Hromadné vkládání nabídek zboží do vláken...

DeletedUser15231

Host
Zdravim, mám takový nápad.nešlo by vložit do hry tlačítko na hromadné vkládání nabídek zboží do vláken?Hraju na telefonu, mám třeba 40 nabídek na zboží a musí se pokaždé rozkliknout dané okno, zvolit zboží a tohle opakovat mnohokrát.. Bylo by jednodušší otevřít okno s nabídkami, kliknout na tlačítko VYBRAT VŠE nebo VLOŽIT VŠE a je hotovo. Myslím že většina cechů má vlákna na výměnu zboží. Zkuste popřemýšlet a podpořit tento nápad ... Díky. Kuba
 

Svatej

Legenda
už teď jsem spamován "sousedskými" nabídkami stavby jejich VB které nejsou ani trochu zajímavé a musím to promazávat (a dávat ignor zakladatelům těchto vláken)
Jakou pozitivní věc by mi tvůj návrh přinesl?
Zatím spíše proti
 

RomanS24

Člen
na jednu stranu pro na druhou proti, mě to třeba pomohlo sehnat surky které sem nutně schaněl za 5minut. ale při představě že každej ma 140přetel a každej z nich vytvoží zpravu a potom ještě do toho sousedi tak nedělam nic jinyho než se odpojuji. tažen promin ale
Proti. stačí že to je na telefonu
 

DeletedUser12887

Host
Proti

Co spíš by bylo lepší dát filtr na férové nabídky.
Myslím tím filtr pouze slušné nabídky a nefiltr pro ty neslušné a zamezit teda tomu bez toho aby si i hráč na druhé straně zaskrtl zda akceptuje všech několik set nesmyslu nebo pouze ty které jsou férové.
Jinak naházet pak 500 špatných nabídek ještě k tomu najednou to by se ten trh spíš mohl oddělit rovnou na fer trh a nefér trh.

Než dávat 200 nesmyslných nabídek, dej rovnou jednu která teda má smysl a většinou se to vyřídí pár kliknutíma.

Tím pádem celou funkci vkládání spíš otočit na funkci příjemce nabídky a ten si určí co vezme a co ne a ten odpad asi nejspíš zůstane.

Nicméně tohle je stejně zanedbané jako třeba CvC, nápadů na vylepšení trhu bylo na desítky pouze v cechu na stovky ve víc cesich a na tisíce napříč světem a stejně to vyřešené není.
Dneska ten filtr na ten jeden výběr nestačí, když je třeba dvacet dob a sousedy mám pouze z jedné, cech nemusí být tak rozmanity a přátel můžu mít maximálně 140 a většina jde vzhůru a měnit zase naopak tak, že si bude každý házet 10 kamene za 20 surovin virtuální to je trochu dost přes čáru.
Já třeba kolikrát mám nedostatek pro hráče co teprve jdou nahoru dobou, ale ti chtějí všechny suroviny na všechny VB, takže tohle a celej trh je k zamyšlení, protože spíš teda mám možnost v nejvyšší době nabídnout lepší surovinu, než hráč z doby kamenné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Proti.
Sousedy spamery s nabídkama už jsem si celkem vychoval. A teď jim to takhle ulehčit? Nikdy. Už vidím jak mi přijde zpráva s 40 super nevýhodnýma nabídkama na obchod... Jen to ne.
 
Nahoru