Tabulky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18145
  • Vytvořeno

DeletedUser18145

Host
Ahoj všichni. Chci vás požádat o podporu v následující věci. V našem cechu máme zavedeny povinné odvody surovin do cechovní pokladny. Existuje sice tabulka, kde jsou chronologicky zapsány příspěvky členů, ale jde o pouhý přehled. Nelze s ní nijak dál pracovat. Pokud tedy hráč pověřený kontrolou příspěvků chce zjistit, zda ten či onen hráč přispěl, musí si vytvořit svou tabulku, např. v exelu, a do ní to podle této tabulky ručně vpisovat, Myslím, že pro vývojáře nebude v případě většiho hráčského zájmu původní tabulku modifikovat tak, aby byla kontrola jednodušší, Proto váš prosím o podporu tohoto návrhu a děkuji všem, kteří jej podpoří. Xeris
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mrtvejmagor

Veterán
Ne. Z důvodu toho že velký cechy by ji APSOLUTNĚ nevyužili spíš naopak asi by jim překážela... Když v cechovní pokladnice mám sta tisíce surek z marzu tak mě je jedno kdo přispěje.
80 členů z toho asi půlka má arc na 80+...
A mám dojem že tenhle nápad už tu byl, nebo spíš podobný
 

DeletedUser18145

Host
No, popravdě mi není jasný tok Tvých myšlenek....To, že ji některé cechy ABSOLUTNÉ nevyužijí je pravda, ale také ji využívat nemusí, nikdo je k tomu přece nenutí o), nemusí tabulku vůbec používat a pokud ji nepoužívají, tak nevidím důvod, proč by jim měla překážet . o)Tabulka je, jak píšu pro cechy, které mají povinné příspěvky do pokladen.
 

DeletedUser18253

Host
Tento návrh podporuji, usnadní to kontrolovatelnost příspěvků do CP.
 

Dědeq

Znalec
Nenašel jsem to, vyhledávání ve fóru rozhodně není žádný google... Ale řešilo se to tady hodněkrát, a docela nedávno.
Asi nejsnazším řešením by bylo, kdyby se v přehledu příspěvků do pokladnice dalo filtrovat na jméno hráče, nejlépe s volbou zobrazit/nezobrazit příspěvky velkolepých budov. Dle mého banální modifikace s velkou přidanou hodnotou pro cechy, které nemají statisíce surek v kase. Nebo mají, ale v jedné konkrétní době je vysypaly třeba do CvC.

Čili opět PRO.
 

Svatej

Legenda
Pokud to chápu správně (kdyžtak mě opravte) tak jde v podstatě o to aby historie příspěvků cechu měla vyhledávač, do kterého by se napsalo jméno hráče a ono by to vyprdlo všechny jeho příspěvky za dané období. (?)

Protože tuhle verzi si nepamatuju že by se na fóru kdy řešila. ;) V různých podobách tu jsou návrhy na modifikaci historie příspěvků, ale o téhle konkrétní si nemyslím že je duplicitní.

PRO
 

Dědeq

Znalec
tak jde v podstatě o to aby historie příspěvků cechu měla vyhledávač, do kterého by se napsalo jméno hráče a ono by to vyprdlo všechny jeho příspěvky za dané období.
Sám jsem to tu myslím nejednou navrhoval nebo propagoval, ale možná v rámci diskuse k jinému návrhu - jednat by se mohlo o filtru typu comba v historii radnice: z rolovacího menu bys vybral člena cechu. Vedle by mohlo být zaškrtítko (což je možná nový detail) aka checkbox na zahrnutí/nezahrnutí příspěvků budov (těch je tam hafo a je to nepřehledné).
 
Nahoru