Sběr výroby za diamanty

DeletedUser13429

Host
Přechod hry na HTML5 znemožnil fungováni na Puffin prohlížeči. ( Z toho důvodu také stále jedu na FLASH, ale až se to spustí naplno, prohlížeč nebude fungovat už bez výjimek. )

Omlouvám se, ale je opravdu OTRAVNÉ, když musím sběr okolo 500 výzkumných bodů dělat na několikrát. Za 1. se musím rychle rozhodovat kam s body, abych mohl učinit další sběr a za 2. mám pak naprosto rozdílné časy výroby. Vím, že mobilní aplikace a prohlížeč mají vůči sobě dost rozdílných věcí, ale myslím si, že udělat jedno tlačítko není úplně takový problém. Čekal jsem, že s příchodem HTML5 budou fungovat již ostatní klasické mobilní prohlížeče jako Safari, Google Chrome, Opera, apod. ale bohužel, přihlásit se sice jde ale stejně to vyžaduje FLASH plugin, takže mobilní prohlížeč asi není schopen toto rozeznat a ani sám nevím, zdali HTML5 by mělo fungovat v mobilním prohlížeči.

Druhou možností je udělat neomezenou lištu výzkumných bodů a nebo to aspoň o tu nulu navýšit. Upřímně moc nerozumím tomu a nechápu, proč je lišta výzkumných bodů omezena pouze na 100.

Současný stav:
V mobilní aplikaci není umožněn hromadný sběr všeho pomocí 5 diamantů.
Nápad: Navrhuji, aby bylo do mobilní aplikace přidáno tlačítko na hromadný sběr a nebo byla zvýšena kapacita lišty s výzkumnými body aspoň na 1000.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO. Je dost možné, že to tu už bylo, upřímně bych se divil, kdyby ne, ale nenašel jsem to.
 

Dědeq

Znalec
pro

Já bych rozuměl limitu lišty na 100 bodů, a sice, že to je krásná motivace pravidelně používat 5 dia - ale pak nerozumím tomu, proč to tlačítko chybí v mobilu :D
A proč html5 nefunguje na mobilech, tomu tedy nerozumím vůbec, myslel jsem, že to je obecně jedna z hlavních výhod html5, a to nezávisle na foe.
 

DeletedUser12887

Host
Určitě PRO

Omezení listy na 100 bodů je v principu úplný nesmysl, protože ve chvíli kdy stejně třeba i z expedice vyberu 4x 20 a jednou 100 bodů všechno se stejně připíše
Když budu mít na liště 99 FB ze sběru a dostanu cokoliv v expedici nebo ze sběru okolo města též se to musí připsat..
Budu li mít VB třeba na úrovni 45 a jinou budovu která dává FB třeba na úrovni 99 stejně dá celkem 144 FB, takže tomu také nerozumím proč je omezené
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
tlačítko hromadný sběr :ANO

lišta 100+ ANO...člověk nechce body na liště,pokud zrovna nehází do velkolepky...po 10 už nám INNO nepřidává,takže v podstatě jakékoli omezení je zbytečné
 

DeletedUser16192

Host
Za mě určitě su pro, aby to šlo i na mobilech / tabletech apod.
 

DeletedUser17579

Host
Trochu to obnovím do dnešního data takže
PRO a ať se s tím prosím něco dělá pokud to není problém :)
 
Nahoru