Diskuze k aktualizaci 1.139

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Vážení hráči,
aktualizace s pořadovým číslem 139 nás čeká klasicky ve středu, a to 14. listopadu. Na její obsah se můžete podívat v tradičně vydávaném oznámení. Chcete se na něco zeptat nebo prodiskutovat? Zde je to správné místo.
 

DeletedUser16571

Host
Ahoj, přestože oprava chyby byla avizovaná již v minulé aktualizaci, stále se mi v HTML5 verzi chybně zobrazuje Černá věž. Je stále bez zelené mlhy nad roklí, vidět je jen černá díra do země. Přepnutím do Flash verze hry se věž zobrazuje korektně. Dále při denním výběru z věže dochází k tomu, že netopýři se nerozlétnou do okolí, ale v chumlu se třepotají nad vrcholkem věže. Po chvíli zmizí. Pokud po spuštění hry je Černá věž první budovou, kterou v dané chvíli vybírám, neozve se ani její typický strašidelný zvuk. Tato chyba navíc platí obecně pro každou interakci s objektem vydávajícím zvuk - první výběr je vždy bez zvuku, další už jsou v pořádku (např. sebrání nějakého artefaktu kolem města: první artefakt je sebrán bez zvuku, druhý a následující už se zvukem). Budou tyto chyby výhledově opraveny? Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser13620

Host
Aktualizace byla oznámena 14.11. - ještě dnes není ke stažení
Chápu, že to je z Hamburku daleko, ale 4 dni ?
 

DeletedUser12887

Host
Tak to netuším ale mně to funguje v pohodě.
Hlavní tam byl výzkum II. části virtuální budoucnosti a ta běží
 

DeletedUser13620

Host
No mi to ukazuje stále verzi 1.138, a na google play není žádná aktualizace. A to ani pro telefon, ani pro tablet kde mám rozdílné verze androidu.
Není to poprvý takhle zpožděný, kámoš to má taky tak někdy je aktualizace hned ten den, ale většinou 3,4 dni není vyjímkou ani týden. Jen mě zajímalo, jestli i někdo jiný nemá stejný problém. Virtuální samozřejmě tím pádem taky nemám, i když ta mě nebolí. Sháním to spíš kvůli betě vánoční event na PC už dávno běží a bývalo zvykem, že na mobily to šlo se zpožděním s další aktualizací. Jenže tu stále nemám :-(
Aktualizuju jedině přes google play, jde to i jinak ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Napiš na podporu tam ti snad někdo odpoví, ale hlavně teda mají možnosti ten problém řešit.
Tady je to pouze informativní.
 

DeletedUser13620

Host
Na podpoře vysvětleno - věc schvalovacího procesu Google /Apple - tudíž s tím nic nenadělaj :-D
Chtěl jsem to kvůli betě, dneska jsem se aktualizace dočkal a je mi to na nic, protože se zřejmě rozhodli, že na mobilní verzi vánoční event zkoušet nepotřebujou takže na betě na mobilu nebude :-(
 

DeletedUser16017

Host
Já jsem měl až dnes aktualizaci.jsem velmi potěšen že vidím u mlyna,lode či tholosu co vše dávají.jedna věc mě ale strašně vadí...je když někomu vlezu do krčmy nebo při motivaci dostanu plánek,přechod na VB tak se mi rozostri pozadí hry.
 

DeletedUser13620

Host
Nejsi sám, zavedli to jako novou funkci s aktualizací. Smysl nechápu a je to slušně řečeno nepěkné. Někdo zřejmě potřeboval vykázat činnost a na nic lepšího a hlavně smysluplného se evidentně nezmůže. Docela mi to vadí a nejsem sám, v cechu to vadí víc lidem. Kdyby radši místo takovýhleho nesmyslu který spíš vadí zavedli zobrazení času sběru VB na mobilech, nebo tamtéž možnost sběru najednou tak jako to je na pc a podobně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16595

Host
Za to rozostření města při jakékoli notifikaci nebo otevřeném okně rozhodně palec dolů. Vůbec se na to nedá koukat a bolí z toho hlava po chvíli. To je pokus lidem znechutit mobilní verzi aby přešli na PC ?
 

DeletedUser16596

Host
To rozostření pozadí je na nic. Alespoň dát možnost si to v nastavení zakázat. Bolí z toho oči. V cechu je nás taky dost lidí komu to vadi
 

DeletedUser14582

Host
Souhlas, to rozostření je na několik palců dolů. Rve to oči. Docela rád bych vědel důvod proč to bylo zavedeno.......
 

DeletedUser12887

Host
Mám dotaz k expedici.
Možná to patří jinam, ale když vyhraju čajovnu svítí jako bych vyhrál budovu za diamanty nebo premiovou, není to premiova budova takže to podsvícení není správné nebo teda dojde k něčemu podobnému jako bylo v případě křišťálové vily a bude to zas chyba.
 

DeletedUser12887

Host
Tak inventář jsem viděl ok.
Rozostření neviděl vidím teď.
Kéž by to šlo vrátit zpátky.
Na betě mi ukazuje v 1.139 a tady když se přepnu v 1.140, jenže na ty základní obrazovce mám pořád 1.139 takže ještě něco chybí.

Na betě mi ukazuje třeba ten event na androidu v.pohode takže jsem možná vzorek na testování, jenže já zase právě tam nechodil předtím kvůli tomu že ty eventy nebehaly na MT.
Takže smolik, co se dá dělat.
To rozostření je neskutečný nesmysl to nechápu vůbec jaký má mít smysl.

Pomsta inno hráčům možná, těžko to nazvat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru