Diskuze k Denním výzvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

dudasek

Znalec
Ano. Obtížnost, zadání ani množství by nemělo (a zřejmě ani není) jakkoli napojeno na obsah truhly.
Což znamená, že se těm úkolům stejně nevyhneš.
jsou stejné denní výzvy alespoň na servrech:a,,b,c,d,e?nebo je to skutečně náhoda...dneska jsem měl na B dílenskou truhlu(dílna/dílna/dílna/40k kladiv..jediné,co mi krom boje a vyjednávání,nějaké sklizně dalo práci bylo získej 900 spokojenosti-vylosoval jsem ty kladívka :)
 

DeletedUser7292

Host
Hra má být především zábavná, na točení výroby 90x po 5 minutách nic zábavného nevidím. Neustálá snaha programátorů nutit nás něco bourat a znovu stavět ...

Ahoj. To já měla už 2x za úkol vyhrát všechny úrovně expedic. Plus nějaké další splnitelné úkoly. V časovém limitu, který na to dávají, je to nemožné. Nebudu utrácet medajle kvůli tomu, abych pak získala 10 výzkumných bodů. Rozhodla jsem se to hrát jen na jednom světě a to jen ve dny, kdy mám čas. Nesplnitelné úkoly a inkasování jiného druhu výhry, než jsem si vybrala, mne přesvědčilo, že hrát nemá smysl. A pro zábavu z toho nesmí být povinnost. Všem hráčům přeji pěknou hru. :)
 

dudasek

Znalec
"Feiglovi..záleží kdy ti úkol dali-v neděli/pondělí už většina expedici hotovou mají-nebo ji dokončuji...takže splnitelné.je na tobě,co za výzvu přijmeš...já třeba také ignoruji zabírání území:holt dostanu "-1" a oddálím týdenní výhru...90*výrobu po '5 min bych asi také pustil..vybírej si a neremcej :)
 

Ruda80

Dopisovatel
No za mě, bavit se o něčem co je zábavné či není si myslím že je docela zcestné. Určitě "splň 90x5 pětiminutovu výrobu" není moc cool. Nicméně stačí do města postavit 10 kovářů, hodit hru na pozadí když už a každou hodinu si vzpomenout a přenastavit výrobu. Tip, budík na mobilu.
Spíš bych si položil otázku "jak a proč hraju tu hru" ,když řeším věci jako výroba.Co se týká úkolu "Splň všechny ... expedice. To je jenom slovíčkaření, já ten úkol dostal ve středu. Jedná se o aktuální obtížnost, teda o max 16 bojů.
A to zabírání území se tady už taky řešilo kdy ho dostaneš.
 

DeletedUser14705

Host
"Feiglovi..záleží kdy ti úkol dali-v neděli/pondělí už většina expedici hotovou mají-nebo ji dokončuji...takže splnitelné.je na tobě,co za výzvu přijmeš...já třeba také ignoruji zabírání území:holt dostanu "-1" a oddálím týdenní výhru...90*výrobu po '5 min bych asi také pustil..vybírej si a neremcej :)
Úkoly si nikdo nevybírá, jen odměny, co vypadne po vybrání truhlíku nikdo neví a ani to nezáleží na tom, jak cenný obsah truhla má, protože vývojáři netuší, že většina z toho, co tam dali je k ničemu a hrát se tam dá tak o deset cen. Na odměny nejsou vázány žádné konkrétní úkoly, Maharádžovu truhlu jsem měl hotovou za pár minut s prstem v nose a s lahvičkama jsem měl co dělat, abych všechno stihl.o_O
 

DeletedUser7292

Host
"Feiglovi..záleží kdy ti úkol dali-v neděli/pondělí už většina expedici hotovou mají-nebo ji dokončuji...takže splnitelné.je na tobě,co za výzvu přijmeš...já třeba také ignoruji zabírání území:holt dostanu "-1" a oddálím týdenní výhru...90*výrobu po '5 min bych asi také pustil..vybírej si a neremcej :)
Ten úkol jsem dostala v úterý a ve středu. A ještě jednou asi v jiný den. Ten už nevím. Remcat budu klidně dál. Však mne nikdo nenutí na ty výzvy byť jen koukat. Tak tam koukat nejspíš ani nebudu. Ztrácí to pro mne smysl, když mám možnost si vybrat výhru a pak za to splnění dostanu něco, co v nabídce ani nebylo. 10 bodů na výzkum si můžu koupit i za mince. Psala jsem to sem jen proto, aby bylo jasné, že to v této podobě mne to moc nemotivuje hrát. Pokud Ti to dá aspoň výhru, kterou Ti to nabídlo, pak by to bylo aspoň o trochu lepší.
 

DeletedUser7292

Host
No za mě, bavit se o něčem co je zábavné či není si myslím že je docela zcestné. Určitě "splň 90x5 pětiminutovu výrobu" není moc cool. Nicméně stačí do města postavit 10 kovářů, hodit hru na pozadí když už a každou hodinu si vzpomenout a přenastavit výrobu. Tip, budík na mobilu.
Spíš bych si položil otázku "jak a proč hraju tu hru" ,když řeším věci jako výroba.Co se týká úkolu "Splň všechny ... expedice. To je jenom slovíčkaření, já ten úkol dostal ve středu. Jedná se o aktuální obtížnost, teda o max 16 bojů.
A to zabírání území se tady už taky řešilo kdy ho dostaneš.
To, že se jedná jen o aktuální obtížnost myslíš k těm expedicím? Já kvůli tomu udělala celou jednu úroveň a kousek. Víc jsem nestihla a úkol jsem nesplnila. Moje máma to měla stejně. Pokud se Ti tím, co píšeš úkol splnil, tak fajn. Ale nám to jaksi nevyšlo. Takže naše snaha přišla vniveč. Budík na mobilu je pěkná věc. Ale já kvůli hře, kterou hraji ve svém volném čase jako relax, nebudu sedět celý den doma u pc. Musím také chodit do práce, nakoupit,uklízet atd.. Ty kováře můžeš postavit, pokud máš místo. Jinak bys musel bourat něco, co třeba bourat nechceš. I já to tak většinou řeším. Ale jen pokud nemusím nic bourat.
 

Svatej

Legenda
Ten úkol jsem dostala v úterý a ve středu. A ještě jednou asi v jiný den. Ten už nevím. Remcat budu klidně dál. Však mne nikdo nenutí na ty výzvy byť jen koukat. Tak tam koukat nejspíš ani nebudu. Ztrácí to pro mne smysl, když mám možnost si vybrat výhru a pak za to splnění dostanu něco, co v nabídce ani nebylo. 10 bodů na výzkum si můžu koupit i za mince. Psala jsem to sem jen proto, aby bylo jasné, že to v této podobě mne to moc nemotivuje hrát. Pokud Ti to dá aspoň výhru, kterou Ti to nabídlo, pak by to bylo aspoň o trochu lepší.
vždycky ti to dá tu výhru, která byla v truhle kterou jsi si vybrala. Že na okraji té truhly je pojížděcí lišta, které jsi si zřejmě nevšimla (apropo došlo k omylu že ta truhla obsahuje jen to co vidíš), to není chyba hry. ;)
 

DeletedUser13872

Host
Se taky na to můžu vykašlat.. Zvolil jsem truhlu kde jsou jen mince a chce to po mě získání 3 oblastí. V příštím eventu je získám, nic prozkoumávat nebudu a snad od podobných úkolů budu mít pokoj.
Včera jsem měl podobný úkol ale jen abych je získal bojem na což momentálně opravdu nemám. Takže stále stagnuju na nule ale to nevadí, další renovačku nepotřebuji.
Dokud nebude ve finální truhle šance získat něco zajímavějšího co nejde sehnat jinde nemám motivaci udělat všech 7 po sobě.
 

dudasek

Znalec
už to tu bylo mnohokrát-jestli výzvu přijmeš je na Tobě-můžeš odmítnout-nic se Ti nestane,,,maximálně do týdenního posunu -1,což není taková tragédie,když vlastně v té týdenní truhle není nic hodnotného...já si vyberu,co se mi líbí a když to odmítnu nesmutním dlouho a zítra si zase něco vyberu..když je vyjednání území kašlu na to..jinak zvládám zatím vše,i když zvedat smajly o +900 je pro mně ve středověku díky místu troška pakárna:nakup-prodej...už jsem byl jednou i na konci a 50fp zas nebylo tak špatná odměna-ještě byh bral další svatyňky,ale když budu kasírovat jen bodíky budu spokojen...
 

DeletedUser7292

Host
vždycky ti to dá tu výhru, která byla v truhle kterou jsi si vybrala. Že na okraji té truhly je pojížděcí lišta, které jsi si zřejmě nevšimla (apropo došlo k omylu že ta truhla obsahuje jen to co vidíš), to není chyba hry. ;)
Já si té lišty všimla. Nejsem jediná, komu to dalo něco jiného. Ale to nic. Jen mne to trošku štve. Možná mi ta lišta nepopojela až dolů, že? :)
 

Svatej

Legenda
Když vezmu v potaz fakt že FB jsou v 9ti truhlách... jo, furt si to myslím. ;)
Když jsme u toho, co přesně v té tvé truhle tedy bylo? :)
 

DeletedUser4749

Host
Mě se zatím nic podobného nestalo, ale po těch letech hraní už jsem viděl tolik, že bych se nedivil. Nicméně, určitou nespokojenost bych si dovolil vyjádřit. U některých úkolů mi připadá, že odměna není adekvátní vynaloženému úsilí. Že se občas objeví nějaký velmi snadný, mi samozřejmě nevadí.;) Ovšem dostat úkoly, při jejichž plnění musí člověk strávit u počitače půl dne, byť s přestávkami, kde je odměna nevalné hodnoty, je deprimující. Vím, že některé budovy nemají pro různé hráče stejnou hodnotu a někdo touží po tom, co já považuji za zbytečnost. Například nechci hrad z písku, nepotřebuji skrýš tuláků, tygří doupě... Ale někomu, kdo je ve středověku by hodně pomohly. Já oceňuji možnost získat prémiovou dílnu. Když nám ji sebrali z expedice. Začínám mít trochu obavu, aby tyhle výzvy nedopadly, jako honba za pokladem. Především kvůli časové náročnosti. Už třeba úkol "aktivuj tři bonusy v krčmě" mi zabere tři čtvrtě hodiny. A to je jen jeden z pěti.
 

DeletedUser5384

Host
aktivuj tři bonusy v krčmě"
no vidíš,a co teprv,když máš aktivován například městský štít,to máš při plnění docela smolíka :D prostě zas to nevychytali :confused:

Na výzvy jsem se dost těšil,ale už mi to přešlo.Úkoly typu vyrob 80x cosi mi zas tolik nevadí, ale přesně zbytečné utrácení v krčmě, pořizování obyvatel,spokojenosti nebo vyjednávání už prostě pouštím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ruda80

Dopisovatel
To, že se jedná jen o aktuální obtížnost myslíš k těm expedicím? Já kvůli tomu udělala celou jednu úroveň a kousek. Víc jsem nestihla a úkol jsem nesplnila. Moje máma to měla stejně. Pokud se Ti tím, co píšeš úkol splnil, tak fajn. Ale nám to jaksi nevyšlo. Takže naše snaha přišla vniveč. Budík na mobilu je pěkná věc. Ale já kvůli hře, kterou hraji ve svém volném čase jako relax, nebudu sedět celý den doma u pc. Musím také chodit do práce, nakoupit,uklízet atd.. Ty kováře můžeš postavit, pokud máš místo. Jinak bys musel bourat něco, co třeba bourat nechceš. I já to tak většinou řeším. Ale jen pokud nemusím nic bourat.


https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/diskuze-k-zimní-události-2017.9562/page-7
Jinak, výzvy opravdu nejsou pro tebe, nehroť ty které jsou moc časově náročné, uznávám že v životě jsou vyšší priority než sedění u PC. Výzvy jsou opravdu výzvy pro zdatné hráče.
Nicméně "máš pravdu", tom co je a co není možné udělat za den.
Ano dají se za jeden den dohrát všechny 4 expedice, stačí dokupovat za medaile.
Ano dá se prozkoumat provincie za 50 Dia.
Takže ano, za současných podmínek není úkol který by se nedal udělat za den.
Njn, stavět a bourat musíš tak nebo tak.....
PS: ale nehraješ na mobilu že ne?... když píšeš u PC.
 
Naposledy upraveno:

Werstat

Komentátor
Tak já s denníma výzvama končím, minimálně do doby, než se změní možnost výběru výhry, což znamená, že si výhru budu moci vybrat a ne, že mi jí procentuálně určí automat.
Za těch 14 dnů jsem nezískal na žádném serveru zhola nic. Abych se celý den dřel a získal 10 FB nebo palmu a nebo po týdnu dřiny dostal 50 FB, to mi připadá, jako že si ze mně dělá někdo srandu. Netvrdím, že se nedá nějaký úkol nesplnit, ale nemíním plnit nesmyslné úkoly jako je dávání zboží do pokladnice, vyjednávání v expedicích čí získávání oblastí na mapě. Co se týká dalších úkolů, ty celkem beru i ty 5x90. Padlo tu hodně odpovědí na úkoly které někdo nechce, nepadl tu však žádný návrh co by v těch úkolech mělo být. Ani já to nevím, protože moc možností kromě tradičních úkolů není. Já jen vím, co by tam být nemělo. Takže nadále budu otevírat truhly a když bude úkol reálný tak ho splním, když ne tak ho nesplním, protože pravděpodobnost že něco vyhraji je tak mizivá, že to za tu snahu nestojí.
 

DeletedUser13872

Host
Dnes jsem zvolil truhlu na Svatyně. Úkol jednoduchý. Dokončit 2 další úkoly a vybrat nějaké ty zásoby. Stačilo něco prodat.
A co jsem nedostal, samozřejmě 10 FB.
Ale co přeci nebudeme dostávát hned od začátku to nejlepší. Musíme si počkat na trochu štěstí a ono něco jednou padne.
 

dudasek

Znalec
Dnes jsem zvolil truhlu na Svatyně.
A co jsem nedostal, samozřejmě 10 FB.
dostal jsi odměnu ze 70%...5/10/15% byly svatyňky,,,stejně tak dostáváme FP ve finále 3 lvl expedice...holt pravděpodobnost je sv*ňa,ale jednou to padnout musí...trochu mě překvapilo,že jsi měl stejné zadání.(dělám si statistiku.ale je krátká doba na závěry))
 
Nahoru