pohodlnejsi vystavba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17399
  • Vytvořeno

DeletedUser17399

Host
Dobre rano, mel bych takovy napad o ktery bych se chtel podelit a zjistit nazor vas ostatnich hracu :)

Bohuzel momentalne ve hre neexistuje zadna ''klavesova zkratka''(resp.kombinace):

diky ktere by pri vystavbe jedne budovy(dekorace) vicekrat, hrac pokazde nemusel na PC zbytecne klikat na danou budovu - umistit ji - budova - umisteni - budova - umisteni a takle porad dokola tolikrat, kolikrat chce zrovna tu jednu konkretni budovu postavit..

Misto toho by ale stacilo kliknout pouze jednou na budovu v kombinaci s podrzenim nejake klavesy a pak uz klikat jen pri umistovani stavby..

Myslim si ze by nam to vsem celkem ulehcilo zivot, prinejmensim vzdy behem prechodu do dalsi doby = kdy byva nutna rozsahla prestavba mesta.

Doufam ze jsem to napsal alespon trochu srozumitelne => snadno pochopitelne pro kazdeho! ;)
Budu rad za kazdy ohlas o_O
 
A ještě vymyslet něco podobného i na "bourání". Takové ty úkoly "Získej 10000 spokojenosti", kdy člověk postaví X Bran nebo Tváří, zbourá, znovu postaví, znovu zbourá...
 

DeletedUser12887

Host
Pro

možná by stačilo si moct označit do nějakýho jakoby rámečku tu budovu a naklikat pak počet, podobně už jsem dříve uvažoval i o jednotkách, mít třeba jednu kopii a jenom hodit číslo nebo prostě teda mít i na ty budovy podobný systém, jako jsou při vkládání armády a tam naházet třeba 8 dekorací nebo budov či čeho a to by se pak celé přeneslo do města na nějaký prostor

víceméně bys měl třeba 5 dekorací 1x1 na to místo co bys na to měl určené a uvolněné by se přeneslo rovnou těch 5 dekorací najednou, jenže zase jde o to, že někdo místo nemá a stejně třeba dává jeden stromeček po druhém
pozn. přemýšlel jsem si sám pro sebe, nejsem vývojář :)
ale dobrý nápad jsem určitě PRO
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17399

Host
A ještě vymyslet něco podobného i na "bourání". Takové ty úkoly "Získej 10000 spokojenosti", kdy člověk postaví X Bran nebo Tváří, zbourá, znovu postaví, znovu zbourá...
no tak v techto pripadech me osobne teda mnohem vic stve jak clovek musi pokazde znovu otevirat inventar a hledat to tam - respektive proklikat se treba az na 8.stranku na ktere to zrovna je..
 

DeletedUser17399

Host
Pro

možná by stačilo si moct označit do nějakýho jakoby rámečku tu budovu a naklikat pak počet, podobně už jsem dříve uvažoval i o jednotkách, mít třeba jednu kopii a jenom hodit číslo nebo prostě teda mít i na ty budovy podobný systém, jako jsou při vkládání armády a tam naházet třeba 8 dekorací nebo budov či čeho a to by se pak celé přeneslo do města na nějaký prostor

víceméně bys měl třeba 5 dekorací 1x1 na to místo co bys na to měl určené a uvolněné by se přeneslo rovnou těch 5 dekorací najednou, jenže zase jde o to, že někdo místo nemá a stejně třeba dává jeden stromeček po druhém
pozn. přemýšlel jsem si sám pro sebe, nejsem vývojář :)
ale dobrý nápad jsem určitě PRO
to by bylo hrozne slozity neco takovyho vymyslet a napsat kod(hadam ze by to bylo na nekolik stranek) aby to timto zpusobem fungovalo spravne.. ;o))
ale mam takovy dojem ze asi v Age of empires(nvm kolikaty dil) prave bylo mozne pri vystavbe podrzet snad jen CTRL+nakliknout budovu a pote uz stacilo jenom klikat umistovani stavby.. a to uz bude vic nez 15 let co jsem to hral, takze by nemusel byt velky problem, ten myslim si vcelku kratky kod(odhaduju par radku) sem nekam do teto hry take dopsat ;o)))
 
Nahoru