Výsledky vyhledávání

1. Diskuze o 1.219

Dnes jsem jel sám území a pohoda. Do toho se mi po chvíli přidal protivník s hromadným nájezdem a začalo mi to načítat jeden boj 10 vteřin i více. Tak jsem šel na jiné území a zas to jelo plynule. Protivník se po čase přesunul za mnou a začalo to opět haprovat. Šel jsem opět raději na jiné...
  2. Diskuze o 1.219

Mně to jede fajn, pokud jsem na mapě sám. Jak se někdo přidá, poznám zpomalení. A hromadné cechovní bitvy nehrozí, to se sekne celý mobil a pomůže jen vypnout.
  3. Diskuze o 1.219

Budik, a jaký typ telefonu máš? Já huawei y5 2018. Ten můj moc výkonu nepobral, tak nevím, zda nebudu kvůli hře potřebovat jiný.
  4. Diskuze o 1.219

Cechovní bitvy: Provedli jsme některá další vylepšení výkonu cechovních bitev. Mně se to seká pořád stejně. Bych rychleji postavil barák, než oni odstraní tu chybu. Už ani v to nevěřím. Kdybych aspoň věděl, jak se toho sekání zbavit... Jestli by pomohl jiný mobil nebo na tom nezáleží..
  5. Vojáci raného a vrcholného středověku

Edit: narazil jsem na hráče, co má v pokroku jednotky z ledovky. Takže teoreticky je možné mít i v průmyslu oceán.
  6. Diskuze o Mughalské říši

Přesně. Mughalové mě přesvědčili, že nemusím být otrokem svého času a taky jsem jim udělal pápá :D
  7. Vojáci raného a vrcholného středověku

V průmyslu postmoderna, v současnosti oceán.
  8. Diskuze o 1.216

Mně se to nedělo před aktualizacemi, takže hádám že hádáš špatně.
  9. Diskuze o 1.216

Když jedu sám nebo ještě 2 hráči, tak se to docela dá hrát, ale jakmile jde o hromadný boj o území, které se během 2 minut dobude, celá hra se sekne hned po prvním boji. Kdyby se v kódu hry v létě nevrtali... taková dobrá hra a tak to dokonili a už neví jak to vrátit.
  10. Diskuze o 1.216

Dnes jsem aktualizoval ;)
  11. Diskuze o 1.216

(Opravili jsme dlouho trvající problémy s načítáním v Cechovních bitvách. Nyní můžete se svými spolubojovníky z cechu bojovat a vyjednávat stejně rychle jako dříve!) Hlásím, že dlouhotrvající problémy stále přetrvávají :(
  12. Zpětná vazba na Hradní systém

Mně to počítá i vyjednávání v cechovních bitvách. Ale jen prvních tuším 13 za den. ;) Na mapě území jsem nezkoušel, ale tam je to spíše koupě území než vyjednávání...
  13. Vrácení bodů z budov neaktivních hráčů

Odpojenou nezavře.
  14. Uzamknutý předmět

Věci získané před tím, než přidali do hry zámek, jsou odemčené. Teď když něco dostaneš, se to automaticky zamkne, abys to omylem neprodal. Zafajfkuj nahoře zámek a pak vyber, co chceš odemknout, poté dej opět v liště zámek.
  15. Vypečená diskuze (podzim 2021)

Ví někdo, jestli to zlaté pole bude dávat úlomek každý den? A kolik úlomků bude potřeba na sestavení 1 malé renovačky?
  16. spomalene nacitanie CB

Ono to předtím fungovalo, přidali aktualizaci, povrtali se v kódu, a nejsou schopni to aspoň vrátit zpět jak to bylo. U nás v práci by takový přístup teda neprošel.
  17. Diskuze o 1.213

Rychlé posouvání zpráv v mobilní verzi rozhodně neopraveno. Taky bych uvítal odstranění záseků v cb trvající od minulé aktualizace společně s rychlým posouváním zpráv.
  18. Zklamaní nad losem v CB

Porazil jsi 10 hráčů, kteří nehrají... Dosáhl jsi maxima a bohužel jsi se dostal do slepé uličky. Najdi si pořádný cech a můžeš hrát do alelujá. Nebo si stěžuj a buď dál zavřený v té slepé ulici.
  19. Diskuze o 1.211

Právě že problémy nastaly po aktualizaci...CE mi jede taky v klidu, CB o něco málo déle načítá menu provincie, s čímž bych se ještě smířil, ale někdy se to celé hryzne a buď musíš shodit hru, nebo se to odblokuje po 2 minutách a mezitím soupeř zaplní celou vlajku. Hráč z cechu aktualizováno...
  20. Avataři holky

A mně zase přijde, že poslední dobou v eventech začaly převažovat portréty holek, to tady kruciš tu vyváženost pohlaví fakt nikdo nehlídá?! :eek: