Volné jednotky v CE

Chyba minimálně v mobilní aplikaci:
po vyřešení střetu či otevření relikvie dostanu nové jednotky. Ale to číslo neodpovídá skutečnosti, místo 3 jednotky jsem prý dostal 3x3 jednotky a z relikvie 10x10 tuláků
qW4QG8bn8oWsUJWnToSFXxKtFRFBzmS_QhzWYBnb8s7OLGwi7iKo0QvabVSpcvXGMIYcTtubYeakV98d8NrYWjl-FNGDwSq7KHM7XH-WztRQeDepD4s51oVyn_kppT0VX1ftTSX7xsUxgn9VEFEfFUWYpr0UbqtxDyMQn8W25SfY-6kg65RKnWpBFqjjUUVPdLBJ99qd3kPvwRQDCvMKrrwoNbuBGuW9pC6u86WnSgVtYKrO8b_2ItXflRX-DLCUA1V6NYb23pP__QG0xme-nv-l45VbiHE0DyPeHm26F5M1aJSB-qLJE9keitSA45yCLfNLoCrBejHhjBxADFBAzwKkcM0OQGtc3nnwpH0mTYP4W5HKrv0tW2vPr1ptmXyRwgtKByCFfdmBt4qh8dB5-xieiSo2BkUyOxsH2AqA6xwgO-nhOoZU7_NowARjz5zJwYPMufQspj-oEN-AinGSBqkX6WnHuBlQa57TOJAi2Cg9zo9r4pIbQo732OPwe0Ww0EXHPOairgGAt5If7MzYErq6hHE7cVReEKrkUDU655d21FATY5GgvgEDZJ4neUyJRMzP2W8S7ooepujF2aVFuMmU3WTrggbIddAXo2dH=w1280-h720-no
 

dudasek

Znalec
obrázek nevidím.ale pokud máš pochybnosti napiš ve hře na podporu a oni ti vojáčky přepočítají...řešil jsem s nimi alkatraz-že mi nesedí počty a nakonec jsme se po pár screenech dopočítali-za mně tedy spokojenost!
 

DeletedUser12887

Host
Občas se stane ze to ukazuje něco jiného.
Spíš je to grafická chyba a dobře že jsi na to upozornil.
Vzhledem k tomu že se jednalo o jegry a ti mají kasárna 3x3 asi to bylo v tom smyslu nicméně to už je pouze domněnka.
Záleží spíš kdy jsi to dostal a z čeho a pokud to byla jednotka ve třetím levelu expedici dostávají se 3 jednotky to pravděpodobně další varianta, proč to ukazalo takhle.

Jinak teda dopočítavat jednotky z alcatrazu třeba na levelu 50 to bych snad ani nechtěl.
Záleží kolik máš kasáren a jestli jsi všechno přesně počítal už od začátku.
K tomu ti pribudou vojáci z eventu a vojáci z expedice a třeba úkolu a naopak ti nějací můžou zmizet pokud bojujes se sousedy, v expedici kvůli úkolům z truhly nebo v CvC, pak teda najít v několika tisících, který přesně ubyl je celkem obtížné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
...pro podporu ne...vyjel mi seznam jak vojáci umírali,přibývali z odměn,...mě šlo o tuláky(měl jsem jen skrýš a šampioní dvorek)...neseděl mi jednoduchý součet před a po výběru alkatrazu...ale ukázalo se.že šamponi se schovávali v obraně a nebyli započteni v souhrnu-pro ukázku:

2018-05-25T10:20:23 bitva -1 střelec s dlouhým lukem
2018-05-25T09:10:18Alcatraz +3 tulák
2018-05-25T09:10:18 Alcatraz +2 šampion
2018-05-25T01:50:06 bitva -1 žoldák
2018-05-24T23:12:24 výroba +1 rogue
2018-05-24T22:50:25 bitva -1 střelec s dlouhým lukem
 
Naposledy upraveno:
Občas se stane ze to ukazuje něco jiného.
Spíš je to grafická chyba a dobře že jsi na to upozornil.
Vzhledem k tomu že se jednalo o jegry a ti mají kasárna 3x3 asi to bylo v tom smyslu nicméně to už je pouze domněnka.
Záleží spíš kdy jsi to dostal a z čeho a pokud to byla jednotka ve třetím levelu expedici dostávají se 3 jednotky to pravděpodobně další varianta, proč to ukazalo takhle.

Jinak teda dopočítavat jednotky z alcatrazu třeba na levelu 50 to bych snad ani nechtěl.
Záleží kolik máš kasáren a jestli jsi všechno přesně počítal už od začátku.
K tomu ti pribudou vojáci z eventu a vojáci z expedice a třeba úkolu a naopak ti nějací můžou zmizet pokud bojujes se sousedy, v expedici kvůli úkolům z truhly nebo v CvC, pak teda najít v několika tisících, který přesně ubyl je celkem obtížné.

Zcela určitě jde pouze o chybu popisku, ve třetím levelu mám získat tři jednotky, navíc chvíli předtím jsem ze zlaté relikvie dostal 10x10 tuláků, přitom běžně se dostává 10
(počet jednotek před a po jsem nekontroloval, předpokládám chybu popisku)
 

DeletedUser5384

Host
dělá to chyby a nejen grafický, minulý týden jsem měl v eventu úkol získej 3 jednotky z aktuální doby,byl jsem v CE ve 2. levelu, měl jsem dostat 2 jednotky a započítalo mi to jednu.
 
Nahoru