Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2018

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

Joxer

Psavec
tak by možná chtělo aspoň malou osvětu pro nás nematematiky, jak to přijde, když 1 % = 121 a 5 % = 1640, že 1640 / 5 = 328, ale nikoli 121. Třeba to tam někde je, jen to nevidím a zajímalo by mě to. Děkuji předem :)
Taky jsem to počítal a nevychází mi to :D.
Jinak co se týká té šuškandy, tak to vylepšení jako denní speciálka by měla být 10.7. a 14.7. takže celkem dvakrát. Já ještě naštěstí nekopal, takže všechny míče zatim doma ;)
 

DeletedUser13750

Host
Mňa skôr zaujíma svatyně znalostí, takže všetkých 5000 drinkov ide na ňu. :)
 

DeletedUser13750

Host
Na začiatku som pár kopov urobil, keď tam bola ešte tá navigačná šípka, ale každopádne som ešte nesplnil ani všetky dostupné úlohy.
 

DeletedUser3903

Host
5200 drinků proměněno v 5 vyhraných svatyní. Jedna mi padla první den a jedna za góly. Celkem 7ks, asi nezáživný průměr...
 

DeletedUser13620

Host
Na 3 městech dohromady cca 6000 drinků, dohromady získáno 5 vylepšení Tholu - takže 10 úroveň ani omylem a Tholos nestavím :-D
To je snad i u jednorukýho bandity šance vyšší :)
 

Anti Bílý

Psavec
Utratil jsem ze zásob asi 3000dia, dal jsem 8 gólů, Tholos na 10, vylepšeních mám ještě 2 kusy a nějaké ještě dostanu za dojetí/góly :)
Ve speciálu mi padlo asi 4 nebo 5 vylepšení, takže výborný :)
 

Mandragon Li

Nováček
A zas len hra pre tých čo kupujú nápoje za Peniaze mohli to urobiť hneď dať im zlatu ligu od začiatku a ostatní len max striebornú lebo viacej ako 7 gólov sa nedá dať bez toho aby hráč použil diamanty za peniaze :(.
 

DeletedUser3903

Host
Tak celkově 8 svatyní a pokud nespadnu během těch dvou dnů do nižší ligy, tak díky 900 utraceným diamantům budu mít i maximální lvl Tholu. Nakonec podařený evenet hádám :)
 

DeletedUser12887

Host
Tak to máš dobré, já celkem mám radost z těch zmenšení studanek mám jich asi 9, tak jsem ušetřil 27 políček ve městě.
Tholos taky nakonec budu mít na max.
Takže si nestěžuji:)

Akorát ta brankářka se dvakrát nepovedla, ale asi jde o zvyk :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
Já získal nějaké to zmenšení a Tholos je na max. Nakonec jsem postavil i ty lázně ( dočasně). Napoleon už u nich několikrát byl při projíždce.
 

DeletedUser14703

Host
Dekuji za event !!! Mnohem lepší než ty pokazene Vánoce a karneval.
Podobně fajn jako černá věž. Ta se taky povedla a navíc je krásná. Nebo sakra fajn byl Maharadza.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak vidím, že o půlnoci posledního dne eventu nedošlo k přičtení energeťáků, fakt paráda, takže jsem zůstal stát v malém vápně a ani nákupem za 200 dia to nevytrhnu :cool:. A když člověk zůstal viset v amatérech dle nesmyslného systému ,,amatérská liga hodně hráčů, bronzová nula hráčů, stříbrná hodně hráčů" , tak si z eventu odnáší zase jen trpký dojem. Ale vlastně žádná novinka, poté co padaly za ,,odměnu" většinou bezcenné ,,ceny výsměchu" jejichž hodnota je hrubě pod odměnami z běžně konaných expedicí jsem tak nějak rád, že ten event již je za námi a další frustrující zkušenost došla ke svému konci. Čím dál častěji si vlastně kladu otázku, proč se zúčastňovat dalšího eventu, když ten současný je takovým zklamáním.
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Tak vidím, že o půlnoci posledního dne eventu nedošlo k přičtení energeťáků, fakt paráda, takže jsem zůstal stát v malém vápně a ani nákupem za 200 dia to nevytrhnu :cool:. A když člověk zůstal viset v amatérech dle nesmyslného systému ,,amatérská liga hodně hráčů, bronzová nula hráčů, stříbrná hodně hráčů" , tak si z eventu odnáší zase jen trpký dojem. Ale vlastně žádná novinka, poté co padaly za ,,odměnu" většinou bezcenné ,,ceny výsměchu" jejichž hodnota je hrubě pod odměnami z běžně konaných expedicí jsem tak nějak rád, že ten event již je za námi a další frustrující zkušenost došla ke svému konci. Čím dál častěji si vlastně kladu otázku, proč se zúčastňovat dalšího eventu, když ten současný je takovým zklamáním.

Souhlasím, že jsem čekal že se to přepočte. Zrovna na E světě to bylo dost divný když v amatérské lize bylo cca stejně hráčů jako ve stříbrné a bronzová přitom byla prázdná.

Pokud se jedná o to vápno, to sis měl pohlídat sám. U vedlejší země mi to vyšlo přesně na 7 gólů bez nutnosti dia. U hlavní země jsem se asi více zaměřoval na denní odměny než na postup k bráně, tudíž mi chybělo asi 60 drinků na gól, tak jsem těch 100 dia nebo kolik pustil (za expe většinou minimálně tu 100ku dám). A taky nekopu kolem sebe, holt moje prio byla daily, tak jsem se pak musel rozhodovat jestli oželím další gól (jakože jo, byl zbytečnej, ale bál jsem se toho přepočtu, že spadnu do bronzu) a nebo utratím pár dia.

A pokud jde o odměny, vzhledem k tomu, že dali upgrade jako daily, není na co si stěžovat (pokud by tam nebyl, tak prskám taktéž). Ano, někomu nemuselo přát štěstíčko, ale štěstí patří k jakékoliv hře na světě, je načase se s tím smířit. Za mě si nemůžu stěžovat - dohromady za daily i s odměnami za góly a milestones jsem na hlavní zemi obdržel: 7 svatyní znalostí, 12 upgradů Tholosu, studánku přání a 2x zmenšovadlo.... to je z těch hlavních, pro tebe bezcenných, věcí. Nevím, co by měl chtít člověk ještě víc... pokud vím, dia takhle v eventech nepadají....No a k tomu všemu ještě hromady balastu jako medailí, bonusů, jednotek a FP apod.... za mě spokojenost. Každopádně pokud ti nepřálo štěstí, není to vina eventu jako takového... je to vina... a teď, babo raď :-D
 
Já jsem hlavně šel po odměnách. Takže pokud mi hráč za řekněme 60 energeťáků dával boosty v lahvičkách, raději jsem si připlatil na 100 energeťáků, abych dostal třeba FB (že padaly většinou nejnižší sumy holt jsem se už pochopil, holt hráč má být naštvaný za každé okolnosti a hra ho nehodlá potěšit pokud nemusí, že). Nejvyšší částky za energeťáky jsem klikal zcela výjimečně jen tehdy, pokud bylo něco vyloženě zajímavého, padnout mi nějaká premiová dílna nebo kulturní budova tak prskám a tomu jsem se chtěl vyhnout.

Pokud budu brát zase mé priority tak zmenšení studánek jsem absolutně nepotřeboval, mám v inventáři všehovšudy dvě a nasazovat je budu tehdy, až vývojáři importují fičuru rekonstrukce města, abych si mohl pohrát s rozložením, to tam možná dám i nějaký ten Maharadžův palác apod. Ale zpět k prioritám, šlo mi hlavně o upgrade Tholosu, nějaké ty budovy typu lázní, skrýš tuláků a z těch ostatních FB. Celý event jsem dokončil na s1 a s5, přičemž na obou jsem hrál stejnou taktiku, na s1 jsem skončil ve stříbrném pásmu se sedmi góly a nemýlím-li se taktéž sedmi upgrady Tholosu , na s5 to bylo pět gólů a taktéž pět upgradů Tholosu. Přemýšlím tedy, kde soudruh z pohraničí s NDR udělal chybu. Jestli mi nafackovala náhoda, nevím.

Každopádně fakt nepotěší, když na účtu který hraji spíš jako sekundární na zabití času jsou lepší výsledky než tam, kde mi na výsledku enormně záleží. Ten konec byl fakt hořký, stát v malém vápně a vědět, že už góla nedám...smutná příhoda. Ten algoritmus rozřazení hráčů, kdy se absolutně ignoroval bronz je vážně k vzteku. Nevím, zda jsi do toho dal nějaké dia, já ne. Tak jsem se smířil s tím, že s připočtením denní dávky což nakonec neproběhlo bych se ,,plácl" přes kapsu a z celkových nasyslených 2700 dia položil krvavou oběť ve výši 200 dia za což bych mohl mít poslední chybějící plánek Arcu. Jenže ani to neklaplo a dávat 700 dia? Sorryjako :cool:. Takže výsledný dojem z eventu fakt těžké zklamání. Zlatá zima, kde jsem nasbíral celý set budov.
 
Nahoru