Diskuze k Podzimní události 2018

DeletedUser12887

Host
Poslední dotaz ten postup respektive celý příběh na to pečení bude někde ?

Někomu se to hodit může, někdo třeba nikdy těsto nedělal a teď si z toho něco vezme.
To zas myslím vážně i já a nemyslím to ironicky.

Jestli to paní apletonowa přesně počítala každé těsto potřebuje kynout a pak je potřeba to péct, tak už se nedivím ani těm časovým sberum kladivek.

Děkuji předem za odpověď a přeji dobrou noc
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak občas si to přečtu:)
Péct podle toho nejspíš nebudu :)

Když už to někdo překládal snad, tak si to přečtu, když je čas a není co na práci nebo se ceka na to co bude za další odměnu :)

Teď třeba psala paní Appletonova, že když budu dávat do muffinu nějaký plody, třeba borůvky nebo ostruziny a maliny mražené, budou muffiny mít barvu podle těch plodů, to je dobré vědět.

Co jsem nestihl číst bylo z čeho dělá paní aplettonova muffin to je celkem problém protože to už zpětně se dozvím těžko.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Nezmizi protože to doupě bude stejně mocné jako skrýš.

Co se typů na recepty muffinu tyče spíš by to chtělo někoho kdo zrovna začíná event a čte od začátku.

Já umím bramboraky někdo zase muffiny.

Krom toho se stejně bramborak nepece ale spíš dělá na pánvi, občas se peče s kvaskem, nechá se kynout.

Akorát to nebyl recept od paní aplleton nýbrž od kartofell a jedna ingredience byla sladká a druhá hořká.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
Tak už se mi toci ve městě Slunečnicový mlýn. K tomu získáno 2 zmenseni Skrýše tuláků a zbytečné i když hezké Jezírko a les. Postavil jsem ale brzo to půjde zase pryč.
Dokonce nějaké suroviny zbyly a do konce eventu jeste je čas takže pohoda.
Vlastně bych se už na event mohl vykašlat ale rád bych jeste aspoň jedno rozšíření moštárny pokud bude.
 

DeletedUser12887

Host
Podle mě ty okrasné budovy jsou na estetiku ale nepoužitelné.

Jednou jsem byl v cizině a měli tam super topinky akorát tam měli špatný chleba sladký a neměli česnek protože byl moc aromaticky

I vylepšení mostarny na zuzitkovani jablek bych mohl napsat další příběh ideálně na palirnu kalvadosu ten vydrží i dalších 100 let.

Samotný mlýn je potřeba mít slunecnice vítr a mlynáře na zpracování to nechápu přesně odkud se ta tradice vzala.

Co mi tam chybí tím pádem je základ jak paní Appletonova vyrábí mouku.

Natož kde získala čokoládu skořici a karamel.

Za diamanty samozřejmě v diamantovych dolech, ale normální smrtelník to má trochu jinak.

Výhoda mlýna je ze nejde rabovat co se hry tyče.
Jinak z hlediska nedokonalosti hry a nesouvislosti je to další budova.
Jestli je to typ Holandský, Bulharský nebo Německý je vlastně úplně jedno.
Jednu výhodu to má není český.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Joxer

Psavec
6x Sada zmenšení Skrýše tuláků. Všechny úkoly, co jdou udělat, mám udělaný, tak jsem to vytočil všechno. Ono mi to na ten mlýn vyšlo už teď, takže ten hnusnej mlýn už mám postavenej. Upozorňuju, že bez dia. Pekl jsem hlavně to, co mělo u sebe největší možnost na bodík (ty co se házej do velkolepek :D).
Zvolil jsem barevný podzimní mlýn kvůli bodíkům. Takže mlýn už jde postavit teď i bez dia ;).
 

Hyso

Dopisovatel
Krásný, zajímavý a hezky barevně laděný event, první 3 úkoly byli super a od 4 úkolu už dále nehraji, takže moc poznatků už nemám.:)
 

DeletedUser12887

Host
Mohli teda udělat spíš i verzi holografickeho mlýna.
Aspoň je vidět kde je cílová skupina.
Nemyslí se moc na pokrok ale na hráče, kteří spíš začínají.
Jinak já třeba mám vypnutou grafiku, takže ani nevím jestli se tam točí kolo a fouká správný vítr.
Nicméně je jasné což nakonec se někde taky psalo, že když je radnice virtuální budoucnosti dá se říct ve stylu Číny, tak tam zrovna mlýn moc nezapadá.

Spíš to sedí k těm starším epocham, kde to není takovej zmatek a teprve se k tem vydobytkum civilizace postupuje i když je to taky pochybné.
Nemá cenu moc přemýšlet a je fakt i ten, že myšlení bolí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Joxer

Psavec
asi tě zklamu,bez dia to šlo už před týdnem :)
Nezklameš :D. Naopak je to dobrá zpráva pro druhé, že jde tak snadno získat ten mlýn. ;)
Já pekl poprvé až dneska, tak že jsem to zjistil až dneska. :D

Jinak já třeba mám vypnutou grafiku, takže ani nevím jestli se tam točí kolo a fouká správný vítr.
Máš vypnutou grafiku, nebo animace. Bez grafiky by to nebylo ono :D.
Petře, trochu optimismu ;).
 

DeletedUser12887

Host
Tak animace ano mas pravdu:)
Bez animací jde totiž hrát i to ostatní bez sekání.
Ono kolikrát pořádně nejde hrát ani bez těch animací, takže tohle je celkem složité.
Tu je pomalá bitva, tu se ukazuje 2x velitelství na mapě CvC, takže samotný event je třeba v pohodě, nicméně v 21. století zase nefunguje to co by melo. Ten vývoj samozřejmě snadný nejspíš není, ale zase se co měsíc nebo nějaké období urychlují všechny možnosti na poli softwaru a hardwaru, což není moje parketa a jsem pouhý laik, nicméně to vidět je pouze někde.
Tim padem to není pesimismus ale realita.

Já jsem pouze koncový uzivatel.

Kolikrát je řeč o tom jestli ta hra je pay to win nebo není.
Když se za ni platí cokoliv někdo dostává výplatu, takže to není hra úplně zdarma, cela firma získává tím pádem nějakou částku do rozpočtu a vzhledem k tomu, že jsem do něj taky přispěl, je dobré vidět výsledky.
Samozřejmě že vývojář potřebuje taky platit nájem a nebude spát pod mostem a nemůže zemřít hladem.

I když by vlastně cokoliv měl být dobrovolný příspěvek, jako to jestli teda to jde získat za dia nebo nejde.
Těžko to všechno někdo vytvoří pouze na mašině 386 někde v zásuvce pod mostem.
Samosebou platit potřeba není, ale je to hybna síla.

Až se doctu že všechno funguje vsichni jsou spokojeni asi mě to zarazi, ale řeknu si ok, teď to funguje, což se nestane si myslím, jenže je rozdíl vylepšovat a dosáhnout toho, že bude konečně něco fungovat bez chyb a správně.
Oboje je pak vlastně dost demagogické.
Někdo zase přeskočil vývoj v tom, že má možnosti které jiní neměli.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Přátelé nevíte někdo zda bude v eventu sin slávy?

Děkuji předem za odpověď.
 

DeletedUser3903

Host
Uf, tak žena potřebovala na 3 vylepšení moštárny celé 4 pokusy. Mně zabralo skoro tři celé upečené koláče získat dvě potřebné, ale tak nakonec je to doma :)
 

Dědeq

Znalec
No tak třeba na cirgardu mi nepadlo ani jedno smrskávadlo na tuláky a ani jedno vylepšení moštárny, a to jsem investoval 1500 dia do ingrediencí.
Na dinegu smrskávadlo na 1. dort, na 3 vylepšení moštárny, která jsem potřeboval, padlo úplně všechno, co jsem měl. Ale někdo jich dostal třeba 7.
Každopádně získat celý mlýn je brnkačka, a to je pomalu 10 dní do konce nebo kolik.
 

DeletedUser14703

Host
Dekuji za Event - Mlyn (co vybere asi vetsina) je sice hnusnej, ale event postaveny dobre, hlavne me potesilo rozsireni mostarny. ( Susil jsem jednu v inventari rok, ted mam 2 na maximu, takze super)
Zmensovadla na budovy jsou taky super
 

DeletedUser16315

Host
Mě třeba mrzí, že pro mě je rozšíření moštárny na nic, protože moštárnu nemám. Hraju teprve pár měsíců a moštárnu již získat nemůžu. To mi v tomto eventu přijde trapné, dávat tam vylepšení něčeho, co nemůžu získat.
 
Nahoru