Suroviny-Poptávka-SAM

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zdravím vás,
mám zde poptávku na SAM zboží výměnou za FB.

Nabídky mi prosím pište dolů kolik FB požadujete a kolik SAM zboží mne na oplátku dáte.

Důležité!!!
Uvádějte prosím kurs vůči 100 FB, dále si sám vynásobím.
Uvádějte maximální množství které jste schopni poskytnout.
Přijmu nejvýhodnější nabídku / nabídky.
Herní svět Arvahall s oboustranou výměnou, nehraju na jiném světě abych vám tam poskytl FB.
FB půjdou splátkovým systémem (60FB / den) občas i víc pokud padne relivkie / od tajemného ...
 

dudasek

Znalec
na A bude všeho zboží nadbytek řekl bych-nemůžu přeložit zboží za SAM-spíš žádej kolik surkek/1fp na určitou dobu chceš,,,,,
 

dudasek

Znalec
u nás na B chtějí za sadu na VB(virgo,gazer) 2000/1500,ale viděl jsem i nabídku 3 zboží/1fp....což už mi přijde málo..
 

DeletedUser12887

Host
Podle mě jsou ty kurzy špatně, když chceš správně vědět kurzy ideálně dojít do té éry.
Pak se dá měnit a správně, jinak je to všechno licitace.
Vždycky bude krize pak z přebytku, což je logické, nicméně úplně přesně spočítane to stejně nikdo nemá :)
Resp. tabulku jak přesně počítat ty suroviny na body tu má asi málokdo a surovina na např. Marsu je teda rozhodně víc, než 1:7 pro hrace o deset nebo 20 dob níž.
Takže se z toho může stát časem obchod výnosny, nicméně popírá samotný základ hry.
Na druhou stranu už dávno byl tu nápad něčí, jak se snadno stát obchodníkem, pak je to úplně jinde a radši budu válečníkem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Děkuji všem za odpověď, už mám dojednáno 2x sadu SAM za 750FB / sada celkem 1500.
Netřeba dále vyjednávat, můžete LOCK.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru