Diskuze ke Karnevalu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
jo vím, že tam vidíš toho momentálního hráče, který bere výhru, ale pouze na tom jednom poli, dole běhalo, kdo vyhrál cokoliv za poslední nějakou dobu a to tam není, na tom 15% třeba hráč x a na 5% hráč y, takže minimálně člověk věděl, kdo zrovna hrál nebo hraje a tak..

samozřejmě nikdo štěstím bez sebe nejspíš není, když o tu výhru přijde, ale pak zase vyhrál on, takže to bylo spravedlivé a proč to tam teď není, mi jasné taky není
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13678

Host
A jaký má být důvod, aby tam běhalo, že někdo vyhrál 10, 50, 100, 500? Pokud vím, tak to běhalo u kola štěstí, kde bylo vidět co kdo vyhrál a pak nejvyšší výhra, kde vítěz za x hodin nebo dní bral prémiovou trofej. Tady mi smysl uniká.
 

DeletedUser12887

Host
aby pak si někdo mohl rovnou stěžovat, že mu někdo vyfoukl výhru, což bylo psáno už předtím, ono to i tady běhalo a třeba ta soška masky se vyhrávala, když se dosáhlo na nejvyšší metu
ve finále, proč teda by mělo běhat, kdo co vyhrál na tom kole štěstí, taky by mohlo být každému ukradený, kdo zrovna co vytočil

nicméně význam jeden by to mělo a to ten, že když se to tam prakticky nehýbe vůbec, protože nikdo nehraje, tak by se vědělo, jestli se tam přihazuje jednou denně nebo 10x za hodinu aspoň a protože ta hra je založená na tom, že se hraje se sousedama, tak je celkem blbý, když to tam sází z 80ti třeba 5 hráčů, to pak teda rovnou můžou udělat, ať si to tam háže každý sám a nemusí to být pro všechny sousedy

nebo jinak, proč by to tam běhat nemohlo, když dříve mohlo,
je fakt, že výsledek toho, zda to někdo hraje nebo ne to asi neovlivní, z mojí zkušenosti dříve nicméně tam byl celkem frmol a ten nevidím, takže to šlo k ledu a moc to hráče netáhne, ať už tam něco běhá nebo ne a to je realita

a neběhalo by tam 10, ale pouze ty vyšší výhry, kde jsou jiný procenta, než 100%, což teda je na jistotu hra sice, ale pak teda tam nemusí být ani to ostatní :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13678

Host
To nic nemění na tom, že pokud se teď za nejvyšší metu maska neuděluje, nevidím důvod, aby dole běhal nick každého, kdo získá jakoukoli výhru. Ale jinak je mi to jedno, jen na to mám odlišný názor ;-)
 

DeletedUser12887

Host
tak o tom se nepřu, já bych to tam klidně měl :)

ono je to stejně jedno, když to tam není a ani nebude :-D

já třeba zase nechápu, proč se ta maska bude dávat až ve zlaté lize a na co se snažit získat zlatou ligu a sošku, které mám už v inventáři z minula, každý to vidí to trochu jinak
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
třeba sousedi hrajou,ale "malej gembl"-tzn.1+2 hra...do třetí a velkého rizika se někomu nechce,tak se tam nic nehromadí...seskládat to,natož na 2 lvl bude chtít fakt štěstíčko-.sošku fakt nechci-asi došly avatary
 

DeletedUser5384

Host
no,jedničku neberu jako gembl-100% malá výhra bez rizika je pro děcka, ale z té dvojky jsem dnes po ránu vytáhl cca pětikilo,takže no problem :)

Jinak tedy ten dvojitej systém má i svou výhodu- dají se chytat jacpoty bez ohledu,co je zrovna speciální cena a tu lovit v jiném čase. Je to malá útěcha,ale aspon něco :)
Obecný dotaz: předpokládám, že už je spousta hráčů o něco dál v plnění úkolů, než jsem já (jsem u dvacítky). Je 29. úkol skutečně prozkoumání provincie bez alternativy? Díky.
Sorry,možná už je na odpověď pozdě, ale na C jsem byl na konci a nepamatoval jsem si,na D to řeším teď :) Odpověď je - Prozkoumej bez alternativ :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13620

Host
Chtěl jsem vylepšení ohně, protože po zkušenostech z bety tenhle event jedu bez ambice vyhrát byť i jen část setu. No na 5 městech utraceno v různých bednách pře 8000 florinů a nemám ani jedno :-(
Už na betě šel jeden hlas, že tohle je nejhorší event - souhlas :)
 

dudasek

Znalec
nějak jsem nepochopil odměnu "vylepšení domů na náměstí"
...bez samotných domů je to jen plevel na nic?!

proč to neudělali jako sady "Třešnové zahrady"???
(pro neznalé rozkliknete a při použití vyberete budovu,nebo vylepšení na lvl2)
 

DeletedUser12887

Host
Lepší se na to dívat z perspektivy toho, že jdou získat po dokončení té řady a nejakyho umístění v lize (stříbrné) celkem 4 budovy a ty stačí. Na úrovni 1
Co se získá navíc už je bonus navíc.
O pravděpodobnosti, že padne z 11 pokusu truhel aspoň jedna se dá vážně pochybovat.
Vylosoval jsem asi 30 truhel a nepadlo vůbec nic, byl jsem v tu chvíli i ve zlaté lize, teprve dnes mě dotáhlo jedno procento hráčů.
Takže to samé platí ve finále i v případě, kdy se utratí diamanty, není to nic moc.
 

DeletedUser12887

Host
Já včera kopila za 4000 dia florinty a nechtějte vědět, jak moc jsem nadávala, když mi padlo (musím slušně) nic! :eek:
To nejsi sama i já měl smíšené pocity, které jdou vyjádřit velice těžko.
Jedinou věc prostě říct neztracet naději a neutracet moc, ještě bude 20 lístků pak asi 3000 florinu a třeba to padne až opadne zlata horečka :)
 
Opět budu kritický, jak jinak :). Tentokrát však v poněkud smířlivějším tónu. A to proto, že zatímco se běžně rozčiluji nad tím, že mi hra cpe pod nos absolutně bezcenné ,,odměny" místo kýžených částí určité sady, zde se to prostě stalo pravidlem. Zatímco v jiných eventech byla určitá hmatatelná naděje cokoliv získat, zde je absolutně mizivá. Daný event. jsem odepsal, sice jej z jakési ,,povinnosti" dojedu, ale cokoliv cennějšího budu brát jako klad a po jeho skončení se budu tvářit, jako kdyby neexistoval. Radši. Protože pokud srovnám vynaložené úsilí vs. zisk, tak je to absolutní nepoměr. Pokud mi hra ukládá vyrobit bžilion výrobních cyklů, samoúčelné protočení surovin na trhu anebo získání x mincí, aby mi protihodnotou nabídla vojáčka nebo běžnou dekoraci, je to fakt k smíchu. Fakt plnění eventu hráče nikam neposouvá, akorát jej nutí do činností, které by sám od sebe nedělal, takže k drtivé většině činnosti se opět nabízí adjektivum...samoúčelné. Kdyby šlo o prokázání nějakých dovedností, znalostí. Ne. Jde pouze o to, odklikat veskrze otravné procedury, shrábnout ,,odměnu" a tu proměnit v ,,odměnu" (zde již uvozovky na druhou). Já jsem takový notorický rýpal, takže patrně nic nového pod Sluncem, pokud si stěžuji. Ovšem jak tak čtu zejména na Facebooku ohlasy na tento event., tak převažují negativní reakce. Takže tento event. budiž připodobněn ke hře od firmy Atari, která měla tak mizerné prodeje, že její cartridge vedení nechalo vyvézt na skládku a zahrnout buldozery. Paradoxně se přeživší kusy staly vyhledávaným zbožím na eBayi, ale tento event. snad jen upadne v zapomnění u hráčů. A co se týče vývojářů, pokud si chtějí zachovat určitou loajální komunitu, tak si určité ohlasy přečtou a usoudí, že takto prostě ne. Že houpat sice ano, ale třískat o zem vážně nikoliv. To je asi tak vše.
 

DeletedUser13384

Host
Priznam se ze asi hraju nejaky jiny event nez vsichni ostatni :).
Je pravda ze jsem jednou koupil florinty za dia pac jsem podlehl lehke psychoze ostatnich ze je tento event naprosto nehratelny ale i bez nich uz jsem ziskal za ukoly + sousedy 18900 florintu coz mi vyneslo 10 casti setu takze ,,svuj" poskladany set o 15ti budovach bych z nejvetsi pravdepodobnosti ziskal bez jedine investice.
Samozrejme jsem mohl byt jeden z mala co meli stesti ale kdyz si spocitam na kolik by me vyslo florintu 10 budov pri sanci 9-12 procent tak to vice mene sedi.
urcite tady budou odchylky ale prijde mi skoda aby lide vzdali cely event uz na zacatku kdyz se jim nezadarilo ziskat co chteli behem prvnich dnu. stesti se taky muze rychle otocit.
zacinajicim hracum se vyplati mit i zakladni set o 5ti budovach takze potrebuji ziskat jen 2 jakekoli casti setu a to uz by byla hodne velka smula kdyby nekomu kdo opravdu aktivne hraje nepadly dve budovy.
 
Asi máš velké štěstí, plus jsi vynaložil diamanty. Já sice nějaké mám, ale ty si spořím na něco, o čem budu přesvědčený, že to má smysl a bude to v jistém slova smyslu nadčasová investice. Rozšíření, anebo část výkresu budovy, která prostě nepadá. Každopádně co se týče mé hráčské strategie, tak se držím při zdi, jedu v drtivé většině svých 10 florinů a za poslední list v zásobníku nahodím onu druhou hru s připlacením na 30% a to tam ještě musí být zajímavý obnos (pro mě 100+ florinů) kdy vidím, že to sousedi opravdu ,,nakrmí" tak zkusím štěstí, párkrát to vyšlo, párkrát ne. Obecně to myslím nemá moc smysl zkoušet, to jsem dělal před rokem často a spíš jsem prodělával. Jinak procenta na získání hlavních cen z truhel jsou fakt tristní. To mám maličko pocit, zda se při těch kurzech náhodou neinspirovali v Berouně :D. Na jednom serveru mám tedy dvě různé budovy, na jednom dvě stejné, další je s jednou jedinou. Takže zatím fakt žádná hitparáda vzhledem k faktu, že mám za sebou cca 30 úkolů a získaný bonus 2500 florinů za 20 úkolů.
 

DeletedUser2237

Host
reknu jen jedno nelibi se mi to ze si nasetrim listky a jdu tocit a nedostanu za odmenu jediny florin a nekomu jinemu to nastakuju, bohuzel nepomuze ani dvojta sance. Pak prijde nekdo po me a na 5 listku vybere odmenu.... Tenhle typ eventu se mi nelibi. Ano muzu chodit na jistotu co listek to 10 florinu ale to si toho moc nekoupim... Nejde ani tak o to ze by bylo malo jako o to ze je to nepomer kdyz nekdo sklidi za 5 listku a nekomu nestaci 25 na to aby dostal aspon jednu odmenu a jeste tak pomaha nekomu jinemu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru