Diskuze k Halloweenu 2018

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Baf!

Halloweenská událost je tady! Už 23. října se můžete těšit na nové úkoly, které si pro vás letos knihovník připravil. Ponořte se do tajuplného světa čarodějnic, zombie a dalších strašidel, splňte úkoly včas a vyhrajte skvělé odměny! V oznámení si můžete přečíst, co všechno na vás čeká.

Těšíme se na vaše reakce, komentáře a případné otázky k události.
 

DeletedUser12887

Host
Bude spuštěna i další etapa virtuální budoucnosti?

Nicméně to bude super když tam bude cementary český krchov tak to vyjde akorát.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
škoda že když je to halloween a je to záoven i 40 let co byl natočen jeden z nejlepších horroru kterymu šlo tedka do kin pokračovaní že se neuděl portret toho vraha z filmu. ale jo chapu :D je to i hra pro děti :D
 
Budovy skutečně pěkné. Ovšem začínám mít obavy, jak budu zvládat úkoly. K velkému zklamání byla začleněna i vyjednávání, která při nemožnosti koupit čtvrtý pokus prostě nemá smysl plnit, protože od určité obtížnosti neexistuje systém řešení a je to o náhodě a vzteku spojeném s frustrací. Jestli jsem kdy kritizoval nutnost dobývat mapu tak beru zpět, neboť vcelku překvapivě se dá čelit v moderně i jednotkám ze současnosti. Avšak ta vyjednávání, to je maso, jakmile mi přijde do denní výzvy, tak prostě konečná, sorry jako :(. Ještě, že tady je kouzelné slovíčko or takže je možnost uhnout jiným směrem, třeba k bitvě s velkou armádou, která nakonec není tak problematická. Nicméně stran vyjednávání bych se přimlouval, aby byla z úkolů do budoucna vyřazena, protože to není o herním umu, jako spíš klice.
 

Kayro

Znalec
Ovšem začínám mít obavy, jak budu zvládat úkoly. K velkému zklamání byla začleněna i vyjednávání, která při nemožnosti koupit čtvrtý pokus prostě nemá smysl plnit, protože od určité obtížnosti neexistuje systém řešení a je to o náhodě a vzteku spojeném s frustrací.
. Vyjednávání z denních výzev ještě nikdy v questu nebylo alespoň ne bez možnosti volby tak proč myslíš že tam bude tentokrát?
 

DeletedUser11597

Host
.... Ovšem začínám mít obavy, jak budu zvládat úkoly. K velkému zklamání byla začleněna i vyjednávání, která při nemožnosti koupit čtvrtý pokus prostě nemá smysl plnit, protože od určité obtížnosti neexistuje systém řešení a je to o náhodě a vzteku spojeném s frustrací. Jestli jsem kdy kritizoval nutnost dobývat mapu tak beru zpět, neboť vcelku překvapivě se dá čelit v moderně i jednotkám ze současnosti. Avšak ta vyjednávání, to je maso, jakmile mi přijde do denní výzvy, tak prostě konečná, sorry jako :(. .
--- nejsem žadny genius ale hru Logik, na které je vyjednávání postaveno jsme hráli na základní škole...
1 level - musi dat kazdy na 3 pokusy kdo si umi spocítat prsty na rukou
2 level - tam se sem tam stane že pri třetím kole musíš tipnou 50:50 co tam bude... a co ... je to hra
3 level - tam je navyšení na 4 pokusy, což větsinou by mělo stačit.
- v expedicich ve 4 kole jsou vyjednavani s 10 kusy zbozi a na 4 to jde dat v klidu (nerikam ze na prvni pokus)
 
vyjednávání je občas nepraktické hlavně ve chvíli kdy máte v vyjednáváních totalní smůlu a jedete vyjednávání na vícero pokusů (tím myslím, když na 4 pokusy netrefite a opakovaně třeba 3 x nebo 4 x po 4 pokusech se netrefite a každy pokus vyjde na min 5x 5-6 surovin nebo víc) ale občas se zadaří a vyjde to i na 2 pokusy ale to se stáva málo kdy :)
Jinak měl bych takový menší dotaz je možné získat někde jinde vylepšení na hřbitov krom toho které bude v misích?
Ptám se jen ze zvědavosti jestli je možné totiš postavit nekropoli dřív jak za pár let :)
 

DeletedUser12994

Host
super, vzdy se tesim na tento event kazdy rok, a pak na zimni... jen jsem zklaman laboratori sileneho vedce ze je uplne stejna jako minuly rok - zadne vylepseni, a taky ze novy level hrbitova neni... ,,vylepseni cerne veze" je oproti tomu skvely posun
 
. Vyjednávání z denních výzev ještě nikdy v questu nebylo alespoň ne bez možnosti volby tak proč myslíš že tam bude tentokrát?
Protože jsem koukl na wiki a ta nikdy ohledně questů nelhala, tam vyjednávání figuruje. A pokud to bude stejný formát jako v denní výzvě, tak samozřejmě jen tři pokusy, bez možnosti koupení čtvrtého pokusu v krčmě.

--- nejsem žadny genius ale hru Logik, na které je vyjednávání postaveno jsme hráli na základní škole...
1 level - musi dat kazdy na 3 pokusy kdo si umi spocítat prsty na rukou
2 level - tam se sem tam stane že pri třetím kole musíš tipnou 50:50 co tam bude... a co ... je to hra
3 level - tam je navyšení na 4 pokusy, což větsinou by mělo stačit.
- v expedicich ve 4 kole jsou vyjednavani s 10 kusy zbozi a na 4 to jde dat v klidu (nerikam ze na prvni pokus)
Tak řekněme, že máme těžké vyjednávání. Nepletu-li se, je tam osm možností. Čili pro každého z pěti vyjednavačů si nasadím jednu surovinu. To je takový nástřel, zbyde mi do dalšího pokusu nasadit tři suroviny. V prvním pokusu zjistím, co chce/nechce v lepším případě, anebo se mi rozsvítí žlutá. Pak už je to jen o kombinacích a poučení se z předchozí odezvy vyjednavačů. Jenže mám-li osm různých možností a pět vyjednavačů, je to fakt hardcore právě v případě, že si nemůžu opatřit ten čtvrtý pokus. Mimochodem, celkem by ještě pomohlo určité vodítko v mechanismu vyjednávání, že po mě pravděpodobně bude chtít surovinu které mám v inventáři nejvíce/nejméně. Abych v tom tak úplně neplaval, pokud je neúrekom možností a málo pokusů.
 
Naposledy upraveno:
Doporučuji všem předem postavit dostatek výrobních budovy (ty na kladívka). Tendle event je výrobní peklo. 4h, 8h, Od každé produkce. Pak 15m výroby. Několikrát se to opakuje...
Kdo to chce stihnout v čase bez většího množství výrobních budov se neobejde :) Tedy pokud to tady nezmění :D
 

DeletedUser9906

Host
Tak ono to s tím vyjednáváním je mnohem horší. Teď mám třeba v denních výzvách 10 možností pro těch 5 čumprlíků, pokaždé to chce 8ks, tak si spočítej co to je při čtyřech pokusech za ranec, a šanci na výrhu to by musel spočíst někdo matematicky zdatnější, ale nic moc to nebude. A v tom eventu je mimochodem z 57 ukolů 14 vyjednej/poraz armádu. Přijde to někomu normální?
 

DeletedUser16017

Host
super, vzdy se tesim na tento event kazdy rok, a pak na zimni... jen jsem zklaman laboratori sileneho vedce ze je uplne stejna jako minuly rok - zadne vylepseni, a taky ze novy level hrbitova neni... ,,vylepseni cerne veze" je oproti tomu skvely posun
Chápu to dobře že bude vylepseni černé veze?
 

peepee77

Veterán
Protože jsem koukl na wiki a ta nikdy ohledně questů nelhala, tam vyjednávání figuruje. A pokud to bude stejný formát jako v denní výzvě, tak samozřejmě jen tři pokusy, bez možnosti koupení čtvrtého pokusu v krčmě.

Na betě mám dokončeno. Při složitějších vyjednáváních jsou tam 4 pokusy ne jen 3 a snad pokaždé tam byla volba jestli boj nebo jednání
 

DeletedUser12887

Host
Nevíte někdo kdy to přesně začne bude se v průběhu eventu měnit čas

Nicméně předpokládám že všichni už mají hodinky made in china stejně nařízené tím pádem může být maximální odchylka od G.M.T. ne víc než o pár hodin víc nebo míň.
 

zderos

Komentátor
Neplakejte a nestěžujte si, vyjednávání je brnkačka a kdo ho nedá, může bojovat a to je úplná pohodička, celý event je lehounký a takové úkoly jako je: kup 5 bodů, to to je snad výsměch. Event který trvá 14 dní jsem měl na Betě za 5 dnů. Osobně bych přivítal těžší úkoly a hodnotnější odměnu i za cenu, že by na ní někteří nedosáhnou
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru