Výsledky vyhledávání

1. Nejvyšší možná doba jednotek v průmyslu

Ahoj, postoupil jsem do průmyslu a začal jsem si postupně pročítat na Fandom wiki quest linu, ale zjistil jsem, že při takovém množství questů, ještě k tomu zadání po každé na jiné stránce, tak je velmi snadné přeskočit nějaký úkol a potom se vám rozhodí všechny plány... Nemáte někdo prosím...
  2. Předčasné zobrazení úkolu.

Svět: Diengu Prohlížeč a verze: Nemá vliv - úkol mám i na PC. Popis chyby: Po půl roce plnění opakujících se úkolů se mi zobrazil úkol, z průmyslového věku (jsem v pozdním středověku). Po dokončení se místo zobrazení dalšího opakujícího úkolů zobrazil najednou tento. Screenshot...
  3. Doba železná věž

Ahoj, mám pár otázek k věži z Doby železné. Jsem teď v pozdním středověku, do kterého jsem vstoupil nedávno, takže mám stále 1 souseda z doby železné. Když s ním bojuji a vyhraji, tak se neobjevím v tabulce, ale on tam je a má tak zdarma výhru, takže nejde nijak porazit? Nahoře je napsané...
  4. Chyby v úkolech.

Ahoj, našel jsem pár chyb v úkolech z Pozdního středověku. Chyba 1 Svět: D Prohlížeč a verze: Chrome, verze nemá vliv. Popis chyby: Ludwig je stále venku, ale zároveň ho mohu odsoudit k smrti. Screenshot: Detail chyby: Po dokončení úkolu, že mám zabrat všechna místa kde má Ludwig provincie a...
  5. Svatyně znalostí a Klasické Zahradní jezírko - Bonusy?

Ahoj, mám 2 otázky. 1) Všiml jsem si, že hodně hráčů má hodně Svatyň znalostí ve městě, v čem se vyplatí, popř. mám je stavět, nebo dávat do starožitnictví? 2) Mám ve městě 2x klasické zahradní jezírko, tím pádem by mělo dávat bonusy pro obranou i útočnou armádu, ale nedává žádné bonusy...
  6. Nepovinný úkol - Vyber si

Dostal jsem se k úkolu "Vyber si", kde se mám rozhodnout, co mám udělat s Konstancí. Mám otázku, jaký bude mít vliv, když buď úkol splním, nebo zruším? Děkuji za každou odpověď.
  7. Suroviny v pokladnici cechu - doba bronzová

Svět: Všude Prohlížeč a verze: Nemá vliv Popis chyby: V cechovní pokladnici jsou pozice pro suroviny z doby bronzové, které není možné do pokladnice nijak vložit. Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: vždy Popis chyby: Přes tlačítko "Daruj ze svého skladu" je možné vložit pouze věci od...
  8. Termíny eventů (událostí)

Mám otázku, je možné někde zjistit, termíny eventů (Archeologická událost, Fotbalová událost atd.)?