Diskuze k Zimní události 2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13872

Host
Pro mě to finančně náročné určitě nebude.;)
Dnes je konečně pro šetřílky konečně skrýš tuláků, přeji hodně štěstí. Já získal v loni hned 3
 

DeletedUser14705

Host
Zdravím nefunguje připocitani hotoveho ukolu u zimni udalosti...dokoncena hodinova vyroba a nic...co s tim?
Ono toho nefunguje víc, právě jsem po zavření lvl dostal v odměně místo 3 plánků Krakena jen jeden a o pár bodíků víc, medajle už nevím, jestli seděli, nejde to zpětně zjistit, co jsem dostal, většinou nevím vůbec nic. :(
 

Svatej

Legenda
předpokládám správně, že když píšeš o pláncích méně, tak myslíš tenhle obrázek? tedy ty zeleně ohraničená pole?
AzM0.png

Ty totiž neoznačují jednotlivé plánky, ale jen jejich druhy. Tudíž v tomhle případě například jsem dostal 4 plánky, ale jen 3 druhy.
Co se týče toho žes dostal více FB...
No hele, když tady to Innogames tak silně démonizujou, tak asi nebude do hry dávat chybu která bude dávat hráčům body navíc ne?;) To spíš zafungoval arc...
 

DeletedUser14705

Host
Právě, že tenhle obrázek málokdy vidím a když už, tak je to naposled a nejde nijak zkontrolovat, jestli to, co jsem dostal, odpovídá tomu, co bych měl dostat, většinou ani nevím, co jsem dostal. V radnici sice vidím, že nějaká velkolepka se díky mě dokončila, ale to je všechno a maximálně se na ni můžu podívat ve městě majitele, což mi nijak nepomůže. ;)

Na obrázku výše si jen pamatuju, že tam nahoře byly "Nákresy 1" a "+35 výzk. bodů", ale měl jsem podle Arc dostat 3 nákresy a 28 bodů (kvůli těm plánkům jsem tam narval asi 150 bodů, tak mě těch 7 bodů "nadplán" nijak netankuje, když mám jen třetinu požadovaného). Je to jen "na hubu", budu si teď dávat bacha a když se to bude opakovat, tak píšu podpoře. Už mi jednou dali zapravdu v případě budov letního eventu, tak věřím, že když jde o chybu a řádně ji zdokumentuju / prokážu, že to napraví. I programátoři jsou lidi. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14064

Host
Ahoj,

nevíte někdo z Bety, jaké máme ještě čekat odměny z vánočního eventu? Respektive mám zálusk na dalšího Halmbocka, nepohrdnu však ani klempířovým stanem a to z důvodů čistě estetických a trochu i funkčních ;) (viz. obr.) Nebo jestli někdo má lepší nápad na přeuspořádání, sem s ním a zaslouží si tím můj nehynoucí vděk. :p Set je kompletní, navíc k němu ještě Halmbock, Smorgasbord, svíčkařův stan, 2x stan madame Fortuny a náměstí je možno smazat.:rolleyes:

Xmas.PNG
 
Právě, že tenhle obrázek málokdy vidím a když už, tak je to naposled a nejde nijak zkontrolovat, jestli to, co jsem dostal, odpovídá tomu, co bych měl dostat, většinou ani nevím, co jsem dostal. V radnici sice vidím, že nějaká velkolepka se díky mě dokončila, ale to je všechno a maximálně se na ni můžu podívat ve městě majitele, což mi nijak nepomůže. ;)

Na obrázku výše si jen pamatuju, že tam nahoře byly "Nákresy 1" a "+35 výzk. bodů", ale měl jsem podle Arc dostat 3 nákresy a 28 bodů (kvůli těm plánkům jsem tam narval asi 150 bodů, tak mě těch 7 bodů "nadplán" nijak netankuje, když mám jen třetinu požadovaného). Je to jen "na hubu", budu si teď dávat bacha a když se to bude opakovat, tak píšu podpoře. Už mi jednou dali zapravdu v případě budov letního eventu, tak věřím, že když jde o chybu a řádně ji zdokumentuju / prokážu, že to napraví. I programátoři jsou lidi. ;)
Můžeš napsat u kterého hráče ve stavbě to bylo? Abys s tvým Arcem dostal 3plánky a 28bodů, musel by ses umístit buď v 9. nebo 10. lvlu na 3. místě. Pokud teda umím počítat a pokud jsem nic nepřehlídl tak pouze tam je odměna 2plánky a 20 bodů..takže pouze tam bys s tvým Arcem dostal 3 plánky a 28bodů..
 

DeletedUser13872

Host
Tak si ještě počkám zda náhodou nedostanu ve výzvě získání 3 provincií, že bych to zkombinoval.
Dnes jsem vkročil do Průmyslu takže nyní mám před sebou na eventy celého pavouka výzkumu, protože mě prozatím stačí jen výroba zboží. A taky mám před sebou polovinu provincií na získání z tohoto věku.

A až budu mít čas a chuť tak si městečko uspořádám.
 

DeletedUser13872

Host
Tak set mi zabírá pole o velikosti 5x8 + ze 3 stran silnice, z toho je navíc jen jedna silnice pro lepší využití prostoru.
Dává mi hlavně zboží kde jsem vše podchytil a nějaké ty FB a medajle, ostatní není moc důležité.
 

Svatej

Legenda
Suroviny jsou pro mě jen příjemným zpestřením. Obrana je dle mého názoru k ničemu, takže u mě vede FB / útok. :)
 

Thesseus

Znalec
Svatyně "iritace" poslední den když předposlední den byla extra nabídka (i když možná jen u mne) na hvězdy? To tam nahoře někomu připadá, že zkušený hráč touží po Svatyni zbytečnosti? Lituji hráče, co ty hvězdy koupili a doufám, že zaslouženým trestem pro INNO bude, že si to příště dobře rozmyslí.
 

MenestheusCZ

Turista
Svatyně "iritace" poslední den když předposlední den byla extra nabídka (i když možná jen u mne) na hvězdy? To tam nahoře někomu připadá, že zkušený hráč touží po Svatyni zbytečnosti? Lituji hráče, co ty hvězdy koupili a doufám, že zaslouženým trestem pro INNO bude, že si to příště dobře rozmyslí.
A nemělo by tam být ještě něco jiného dnes po půlnoci? Ještě zbývá skoro den.
 

Svatej

Legenda
Pokud se innogames nerozhodlo změnit své zvyklosti, tak tam už nic jiného nebude, jen se o půlnoci vyresetuje rozložení dárků.

EDIT: Tak Inno fakt svoje zvyky mění... i starého psa novým kouskům naučíš! :D
Zejtra santova dílna.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13872

Host
Cukrářovu budku mám 2x a nemám z toho akorát po 1 FB z každé, stejně tak u jednoho ze 2 stanu Madame Fortuny a 1 zboží ze 2 stanů slaměné hvězdy a ta 3% podpora mincí od Klempíře mě už netrápí.
Tak to celkem jde.
A ještě jsem někde dostal Louskáčka tak u toho stojí tedy taky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru