Zušlechťovací sada(malá/velká

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dědeq

Znalec
PRO kteroukoli z variant výše. Je vcelku divné, že nic takového není (v začátcích hry, kdy se budovy sklízí často a sežerou hodně hvězdiček, jsem se spokojeností bojoval mohutně - nevím ovšem, jak tu situaci dnes mění Delfy).
 

DeletedUser12887

Host
Pro
Koneckonců už tu ten nápad někdy v nějaké podobě byl
 

Joxer

Psavec
Pro hráče, co maj v době železný machrárnu v podobě IT je to dost dobrý řešení. Při úkolech např. eventů, by se tahle věcička hodně hodila. Stačil by povzbuzovák na sekundu a nespoléhat se na hvězdičku u nějaké dekorky obvzlášť, když žádná neni, ale stačila by jedna. Pokud má hráč něco na smajlíka, tak stačí ohvězdičkovat (motivovat) dekorku a hodí jednou tolik hodnoty spokojenosti dekorky. Pokud by to byl item na unikátku nebo prostě item do éteru či nějaký rachejtle do nebíčka, tak by to bylo supr. Rachejtle na povzbuzení bych střílel do vzduchu furt a i to dia bych dal. To by bylo super. Mohl by mít ten item podobu vystřelený rachejtle? Díík.
Za mně ANO
Pokud bude rachejtle co fakt bude po spuštění vytvářet ohňostroj na nebíčku, tak by to bylo fajn, navíc tahle akce při vstupu do nové doby už je, jen by měla více využití. Já chci rachejtle!
Řešení: ikona jedné vystřelené rakety 50% z dosavadní celkové spokojenosti navíc na 24 hodin
ikonka dvou vystřelených raket 75% z dosavadní celkové spokojenosti navíc na 24 hodin
ikonka tří vystřelených raket 100% z dosavadní celkové spokojenosti navíc na 24 hodin
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15866

Host
funkce by byla stejná jako u motivační sady-s rozdílem,že by zušlechťovala
každý jistě zažil situaci.kdy potřeboval nadloubnout Májku,Altán,,,,pro větší spokojenost

nápad jsem hledal a nenašel-už o tom přemýšlím dlouho-naštěstí už delší dobu zažívám blahobyt :)
Jsem pro
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru