Diskuze k Denním výzvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

Ruda80

Dopisovatel
Ironií osudu dkyž padne 10 bodů je to 10x víc za deset dní než jedna svatyně. Pokud padnou příště zase body tak pořád zase lepší než jedna svatyně.
Takže body pořád vyhrávají nad svatyní, ale na krásu města ne:)
 

DeletedUser4749

Host
Nesouhlasím. Na získání deseti bodů ze svatyně potřebuješ deset kliknutí a cca 10 sekund. Na získání deseti bodů z denní výzvy stovky kliknutí a desítky minut. Většinou.
 

Svatej

Legenda
Nesouhlasím. Na získání deseti bodů ze svatyně potřebuješ deset kliknutí a cca 10 sekund. Na získání deseti bodů z denní výzvy stovky kliknutí a desítky minut. Většinou.
svatyně na 10FB potřebuje: 2x2 místo s napojením na silnici, 10x motivace, 240 hodin (+minimálně 10 sekund)
na druhé straně, za 240 hodin je možné dostat 100FB bez nutnosti místa či motivace. ;)
vyhrává 10FB za den, i když se to zdá jako hrozná odměna.
 

DeletedUser4749

Host
Jenže těch 240 hodin nemusím sedět u hry.;) Mimochodem, doufám, že tolik času mi stačí na hraní na celý rok.
 

Werstat

Komentátor
Tak poslední hodnocení: Denní výzvy je úchylnost a kdo na ně přistoupí, je větší než ten, kdo je vymyslel :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

traktorista

Odborník
Nechápu negativní postoj. Ráno kliknu, vyberu truhlu jestli je tam něco zajímacího a pak se podívám na úkoly. Nějaký vyrábění xkrát po 5 minutách mě nezajímá, děkuju pěkně, na to mě neužije. Ale třeba dneska získej 3900 stříbrných z krčmy (3 výběry přes den) a získej tuším 400 zboží. Ok, vybral jsem velkolepky. A za to mám 10 fb. Věci, které bych udělal stejně, teď navíc s bonusem. Mě to naprosto vyhovuje.
 

DeletedUser4749

Host
Jo, je to super. "vyber 270 zboží a dokonči pětiminutovou výrobu 90x" Odměna až 100 bodů. Zboží jsem posbíral ve městě a výrobu dokončil během hraní expedice. Obdržel jsem pět! bodů. Co víc si přát?
 

DeletedUser4749

Host
Já ale přeci nikde nepíšu že u toho musíš sedět pořád. těch 240 hodin je způsobeno tím že mezi jednotlivými výzvami je minimálně 24 hodin nutno čekat.

btv: že by ti 240 hodin stačilo na celej rok je vcelku možné. Ovšem pak se nediv že toho moc nezvládneš. :D
Myslel jsem to tak, že ze svatyní dostanu body aniž bych musel hrát aktivně. Proto bych to moc nesrovnával.

Těch 240 hodin na rok byl asi optimistický odhad, nebo spíš přání. Zřejmě tu trávím víc času, ale potřebuji zvládnout i jiné věci. Třeba rekonstrukci domu (sám, protože si nemohu dovolit si na to někoho najmout), rodinu... a také musím na to všechno vydělat peníze. Bohužel. I když nám slibovali: "Každému podle jeho potřeb" :D
 

Ruda80

Dopisovatel
Pořád tomu nerozumím, už jenom se přihlásit do hry vyžaduje aktivní hraní, vybrání výroby vyžaduje totéž, někoho namotivovat, sednout s do krčmy, vybojovat pár bojů v cechovní expedici. Já pořád nechápu co je to aktivní hraní.
Dalo by se to nějak převést na pokrok ve hře za určitý čas podle toho co je aktivní či neaktivní hraní.?
Jinak doposud jsem dal všechny denní výzvy, jsou primitivní.

Jinak s tebou souhlasím s tím ostatním.
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Abys dostal body ze svatyně, musíš ji mít motivovanou. To při určitém počtu svatyní znamená hrát aktivně každý den (70-80 sv+)
Minimálně aktivní ve smyslu klikání MZ sousedům, cechu, přátelům, čištění přátel od neaktivních a schánění nových.

