláce a fontány) ted vánoční a budou další... ale je to úplně k ničemu, jen mi to leží v inventáři, protože mít místo na zboží (výzkum) trochu vojska (alespon na expedice - do 3.lvl) je důležitější...
Ono záleží jak děláš město když to absolutně zjednoduším máš 2 typy měst
1 je účelné (to má většina hráču tj. kasárny alkatraz par VB prostě vše co potřebuješ pro vývoj a pro boje popř expedice.)
2 je vzhledové (to není moc štastné řešení protože vpodstatě skoro nic neuděláš jelikoš to máš stavěne na estetiku a ne na efektivitu)
 

DeletedUser14298

Host
Pán je troll? :D
Tak podívej se pepíčku, čtyři rozšíření mínus dvě rozšíření je kolik? :D:p
No, vždyť tohle jsem přesně psal .. Že už nás tedy čeká jen jedno za dia a jedno za medaile ..

Nemohl jsem vědět, že Inno to bere tak, že v nějaké aktualizaci daji rozšíření, v polovině listopadu a o skoro měsíce později napíší, že nás čekají 4 rozšíření .. Tak z toho se dá úplně naprosto pochopit no - “Hele, mínus 2 tedy jo, to už jste dostali někdy támhle před měsícem, tak aby jste toho neměli zas tolik” ..
 

Werstat

Komentátor
Já myslím, že je to spíše výhoda nežli nevýhoda takhle rozkouskovaná jedna doba na několik částí. Hráč má čas nastřádat dostatek surovin i FB. Nevím jak kdo, ale já mám výzkum hotov a území budu mít zabrané když ne dnes, tak zítra určitě. Jak se říká: "Kdo šetří, má za tři" :)
Potřeba na 5 část (v závorce je uveden stav mých zásob):
FB 1486 (3930)
Orichalkum 2640 (4571)
Promethium 790 (9873)
 

zderos

Komentátor
Já myslím, že je to spíše výhoda nežli nevýhoda takhle rozkouskovaná jedna doba na několik částí. Hráč má čas nastřádat dostatek surovin i FB. Nevím jak kdo, ale já mám výzkum hotov a území budu mít zabrané když ne dnes, tak zítra určitě. Jak se říká: "Kdo šetří, má za tři" :)
Potřeba na 5 část (v závorce je uveden stav mých zásob):
FB 1486 (3930)
Orichalkum 2640 (4571)
Promethium 790 (9873)
Dotaz: k čemu je dobrý mít tolik Promethia? Jsou za to nějaké body do hodnocení?
 

DeletedUser13480

Host
Nějak jste zapomněli zmínit, že Oktapod vůbec nebude fungovat na skryté jednotky. Konkrétně na Behemoty, kteří se skryjí a já zaútočím na jednotku vedle, tak funkce Oktapoda zasáhnout jedno pole kolem sebe vůbec nefunguje! Buď je to chyba naprogramování nebo je to záměrné ale tím pádem je to další jednotka, která je v oceánii naprosto k ničemu.
 
Nahoru