Diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser12887

Host
Tak mě hlavně mrzi ze tu nikdo nepíše a je to téma k diskusi.
Sice se jsem se neúčastnil ale je to pro mě něco jako tajemství do kterého v tom případě skoro nikdo nepronikl a to jsem dnes koukal někde na světě kolik tam vlastně celkově hraje hráčů
 

peepee77

Veterán
Výsledky dnešní soutěže najdete ZDE.

Prosím hráče aby kontaktovali moderátory a určili si svět na který chtějí primárně vyplácet odměny.
 

Svatej

Legenda
@LordFrunDor se posouvá na pole č. 12 a vytáhnul si modrou kartu Dvojitý nákres - získáváš 2 náhodné nákresy na jednu tebou vybranou velkolepou budovu, kterou máš ve městě postavenou. Na kontě má 2 body.
Prosím pěkně o plánky na Modrou Galaxii. děkuji velice. :) (Arvahall)
 
Naposledy upraveno:

trojan1673

Veterán
Výsledky dnešní soutěže najdete ZDE.

Prosím hráče aby kontaktovali moderátory a určili si svět na který, chtějí vyplácet odměny.
 

peepee77

Veterán
Výsledky dnešní soutěže můžete najít ZDE.
Prosím výherce aby se mi co nejdříve ozvali a určili si svět na který chtějí odměnu připsat. Stejně tak ostatní soutěžící si mohou určit hlavní svět pro vyplácení odměn, zrychlí to celý proces odměňování. Stačí napsat někomu z moderátorů.
 

DeletedUser16095

Host
Už mám účet na fóru, svět pro odměny Cirgard a prosím o plánek na Frontenac. Díky :)
 

trojan1673

Veterán
Výsledky dnešní soutěže můžete najít ZDE.
Prosím výherce aby se mi co nejdříve ozvali a určili si svět na který chtějí odměnu připsat. Stejně tak ostatní soutěžící si mohou určit hlavní svět pro vyplácení odměn, zrychlí to celý proces odměňování. Stačí napsat někomu z moderátorů.
 

peepee77

Veterán
Výsledky dnešní soutěže naleznete ZDE.
Prosím výherce aby se mi co nejdříve ozvali a určili si preferovaný svět pro vyplácení odměn.

Dnes byl promíchán seznam odměn.
 
Nahoru