Čtení zpráv - automatický skok na nejnovější zprávu - oprava

Chci opravit systém čtení zpráv


  • Celkový počet hlasujících
    30
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Aedon Ashriver

Nováček
Současný stav: Při čtení starých zpráv ve vlákně (např. pár hodin zpětně, kde mám 90 nepřečtených zpráv) musím odrolovat zpátky nahoru a pročítat směrem dolů. Ve chvíli, kdy někdo napíše, automaticky čtení zpráv skočí na nejnovější zprávu. Např. ve vlákně pokec nebo cechovní bitvy, kde se neustále píše, je téměř nemožné si přečíst staré zprávy zpětně, jelikož to vždycky skočí na nejnovější zprávu.

Nápad: Když odroluji nahoru a budu si chtít přečíst staré zprávy, tak ve chvíli, kdy někdo napíše zprávu novou, okno zprávy nepřeskočí na nejnovější zprávu, ale zůstane na místě, kde právě čtu a nikam se neposune, dokud si sám neodroluji kam budu chtít.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ANO

Na závěr: Prosím každého, koho tohle neustálé přeskakování štve a chtěl by si přečíst i zprávy staré, nejen ty nové, ať podpoří tento návrh. Psal jsem i na podporu, tam mi řekli, že je to zajímavý nápad a že ho mám prosadit i zde, aby byla větší šance na změnu od vývojářů.

Díky
AA
 

Mrtvejmagor

Veterán
Pro, taky mě to štve, ale dal bych tam třeba to že když někdo napíše novou zprávu a ty budeš číst hodně nahoře ty staré, že ti nejde vyskočí nějaké upozornění že je tam nová zpráva
 

DeletedUser13489

Host
PRO, a to klidně i bez toho upozornění, jak ho definoval Mrtvejmagor. Bylo by to fajn, ale vydržel bych i bez něj, hlavně aby to vlákno neskákalo až dolů ;)
 

DeletedUser12887

Host
Možnost jiná není jo?
Tak zalezi jestli bude k lepšímu nebo horšímu.
Věřím, že pokud tohle konkrétně vede Kaseo bude to lepší.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru