Výsledky vyhledávání

1. MadnessFalax

Nevyznačení jednotky nepřítele na bitevním poli

A to se tu ještě nemluvilo o tom, že Inno začalo vykrádat vlastní hru... :D viz. Rise of Cultures pro telefony ;)
  2. MadnessFalax

Soutěž globálního chatu

Tady bych dodal, že to není pravidlem a může se stát, že na to moderátor zapomene (oznámí jen na tom světě, kde se soutěž odehrává) :D Myslím, že už se tu na to někdo párkrát odvolával a to celkem zbytečně - není to pravidlo a je to spíš jen dobrá vůle moderátora ;)
  3. MadnessFalax

BUDOVY velkolepé budovy

To dělávám taky. Denně sklidím tolik bodů, že mě to nebolí a mě to náramně potěší. Takže proč ne... Upozorňuju na tom i ve svém profilu, že to nikdo nečte, je druhá věc. Rabuješ? Rabuj, ale počítej s odezvou. Né každý si nechá škodění líbit.
  4. MadnessFalax

Jak na diamanty s Château Frontenac?

Já si Borate myslím, že tvůj problém vychází také z toho, žes ještě nebyl v top cechu. Jako o aktivních ceších se dá bavit hlavně o ceších v top 30. Na některých světech je ten rozsah užší, na některých možná širší. Jestliže jedeš sólo v mrtvém cechu, tak nemáš ani moc příležitost něčemu se...
  5. MadnessFalax

UŽIVATELSKÉ FUNKCE Non-stop sníh

Pro.
  6. MadnessFalax

BUDOVY velkolepé budovy

PRO
  7. MadnessFalax

Jak na diamanty s Château Frontenac?

Zvláštní, doposud jsem nikoho neviděl, že by si na Frontenac stěžoval. V poslední době jsem vydělal pár tisíc dia právě díky Frontenacu. Možná bys měl Borate vytáhnout hlavu z písku, o hře si něco načíst, sám pouvažovat a navrhnout si vlastní strategii (klidně založenou na strategii ostatních)...
  8. MadnessFalax

Rozkliknutí avatarů v radnici

Obecně např. kvůli rozdílné velikosti displeje/monitoru, nebo třeba ovládání.
  9. MadnessFalax

Nekrácení bojů kolem "domečku"

Proti
  10. MadnessFalax

Zpětná vazba na Hradní systém

Bylo myšleno vyjednávání speciální suroviny ve Vesmírných dobách, ale už jsem taky přišel na to, že od tama člověk body nezíská. Velká škoda. Update: počítá se vyjednávání i od tama. Já asi hodně vyjednávám, bo jednou se mi to tam ukazuje, pak zase ne (asi protože už mám pro ten den vyjednáno)...
  11. MadnessFalax

Diskuze o 1.215

Taky možnost :D
  12. MadnessFalax

Posezení u Jonika (pokec o všem)

Tohle nevídám snad ani u soutěží. Jde vidět, že o hrad je celkem zájem. Anebo jen koukám na fórum v blbé časy. :D
  13. MadnessFalax

To mi není jasné, vyjednávat se dá třeba expedice, nebo speciální suroviny na mapě za stejných podmínek jako doposud. Možná jsem hloupej a nějakou machinaci pro tahání diamantů jsem při vyjednávání přehlídl, pak bych byl rád, kdybys na ni upozornil, a to nejen mě, ale i ostatní hráče.
  14. MadnessFalax

No tím, že se snižuje cena, tak později budeš muset některé ty rychlé bonusy (třeba extra pokus) aktivovat víckrát, nebo volit dražší a déletrvající bonusy, jak už @NoVa zmiňoval. U hradu lvl. 1 to 1 % ještě nepoznáš, ale třeba kolem lvl. 10 těch 10 % může být hraniční.
  15. MadnessFalax

A to si počkej až budeš mít úkol utratit X stříbrňáků :D Jsem překvapen, že jsi překvapen. Co se týče systému samotného, tak mám pocit, že díky němu má zase smysl řešit různé střety vyjednáváním.
  16. MadnessFalax

Diskuze o 1.215

Nové okýnko v CE se mi převážně líbí. Co mi na něm přijde škaredé jsou ty dvě tlačítka s ikonkou pokusu, Ať už to centrování textu nebo ta ikonka samotná. Asi bych ji šoupl někam jinam.
  17. MadnessFalax

Zpětná vazba na oznámení na fóru

Já myslím, že je tam i onam jednoznačně napsáno, že ve zdejší diskuzi má být řeč o oznámeních na fóru, nikoliv o jednotlivých změnách ve hře. Navíc feedback, leč minimální, se občas objeví ve vláknech, kde se hlasuje o top 3 nápady z uplynulého období. Ale mám pocit, že v poslední době, se žádné...
  18. MadnessFalax

Diskuze o 1.214

Já tedy nevím, kde je problém s těmi tuláky, jak tady @Kesik2 a @PavelKT zmiňují. Hned po aktualizaci a teď znovu jsem to kontroloval. Tuláci se mi mimo novou záložku ukazují i jako za stara jako lehká jednotka v každé době. (Hraju na PC.) Změna proběhla přesně tak, jak bylo předem ohlášeno...
  19. MadnessFalax

Diskuze o 1.213

Aspoň se zamezí těm jednodušším AutoClicker botům, které bylo možné na CvC bez problému využít a mám podezření, že jsem párkrát i viděl použité.