Výsledky vyhledávání

1. Darth Vader The Mighty

Diskuze o 1.200

Nehledě na to, že světlá víc žere baterku. Prostě je to komplet špatně. Ale to už fakt asi nemá smysl ani komentovat...
  2. Darth Vader The Mighty

Nabídky ve Starožitnictví

Ano, shodneme se na tom, že 95 dní ze 100 tam není nic užitečného... balastu je příliš mnoho...
  3. Darth Vader The Mighty

foe helper

Však to jen potvrzuje to, co jsem říkal. FoE helper tým odstranil z addonu věci, které vadily InnoGames a od té verze by měl být OK... ale nikde jsem oficiální info neviděl... a nezlob se na mě... moderátor není zastoupení Inno... ten jen koriguje diskuze :).
  4. Darth Vader The Mighty

foe helper

Některé už přidali... sice drobnosti (jako to, že když si v expedici zapneš extra pokus, tak vidíš na jak dlouho ho ještě máš a podobné), ale aspoň něco.
  5. Darth Vader The Mighty

foe helper

Tým FoE helperu odstranil po dohodě s InnoGames některé prvky z addonu tak, aby nebyl závadný. Proto ty věci zmizely. A proto za helper od určité verze Inno (minimálně ne to originální Německé - bůhví jak tady) nebanuje. Na betě lidi běžně dávají videa i fotky když hlásí bugy, na kterých je...
  6. Darth Vader The Mighty

Diskuze k rušení cechovních fór

Já to tedy za dobrý krok kupředu rozhodně nepovažuji a to minimálně ze dvou důvodů. 1) Zrušení pvp věží má velký dopad na všechny hráče, kteří hrají na PC, protože když nejsou věže, tak v jakémkoliv boji je to okno s výsledkem boje menší, takže tlačítko OK je výš. Pořád musíš posouvat myš z...
  7. Darth Vader The Mighty

Neboj, na betě už je zpátky "v novém kabátu"... je to stejný zmetek jako byla ta předtím a nevypadá to, že by přes všechny výhrady chtěli znovu něco stahovat...
  8. Darth Vader The Mighty

To nemá smysl... zkoušeli jsme to... neposlouchají... viděl jsem tvoje posty na betě, mluvíš mi z duše, ale Inno neslyší... české už vůbec ne... škoda plýtvat energií...
  9. Darth Vader The Mighty

Diskuze o 1.199

Je to divné že? Všichni přecházejí na tmavé pozadí, aby to šetřilo oči a baterku, ale v Inno se rozhodli všechno předělat do světla... no co na to říct...
  10. Darth Vader The Mighty

Diskuze o 1.199

Tak zatímco na betě to community manager označil za záměr (pauza v questech), který má za cíl zastavit boty (což je nesmysl, sice je to zpomalí, ale rozhodně ne zastaví), tak na německém FoE už to označili za bug, který by měl být v příští verzi opraven... asi nečekali takový hate, který tím...
  11. Darth Vader The Mighty

Diskuze o 1.199

jj, stojí to čím dál tím víc za houby... a nejlepší je, jak to není ani uvedené ve změnách...
  12. Darth Vader The Mighty

Povídání o Dni sv. Patrika 2021

CO TAKHLE ŘÍCT LIDEM ŽE OD PONDĚLÍ 1.3. SE ZMĚNÍ GALATSKÁ VĚŽ? Všechny ostatní FoE státy už to mají od středy oznámeno, ale české FoE spí? Nechcete oznámit tu špatnou zprávu jak InnoGames něco s lidma?
  13. Darth Vader The Mighty

Diskuze o novém centru zpráv

Je to paskvil, ale nemá smysl se tady vztekat. Na beta foru je 14 stran výhrad, úpravy byly minimální, takže tady to nemá už vůbec smysl. Nicméně to, že každé vlákno na záložce cech nyní posílá notifikace místo pouze vlákna hlavního je masakr...
  14. Darth Vader The Mighty

Diskuze o novém centru zpráv

B je správně. Nelze to přesunout.
  15. Darth Vader The Mighty

Diskuze o aktualizaci 1.180

Na betě je to již opraveno. Tak snad to co nejrychleji dodají i sem.
  16. Darth Vader The Mighty

Diskuze o aktualizaci 1.180

Ano, na betě je to rozbité už 14 dní. V prohlížeči to nebliká. Mobilní aplikace funguje normálně. Jeden by si řekl, že když vím, že mám něco rozbité, tak to opravím a až pak to pustím na live servery. No asi máme každý jinou představu o tom, jak to má fungovat. Vlákno na beta foru je zamčené...
  17. Darth Vader The Mighty

Diskuze o Dnu sv. Patrika

Jako vždy je pro nás vaše zpětná vazba velmi důležitá, proto nezapomeňte přidat svůj komentář zde! jo jo... to psali i na betě... 76 stran z drtivé většiny negativní zpětné vazby a event jde beze změny na ostré servery... takže asi tak... PS: Proč není v oznámení důležitá informace, že...
  18. Darth Vader The Mighty

Nefunkční zprávy

Je to potvrzená chyba. Nelze psát soukromé zprávy z hromadných zpráv. Už se to řeší.
  19. Darth Vader The Mighty

Aukce - neresetování 30 sekundového odpočtu při konci aukce

Toto už bylo reportováno na betě a vývojáři potvrdili, že je to tak správně. Není to bug. Je to tak schválně, timer se neresetuje, když člověk přehazuje sám sebe. A je to jedině dobře, aspoň nějaká metoda obrany proti "přehazovačům o jedna". Tady je link na odpověď z Innogames...
  20. Darth Vader The Mighty

Diskuze o aktualizaci 1.161

Ta aktualizace dnes trvá nějak dlouho... nehledě na to, že to hlásí v prohlížeči "chyba serveru" a ne obvyklou hlášku o aktualizaci...