Křeslo pro hosta

DeletedUser16417

Host
Ahoj,
jsem Persephone
jináč k osobním fotografií
Myslím si, že je fajn imunita
a tady na forum kdo chce se
může odhalit.
Je to hra a někteří hráči
toho umí využívat znám
to z jiných her.
Jsem pro imunitu
 

traktorista

Odborník
Tyhle cizí termity pokud se neumí použít, může to skončit i slušným fiakrem.

Ale vnuklo mi to inspiraci pro další soutěž na fóru - akty hráček FoE a nechat obodovat členy fóra. Slibuju, že vítězce jestli hraje na A krom diamantů od týmu pošlu ještě svoji týdenní produkci FB :D. Hoši očekávám Vaši podporu pro svůj geniální návrh :D.
 

DeletedUser12887

Host
Mám dotaz, asi už tu určitě proběhl, kdy přesně vznikla tahle hra, jak dlouho už to někteří hrajeme.
Děkuji předem za odpověď
 

DeletedUser12887

Host
Pěkné odpoledne,
sice je fakt, že tu asi není dneska žádný host, ale měl bych dotaz, jestli bude ještě někdy nějaké historické okénko nebo už se to zrušilo

Děkuji za odpověď
 

DeletedUser12887

Host
pravda, ale že by byla trochu změna, ono to šlo kolikrát udělat celé za den, tak by se s tím mohly vyplnit mezery :)

takhle mám obavu, jestli z týmu vývojářů nevypadl historik nebo se mu něco třeba nestalo, vždycky ta historická okénka bývala..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
mám nápad všech nápadů, jestli by se nemělo udělat Muzeum FOE, byla by to putovní výstava skrz všechny státy, kde se FOE hraje a každý stát by tam měl vždycky svoje zástupce, hlavní stan by byl podle toho co si ještě pamatuju naposled ve Varšavě nebo v Polsku, pak třeba v Hamburku a různě

snad jsem nikoho neurazil, ale naposled si pamatuju Bartoloměj Wawros ten byl z Polska ne ?

pokud ne, může být takové muzeum i jinde

další podrobnosti by byly až na základě kladného vyjádření společnosti Inno pro jednotlivé státy a na základě pozitivních reakcí hráčů, kteří by se nějakým způsobem podepsali pod takový návrh, jako vytesaná socha laserem a vlastnoruční podpis apod.., fotografie, byl jsem v muzeu FOE a kdo přijede přístě a tak :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Nechápu návrh, o čem je, jaký je jeho účel a smysl, a ani nechápu to, proč ten návrh není v sekci návrhy - ovšem pokud tam svůj návrh vložíš v této podobě, vracíme se k prvnímu problému, a sice že nepochopím tvůj návrh.
;)
 
Nahoru