Diskuze k aktualizaci 1.138

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

prvního listopadového dne se můžete těšit na aktualizaci s pořadovým číslem 1.138! S sebou přinese pár vylepšení a oprav chyb. Na všechny novinky se můžete podívat v oznámení. Těšíme se na vaše názory.
 

DeletedUser12887

Host
Pěkný večer skoro halowensky
Ty portréty jsou skvělá věc ale co když jsem ziskal starší portrét už v době koloniální nebo starší.
Tím pádem je to zmatek nad zmatek.
Jsem teď ve virtuální době a mám pár portrétů z dob nižších prakticky kromě těch nejnovějších pouze ty starší a nechci pouze mít potret z doby nejvyšší když jsem několik let měl portrét jiný.
Ten najdu tedy podle doby kde ?
Nechci vypadat pokaždé stejně takže je nasnadě buď rozlišit éry a portréty podle doby nebo zbytek ty které šly získat už dříve zničit zlikvidovat nebo smazat. Takhle budeme pomalu za chvíli teda vypadat všichni stejně neboť vždycky se získá portrét pouze z jedné nejvyšší doby a bude hned po ruce.

Ve virtuální éře bych v tom případě přivítal ve výsledku radši možnost mít na začátku úplně nejstarší portrét který nikdo nemá protože nehrál přes x y lety.

Resp. Jsem teda vytočil v několika letních verzích a kdovicem ještě v době krále klacka různé portréty a ty budu teď mít řazeny podle dob od nejhorší k nižší jak ?
Pak teda ještě varianta by byla mít portréty z událostí podle doby a portrety z výzkumu či čeho podle dosažené éry, ačkoliv kdoví co dneska někdo získá ve výzkumu, když už jsem tam byl před několika lety a třeba ještě fasuje navíc portrét který jsme neměli.

jinak se mi zdálo už delší dobu několik měsíců a déle, že něco mizí, bohužel skutečnost je pravdou, pak se nedivím, že padá tolik diamantů, když jich mnohem víc padlo už dávno za třeba avatary, ale tak co už no, lepší než drátem do oka, akorát teda je těžko vyvážit tohle co už se platilo dávno, je to asi jako podobné jako hodit na táborák všechny fotografie celé rodiny a teď je znovu získat, přičemž se bude ptát dítě proč vypadá ten člověk úplně stejně ačkoliv je cizí úplně a naprosto.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Anti Bílý

Psavec
Nemáš občas před odesláním takovéhoto příspěvku pocit, že je toho moc a o ničem a nemáš chuť to celé smazat? Škoda.
 

DeletedUser12887

Host
na smazání je tu moderátor, jinak pocit může být všelijaký, máš - li pocit že je to hlavní ve hře mít pocit, pak asi hraješ pocitovou hru a buď jsi jí nedohrála do konce nebo nevím no..

a co toho tady týče, beru zase jako přínos, že když v inventáři mám všechny doby je to řazené teď od nejvyšší k nejnižší, tím pádem mám li 20 farem z toho 15 z virtuální budoucnosti najdu 3 ještě v oceánské a 2 v ledové

já to bohužel do konce dohrál a už pak nejde hledat pozitiva vždycky to budou negativa, jelikož není co by mě teda mělo nadchnout, řazení avatarů to určitě nebude, všechny už jsem viděl
dohrál jsem to tak, že už není kam dál, není další doba a NENÍ zatím žádné rozšíření, tím pádem jsem vyčerpal všechno na maximum a akorát si ještě držím pár políček ve městě v budovách prémiových ze starší éry abych úplně nezapomněl, že to taky bylo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13827

Host
po poslední aktualizaci mi hra nejde načte a píše něco o3D nemůženěkdo pomoci už to hraji asi 3roky a neměl jsem problém mám NB Lenovo
 

DeletedUser13872

Host
Můžete mi poradit jak se na mobilu dostat na Betu?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Myslíš v mobilní aplikaci? V pravém horním rohu si vybíráš server... beta je ten poslední (zz... s britskou vlajkou)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
hmm, já myslím že jsem se musela na betu zaregistrovat zvlášť. Ale já jsem to dělala přes PC, jak je to na aplikaci to nevím. Stejným způsobem jak ses registroval normálně na české servery to nejde?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Mno právě... jak ses registroval na české Foe servery na mobilu? To zase nevím já jak funguje :) Ale řekla bych že registrace na betu půjde stejným způsobem jako na normální servery
 

DeletedUser12887

Host
Na český servery to jde přes google play takže to půjde nejspíš přes google play i na betu.
Možná i přes další aplikace.
Nicméně taky jsem původně PC hráč tím pádem neznám jak se přihlásit přes MT.
Třeba by na to byl dobrý návod:)
Každopádně ale pokud už hraješ tady a najdeš si tu vlajecku zz.. Tak se tě to nejspíš zeptá pokud něco bude potřeba.
Víceméně jediný rozdíl je v tom, že na beta serveru je hlavní komunikační jazyk angličtina.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16057

Host
Ahoj, čekala jsem, že hlavně odstraníte chyby, které se tam objevily při předcházející aktualizaci

Za mě největší průšvih jsou fatální chyby při vyjednávání - odeslané suroviny začnou kroužit na 10-20sec vedle ikony domorodce a kromě toho, že přicházím o čas daný zvýhodněním tahu navíc, tak mi to během toho přiblblého kroužení odečte někde ve svém divném softwaru tah, takže už po třetím tahu to po mně chce diamanty, ačkoli by tam měl být ještě jeden tah daný z krčmy. Nevýslovně mě to štve, hraji ve třech světech a tato chyba nastává tak 3-5 týdně v každém světě, a trvá tak 5-6 týdnů. Ta báječná hra mě okradla už minimálně o 500-700 diamantů. A před chvílí 2x těsně po sobě.
UDĚLEJTE PROSÍM URYCHLENĚ NÁPRAVU, NENÍ MOŽNÉ, ABY SOFTWAR HRY OKRÁDAL HRÁČE!!!
To tak extrémně otráví, to si neumíte představit!!!! Nahradí mi někdo tuto vzniklou škodu?? Asi těžko co???
Tak s tím prosím něco udělejte!!!!!!

Další věc je, že se neustále zmenšuje obraz výřezu plochy, takže mi postupně mizí ikona s údaji o krčmě, tak 2-3 denně musím restartovat, abych ji zase viděla.

Každou chvíli se restartuje hra, u včerejších bitev se mi to během jediné dvouúrovňové bitvy zaseklo 4x!!

Při sklízení dílen, nebo surovin se dlouho, dlouho nezobrazuje výběr a musím čekat až půl minuty, než se obnoví stav, nebo než se to opět klasicky zrestartuje.

Při posledním eventu to dokonce nezaznamenávalo dary do pokladnice cechu, takže jsem párkrát dávala zboží 2x, než jsem přišla na to, že je jednodušší zrestartovat po vložení surovin hru, než přicházet o suroviny. Po znovunačtení tam již ty suroviny byly.

Možná jsem si nevzpomněla na všechno, ale poslední dvě aktualizace je to fakt opruz.
 

Kayro

Znalec
Prijde mi to jako problem na strane tveho hardware nebo pripojeni na internet.Me jede hra na hernim pocitaci naprosto plynule.To co popisujes je stav hry tak pred peti lety.
 

DeletedUser16057

Host
Prijde mi to jako problem na strane tveho hardware nebo pripojeni na internet.Me jede hra na hernim pocitaci naprosto plynule.To co popisujes je stav hry tak pred peti lety.

Hraji už 2,5 roku a tohle se mi ještě nestalo. Takže nevím, co by se najednou tak moc mohlo změnit?
Možná jak tam byla v minulé aktualizaci možnost volby ze dvou herních prostředí, že jsem zvolila špatně?
Od té doby je všechno blbě.
Dá se to nějak změnit? Hraji na stolním pc.
Děkuji moc za jakoukoli radu
 

DeletedUser16057

Host
Zkus se kouknout do nastavení (vlevo dole dvě malé ozubené kolečka) a kouknout jestli máš povoleného klienta HTML... pokud jo, tak ho zkus vypnout :)
Moc děkuji, fakt jsem ti neskutečně vděčná, restartovalal jsem všechny světy a už žádné koužení surovin ani zasekávání, nebo čelání na obnovu vybraných budov.... no hurááá
 

DeletedUser

Host
Moc děkuji, fakt jsem ti neskutečně vděčná, restartovalal jsem všechny světy a už žádné koužení surovin ani zasekávání, nebo čelání na obnovu vybraných budov.... no hurááá
To je dočasné řešení, protože Flash pomalu končí. Viděl bych to na starší prohlížeč, který má problémy s HTML5. Zkus aktualizovat prohlížeč. A to kroužení je asi čekání na spojení se serverem ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru