Hladám Cech

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11887
  • Vytvořeno

DeletedUser16175

Host
ještě pořád potřebuješ cech
mám nabídku na cech Cechovníci z Marsu
 

DeletedUser12887

Host
Jak se mohu přidat do konkrétního cechu když nemám pozvánku a nezobrazuje se v nabídce?
Najdi si v profilu cechu zda je tam někdo označen jako naborar nebo v seznamu hráčů toho cechu má titul naborar nebo vudce nebo napiš někomu z toho cechu a někdo ti většinou odpoví.

A konkrétní cech to záleží no.
Najdes si v globálním žebříčku cechu cech a tam to najdeš podle toho co ti bude vyhovovat a pak teda zkusit vstupní pohovor pokud jdeš někam kde se vyžaduje, což zpravidla ale delaji spíš náročnější cechy nebo hráči
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16913

Host
Děkuji za odpověď. Cech mám vybrán, ale na rozdíl od přátel, při vstupu do cechu si jej nemohu zadat (vyhledat) lupou,ale musím čekat zda mi vyběhne v nabídce. Řeším to už v druhém světě, proto se ptám zda to nějak lze. Jinak už jsem kontaktovala zakládající ho člena, tak uvidím...
Jen ze zvědavosti (nikde jsem nenašla ) kolik členů Cech může mit? A kolik je maximální počet přátel?
 

DeletedUser5384

Host
Milá Jitko:)
Pochopím,že je člověku občas smutno a potřebuje si pokecat třeba jen prostřednictvím klávwsnice. Ale pokud opravdu chceš na své otázky relevantní odpovědi,nebylo by rychlejší a přesnější proklikat se na wiki a přečíst si to bez prostředníků? Cestu na wiki najdeš i tady,ale pro jistotku už se záložkou CECHY ti ji posílám. hooj při smysluplnější diskuzi:D
https://cz.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Cechy
 

DeletedUser16913

Host
Ok díky, tam jsem byla a odpovědi jsem, nenašla. .. (ano max pocet pratel jsem našla, nic víc )
Tak nic myslela jsem že fórum je o diskuzi.
 

DeletedUser5384

Host
Tak nic myslela jsem že fórum je o diskuzi.
Tos myslela dobře :) A věř mi,že až se ve hře dostaneš do úzkých a nebudeš vědět,kudy dál, budem nablízku,abychom ti napověděli :) Ale nemá smysl si to tu plést s Helplinkou a psát sem dotazy na věci,které se dají s minimem snahy vyčíst kdekoli jinde :)
 

DeletedUser12887

Host
tady radši cech nehledej všichni jsou poplatní režimu
já mám s tím celý život problém
 

DeletedUser12887

Host
jinak pokud už jsi nenašla jiný cech, máme skvělý cech the titans of jotunheim, máme ovšem krom skvělé party i poměrně vysoké nároky

pro nábor písni našemu vedoucímu Gladiator78

(nic zase tak složitého, 64 v expedici a aktivní hru v rámci možností)
co nabízíme:
- skvělou skladbu hráčů
- pomoc se vším možným (boj, suroviny, rady do hry)
- boj v CvC
- pár bodíků z radnice a další rozvoj
- výstavbu VB
- pokec o všem možném i nemožném


P.S. ostatní už silní jsou, my teprve budeme
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru