Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

  • a tyto dvě území jsem získal. Po té jsem objevil i druhou zemi, Dunkelwald, a splnil jsem tím úkol, dostal jsem nový:,,Pronikni do 3 území Pfefferbergu". No, a jak už jsem avizoval, tak dvě už byli moje, takže zbývali další dvě, a problém je v tom, že do mého území nemohu proniknout, tedy nemohu splnit tento úkol. Tak bych se chtěl zeptat, co mám dělat.
    Předem děkuji za všechny reakce a rady
    Hraji ve světě Fel Drengh
    ahoj, mám takový dost velký problém. Chtěl bych se zeptat hlavně zkušených hráčů: jsem ještě v raném středověku(5 bodů do vrcholného) a po dobytí Maktabu jsem dostal v hlavní úkolové řadě dostal úkol:,,Objev dvě území severně od Maktabu". No, a jelikož mám hodně zboží, tak hodně vyjednávám, nejdříve jsem objevil levou zemi, tedy Pfefferberg, která má 4 území a jelikož jsem si mohl dojednat 2 území, využil jsem toho,
    ahoj, mám takový dost velký problém. Chtěl bych se zeptat hlavně zkušených hráčů: jsem ještě v raném středověku(5 bodů do vrcholného) a po dobytí Maktabu jsem dostal v hlavní úkolové řadě dostal úkol:,,Objev dvě území severně od Maktabu". No, a jelikož mám hodně zboží, tak hodně vyjednávám, nejdříve jsem objevil levou zemi, tedy Pfefferberg, která má 4 území a jelikož jsem si mohl dojednat 2 území, využil jsem toho,
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…
Nahoru