Pořád tomu nerozumím, už jenom se přihlásit do hry vyžaduje aktivní hraní, vybrání výroby vyžaduje totéž, někoho namotivovat, sednout s do krčmy, vybojovat pár bojů v cechovní expedici. Já pořád nechápu co je to aktivní hraní.
Dalo by se to nějak převést na pokrok ve hře za určitý čas podle toho co je aktivní či neaktivní hraní.?
Navíc ta svatyně se musí vybrat každý den, takže musíš alespoň jednou denně se přihlásit do hry a 240 hodin za rok není každej den....
Jinak s tebou souhlasím s tím ostatním.
Neaktivní hraní = přijdu, vyberu město. Body z výběru naházím do své VB nebo k někomu cizímu kvůli zisku a zase jdu. (zabere to tak 1 minutu deně)
Aktivní hraní - když přidáš všecko ostatní. ;) boje, motivace, expedice, cech... ;)
 

DeletedUser4749

Host
No, já přijdu, vyberu, dám body podle dohody o denní výměně, odehraju expedici, podívám se co kdo píše, něco směním na trhu, omrknu velkolepky v okolí, jestli tam není něco zajímavého a pokusím se splnit denní výzvu, za kterou dostanu na dvou světech po pěti bodech. Jako dnes. To mám celkem honičku to stihnout do hodiny. Motivace, návštěvy krčmy, inventuru v přátelích a cechovní administraci dělám jen příležitostně. CVC, honbu za pokladem a válčení se sousedy neprovozuji, protože to už by bylo na úkor skutečného života.
Tím nechci říct, že by hra měla být ušitá na míru mě, nebo komukoli jinému, ale měla by brát v úvahu, že spousta hráčů má ještě méně času, než já a neměli by za to být trestáni. Tím myslím odečítání splněných úkolů. Někde, tuším, že v oznámení k jedné z předešlých aktualizací jsem četl, že není záměrem tvůrců hry přikovat hráče k počitačům. Ovšem mám pocit, že slova se od činů poněkud liší. Ale na to bych vlastně také už měl být zvyklý.
 

Svatej

Legenda
Ale jistěže (ne)chtějí hráče přikovat k monitorům. ;) protože hráč co musí furt sedět u hry je hráč který to logicky dělat nechce. Takže co takový hráč udělá? Začne si hru ulehčovat = což nejčastěji znamená utrácení diamantů.
Inno hodí pár kostí zdarma a zbytek se už holt musí zacvakat.
Innogames je tak z obliga - může v klidu napsat že nechce aby hráč celý den seděl u hry (a zvládl vše bez placení) ale že chtějí aby hráči naopak u hry nemuseli trávit tolik času (a tudíž více utráceli diamanty). To vše ovšem pod košilkou F2P. ;) De fakto nelžou, jen za tím A nenásleduje velmi dúležité B. :D
A výsledek? Hráč utrácí svoje diamanty zdarma. Když je doutrácí, tak buďto bude u hry sedět déle, nebo přestane hrát, nebo nebude stíhat to co předtím v klidu stíhal, NEBO KOUPÍ DIAMANTY. ;) A jsme u toho....
 

rycco27

Dopisovatel
Super úkol - získej 4 oblasti na mapě vyjednáváním. Proč tam není jen získej 4 oblasti? Mám armádu a zboží nekradu tak proč vyjednávat? Na to abych získal zase nějakou blbost?
 
Nechápu proč tu furt někdo brečí, že se to nedá splnit, že odměny nestojí za tu námahu apod. V oznámení o denních výzvách, které se objevuje při načítání hry je jasně napsáno: "Máte rádi pořádné výzvy?" Není tam napsáno "Dostanete odměny i když pro to nic neuděláte". Pokud se vám to zdá těžké, není to asi pro vás a stačí to neplnit. Není nic jednoduššího. Mimochodem stěžovat si tady zabere často víc času, než párkrát kliknout ve hře a splnit výzvu. Ještě jsem neměl výzvu kterou bych nesplnil nebo kterou by mi vadilo plnit. Naprostá většina úkolů je splnitelná běžným hraním. A ty další se dají přinejmenším zjednodušit. Stačí u toho trochu přemýšlet. Když nechci úkoly z mapy, nezkoumám další, pokud některý den plním expedici tak večer nenechám nedodělané aktuální kolo, ale dojedu ho do konce. Pak mi nevadí když dostanu jakýkoliv úkol z expedice. Na začátku každého kola není problém vybojovat pár střetů, případně jich pár vyjednat v řadě bez porážky. Na získání lidí není třeba stavět domy a čekat až se postaví..stačí dát postavit nějakou nepotřebnou výrobnu z inventáře a hned ji zbořit..a úkol je splněný. To samé spokojenost..každý kdo dělá expedice, má v invu spoustu bran, tváří apod...stačí je dát postavit a hned zbořit. Aspoň mají nějaké využití. A tak podobně. A pokud je i to pro vás těžké, tak to prostě nedělejte. Nikde není napsáno, že to má vyhovovat úplně všem a nikde není napsáno, že účelem je aby to bylo snadné pro všechny. Mně to vyhovuje a jsem spokojený. I s odměnama. Skoro denně se dají vyhrát nějaké body (měl jsem mimo jiné 3x30 bodů, 1x 50atd), dají se vyhrát budovy z předchozích eventů(dostal jsem např. část japonské zahrady, která mi přidala k té sestavě co mám ještě další bonus do útoku), u nás v cechu díky tomu někteří získali skrýš tuláků kterou ještě neměli. Takže výzvy hodnotím velmi kladně.
 
Nahoru