Diskuze k Forge Bowlu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Werstat

Komentátor
Takže přátelé a soudruzi v boji. Nečetl jsem tu všechny příspěvky protože na to čas nemám. Jedno je však jisté. Při tomto Eventu se Kolos na 10 úroveň bez použití DiA dostvět nedal. Ještě se nestalo, abych někdy nedokončil nějaký event a nezískal hlavní cenu. V tomto eventu jsem selhal, neboť jsem na všech 6 serverech dostal Kolos pouze na úroveň 8, za což se pro svou slabost INNOGames hluboce omlouvám a slibuji na svou čest, že u této hry budu trávit ne 6 hodin denně jako doposud, ale minimálně 8 a více. Snad si příště nějakou tu odměnu zasloužím.
 
Takže přátelé a soudruzi v boji. Nečetl jsem tu všechny příspěvky protože na to čas nemám. Jedno je však jisté. Při tomto Eventu se Kolos na 10 úroveň bez použití DiA dostvět nedal. Ještě se nestalo, abych někdy nedokončil nějaký event a nezískal hlavní cenu. V tomto eventu jsem selhal, neboť jsem na všech 6 serverech dostal Kolos pouze na úroveň 8, za což se pro svou slabost INNOGames hluboce omlouvám a slibuji na svou čest, že u této hry budu trávit ne 6 hodin denně jako doposud, ale minimálně 8 a více. Snad si příště nějakou tu odměnu zasloužím.
Šíříš bludy ;) Kolos na 10 úroveň získal každý, kdo dokončil všechny úkoly a kdo neklikal jen na ty nejdražší hráče. Stačilo uhrát celkem 720 yardů, což obnášelo dostat se pod průměr cca 14,8 míče na 1 yard. A pouze 4 hráči z těch všech co se dali použít, měli "spotřebu" 14,8 a víc míčů na 1 yard. Takže stačilo používat přibližně stejně všechny hráče, co byli k dispozici a ne jenom ty 4 nejdražší. A je nesmysl, abys dostal Kolos jen na lvl 8, pokud jsi dokončil všechny úkoly a utratil všechny míče. I kdybys bezmyšlenkovitě vyklikal všechny pokusy jen na ty nejdražší 4 hráče, dostaneš ho na 100% aspoň na lvl 9;)
 

DeletedUser5384

Host
Werstat:Mrzí mne,žes nedotáhl kolos na desítku,ale musím oponovat.Na desítku,ostatně jak už píše Dennis kolos dostat bez dia šel.Mám ho na obou svých světech, v obou jsem skončil ve stříbrný lize.Je pravda, že na jednom mi ujely v posledních minutách nervy,protože jsem byl 2 body před bronzovou,tak jsem si vypomohl úplně zbytečně 200 dia na dva pokusy.Ale i v tý bronzový bych to devátý rozšíření dostal.
 

RomanS24

Člen
Takže přátelé a soudruzi v boji. Nečetl jsem tu všechny příspěvky protože na to čas nemám. Jedno je však jisté. Při tomto Eventu se Kolos na 10 úroveň bez použití DiA dostvět nedal. Ještě se nestalo, abych někdy nedokončil nějaký event a nezískal hlavní cenu. V tomto eventu jsem selhal, neboť jsem na všech 6 serverech dostal Kolos pouze na úroveň 8, za což se pro svou slabost INNOGames hluboce omlouvám a slibuji na svou čest, že u této hry budu trávit ne 6 hodin denně jako doposud, ale minimálně 8 a více. Snad si příště nějakou tu odměnu zasloužím.
V tom případě doporučuji vynechat Oxykodon,Tramal, a vyměnit i prášky od psychiatra případně psychiatra. protože Level 10 šel bez problemu.
 

DeletedUser3903

Host
Šíříš bludy ;) Kolos na 10 úroveň získal každý, kdo dokončil všechny úkoly a kdo neklikal jen na ty nejdražší hráče.
Není pravda. Žena na ty nejdražší prakticky neklikala a nakonec musela dokoupit míče za dia, protože ji cca 20 chybělo. Skončila v amatérské lize, či jak se jmenovala jen s jedním vylepšením. Myslím, že to bylo dost nešťastně propočítané a to INNO od bety přidalo rozšíření za ligu. Její "chyba" byla hádám, že málo točila ty výhodné stříbrné hráče, jinak netuším. Já jel střední cestou s poměrem cena/yard a denní bonus a cca 200 čutálistů mi zbylo.

Dost tomu ublížilo i to, že poslední den člověk nedostal míče. Netuším, jak si můžete nepamatovat, že poslední den taky ta eventová měna za denní bonus naskočila.
 

Dědeq

Znalec
Není pravda. Žena na ty nejdražší prakticky neklikala a nakonec musela dokoupit míče za dia, protože ji cca 20 chybělo.
Tak samozřejmě "nejdražší" je zkratka k faktu, že nejdražší fotbalisti nebyli nejjistější cestou k hlavní ceně, jak by si někdo mohl myslet. Ale zrovna tak jí nebyli ti nejlevnější nebo ti prostřední. V každé skupině byli fotbalisti s různým "doběhem" v nějakém poměru bonusu mezi uběhnutou vzdáleností, šancí na pěknou okamžitou výhru, na denní speciál a na hlavní cenu. Proč si myslíš, že to bylo špatně propočítáno? Mně se to naopak zdá velice dobře propočítané.

A k diamantům: kdo chtěl všechny ty bonusy uvedené v předchozím odstavci, tak ten, aby nemusel volit mezi nimi, mohl snadno zaplatit diamanty. Zároveň podle toho, jak vypadá výsledková listina, a soudě podle svého vlastního umístění ve stříbrné lize (byť u jejího dna) bez útraty jediného diamantu, tak zlaté ligy mohli dosáhnout jenom hráči utrácející diamanty. Zlatá liga je jedno procento! nejdále doběhnuvších hráčů. Stříbrná liga byla 5 % hráčů. Znám velmi mnoho hráčů, kteří měli prakticky stejný výsledek, jako já (vybírali si "běhací" fotbalisty). Soudím tedy, že nejméně 1 % hráčů utrácelo diamanty proto, aby se dostalo do zlaté ligy, nebo aby vůbec nemuseli hledět na to, kam jejich fotbalista doběhne. Potom to byli hráči, kteří kopali tak zřídka nebo tak neefektivně, že museli zaplatit dia, aby dosáhli na potřebný upgrade kolosu. A pak ti, kteří chtěli více kopů v den, kdy byl pro ně lákavý denní speciál. Ostatní nemuseli utratit nic.
Podtrženo, sečteno, bylo to velmi slušně vyvážené a bylo to zadarmo, pokud si hráč předem ujasnil svoje priority. A pokud neignoroval informace z wiki.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Tak možná v posledním zimní eventu a možná ještě v nějakém za poslední dobu (je jich poslední dobou příliš, tak se v tom ztrácím) po poslední půlnoci za probíhajícího eventu nenaskočila žádná eventová měna typu hvězdy (v zimním eventu jsem to fakt nezkoumal, vše jsem měl vyhráno, ve Forge Bowlu mohlo jít třeba i o udržení se lize), ale dříve to byla u takových eventů normálka, ne? Že se tak nedělo posledních pár eventů, to mě teda nějak nezajímá, prostě jsem si toho všiml až teď, že to zmizelo. I Bukaj o tom píše.

Co se týká Kolosu, naopak jsem dosud četl jen chválu, že byli hráči překvapeni, jak snadno šlo získat úroveň 10 - stačilo splnit všechny úkoly, použít všechny míče a být na konci eventu aspoň v amatérské lize - úroveň 10 takhle jen tak tak dostal i ten, co často (ne vždycky, to ani hra nenabízela) vybíral ty nejdražší hráče (zlaté hráče hlavně) na poměr cena/yardy a dali o to méně touchdownů. Taky mám ještě vylepšení navíc.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru