Plánky u velkolepých budov

DeletedUser14295

Host
Dobrý den, hraji již nějakou dobu a docela mi vadí, že mi systém přiděluje plánky náhodně, hlavně ty co vůbec nechci nebo od budov, které nechci stavět (ať z důvodu časového Věž, IT) nebo strategického. Navrhuji aby systím při získání plánku (i více) dal hráči možnost vybrat si např ze 3 možnostá (např. dle doby kde hraje - Postmoderní doba/současnost/zítra) od kazdho jeden plánek a hráč by si sám vybral, který z těch 3 se mu hodí nejvíce... Fungovalo by stejně jako u lodi, mlýna kde si na konci mohu vybrat typ který mi nejvíce sedí...

díky

MLha
 

traktorista

Odborník
Padání plánků podle doby ovlivnit můžeš ovlivnit u motivací a příspíváním do velkolepek si vybereš dokonce konkrétní budovu. To mi přijde naprosto dostačující.
 

dudasek

Znalec
náhodné je náhodné-všimni si,že nepadají Observatoř,Věštkyně z Delf a Chrám reliquií(žádný věk)

...kolikrát si říkám.že koloseum už musím mít na 100 lvl,ale není tomu tak...osobně vím,že některé VB stavět nebudu-přemýšlel jsem o tom podat sám návrh na "zabanování" určité vb-třeba za haldu diamantů-někdo by to zaplatil,že?!
ale smiřuji se s tím,že náhodné plánky jsou v 90% pro mně nepotřebné...
 

peepee77

Veterán
Proti. Pokud chci planky na konkretni budovu tak do ni prispivam. Pokud bych si mel treba u motivaci pri kazdym padnutym planku vybirat na co ze to chci trvalo by mi to podstatne dyl a o to nestojim.
 
Nahoru