Diskuze k aktualizaci 1.145

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
A to je výhodné když máš minimálně každý druhý den v denní výzvě úkol na výroby, je furt stavět a bořit? :D Tím přece neušetříš žádné místo :D
 

dudasek

Znalec
jasné otevřu-vyberu a buď to splním,nebo ne....jako 33*4/8 je dost náročná výroba na čas...když ho mám splním,když ne úkol vypustím...chvilku jsem sabotoval i vyjednávání/boj o území,,,ale když mám náladu i to splním..eventy už naštěstí u "získej území" mívají alternativy..
 

Dědeq

Znalec
Tak třeba já mám ve městě bez překopávání pořád nejmíň 6 kovářů. Pravda, dalo by se to místo využít pro 6 svatyní, ale není to zase taková daň, vzhledem k tomu, že výrobní úkoly jsou všudypřítomné.
To ovšem neznamená, že mě zrovna tyhle úkoly plní nadšením. Nicméně jsou nyní neoddělitelnou součástí hry, a pořád myslím, že lepší nějaké úkoly, než žádné.
 
Postavit a zbořit je celkem slušná definice překopávání...
já ale nic nestavím a nebořím..čili nic nepřekopávám :D Kdes to vyčetl? :D Já jsem naopak psal, že není výhodné pořád dokola stavět a bořit výrobny :D Mám stabilně 11 výroben..používám výrobny z eventů o rozměru 3x2 políčka(např. Potopený poklad apod) u kterých jde navyšovat éra pomocí renovačky abych nemusel pořád něco předělávat a byl připravený na každý úkol ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru