Posunutí HQ 2x za den

DeletedUser12887

Host
Klasicky že se sunout nedalo?
Nebo ho posunul někdo jiný, další cech to pak jde i když to je zbytečné asi vysvětlovat.
Já teď párkrát na mapě byl a ukazuje to vůbec nějak roztodivne.
Kolikrát je tam úplně jiná vlajka resp. jiný cech takže kdoví co tam ukazuje.
Otázka jestli teda se z toho sektoru dalo útočit jakoby by tam to velení bylo nebo pouze to ukazuje, že je sektor velení a ten útok možný třeba nebyl.

Ale tak to je můj osobní názor na chování všeho možného na mapě CvC.
Kde je zakopaný pes to skutečně nevím a fakt je ten, že jsme se o tom bavili i na chatu pár měsíců zpátky, včetně hráčů z podpory.

Dnes třeba zároveň se opět ukazovala na mapě pod sektory taková ta lišta modrocervena s zivotama takže to asi úplně správně nefunguje.
To by tam správně být nemělo.
Resp. Proč to tam někdy je a jindy není a co je správně.
Vzhledem k tomu že to ukazuje i někde ve vodě nebo mimo sektory spíš to tam být nemá a je to taky chyba.

Takže moje domněnka čistě teoreticky že se celá mapa posunula a to velitelství mohlo být klidně jiného cechu ačkoliv ukazovalo jako velení cechu jiného.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Právě, že cech se vylodil, zabral kolem, pak přesunul a zase zabral kolem.
Tak už jsme mysleli, že nemusíme hlídat, ale po kouknutí na mapu měli posunuto znovu a logicky je nikdo posunout nemohl.
Vše bylo před přepočtem a HQ pod pavézou nikdo neposune.
 

DeletedUser12887

Host
Tak to je divný.
Jediná možnost že se vylodil další cech a prohodil si vlajky.
Nicméně i tak velení jednoho cechu by jít přemístit nemělo.
To by muselo být přímo viditelné, kde přesně ty sektory byly.
Já věřím že ro chyba je.
Spíš mě napadá možnost teď co by šlo jedině tim padem udělat.
2x to nejde přímo po vylodění posunout to je jasné.
Respektive jde ten první vylodovak pak 4 sektory a pak 3 mám dojem teda. Ale ale sunuti jako takové jde pouze jednou.
Záleží jaká doba a přesně rozmístění jde i víc sektorů najednou nicméně sestihran kolem velení s velením 7 sektorů a víc by jít nemělo plus dva nebo 3 sektory po tom presunu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Každopádně co mám obavu že na to nikdo neodpoví.
Buď už ti hráči nehrajou nebo to nevědí nebo vědí a nechtějí to řešit.
Mám teď na mysli bývalé bojovníky a hráče, kteří CvC hrají už od začátku a zabývali se tím.
Nicméně ten dvoji posun je určitě chyba nejde posunout velení dvakrát mezi prepocty nebo přes den ještě ke všemu a pokud to jde pak je to spíš otázka vteřin a přesného načasování.
Jako možné to bylo ale je fakt jeden ze se nestihl dobýt sektor tak rychle.
Tak už taky moc nebojuju nicméně pár minel v tomhle ohledu jsem zažil.
Pokud tam mají hráče který tohle věděl a ta chyba se neopravila několik let asi to možné je.
My tohle konkrétně většinou měli na D.

Ale co z toho plyne je stejně ten fakt, že přesun velení 2x prostě nejde nebo by být možný neměl.
1x velení po dobytí a 1x sunout.
Těžko říct teď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru