Výsledky vyhledávání

 1. Green Jane

  Ahoj Gensi , chtěla bych ti oznámit , že za pár dní končím ve Forge . Děkuji ti za pomoc při...

  Ahoj Gensi , chtěla bych ti oznámit , že za pár dní končím ve Forge . Děkuji ti za pomoc při budování mého města . A hodně štěstí ve hře ! :cool: :cool: :cool:
 2. Green Jane

  Život lidskej je tak složitej , že samotnej život člověka je proti tomu úplnej hadr ! ( viz...

  Život lidskej je tak složitej , že samotnej život člověka je proti tomu úplnej hadr ! ( viz Švejk) :cool:
 3. Green Jane

  Návrat do města po útoku na souseda

  No nevím jak vy , ale mně se zrovna tohle moc nelíbí. Asi jsem citlivka . Hraju taky Elvenar a tam nic takového není . Tak jsem dneska ráno zírala , když mně to taky postihlo . No nic - dělám si legraci ! Taky se budu muset trochu "porozhlídnout" ! :cool:
 4. Green Jane

  foe helper

  @Cliffs To je věc názoru . U mně je to přesně naopak . Ale každý si hraje po svém . Hodně zdaru ve hře ! :eek: :eek: :eek:
 5. Green Jane

  foe helper

  Jak tak koukám na ty reakce na hru , tak bych chtěla něco navrhnout : když vás už nebaví Forge , zkuste Elvenar . Řekla bych , že je pružnější a taky zajímavý . A je to změna . A jak známo - změna je život . Zdravím všecky úspěšné hráče! G.J. :eek: :cool:
 6. Green Jane

  [HRA] Nedostatek obyvatelstva .

  Je to o.k. jsi zlatíčko !!! Došla jsem zatím ke konci druhého , dneska budu pokračovat . Zatím díky a kdyby něco , ozvu se. :eek: :cool: :eek:
 7. Green Jane

  [HRA] Nedostatek obyvatelstva .

  "Poslušně hlásím, že jsem opět zde !" (viz Švejk) Ale teď vážně : jak se dá postupovat při otevírání technologií do,další doby , když některé vyžadují v nákladech kromě mincí a zboží i lidi . Např. Vinice 108 , nebo Kamenné zdivo 108 , a já mám v současné době dostupných 166 . Obytek mám...
 8. Green Jane

  [HRA] Nedostatek obyvatelstva .

  To by bylo prima , GENSi , myslím, že mi to hodně pomůže . Hraju sice přes dva roky Elvenar , ale tam je to jinak a trochu se mi to plete . Díky všem za rady . :eek:
 9. Green Jane

  [HRA] Nedostatek obyvatelstva .

  Ráda bych věděla , jak si můžu navyšovat počet lidí , protože při každé stavbě se mi odečítají a obytné budovy pořád stavět není kam . Děkuji. Green Jane . :eek:
 10. Green Jane

  Cena pohybu

  Díky za odpověď . Hraju Elvenar a tam je to trochu jinak a pořád se mi to plete . Hodně štěstí ve hře ! :eek: :eek: :eek:
 11. Green Jane

  Cena pohybu

  Mám dotaz : jak můžu přispět VB na Velkolepé budovy někoho jiného ? Jaksi v tom nemám jasno a je to jako úkol v příběhu , t.zn. nedá se odmítnout . :eek:
 12. Green Jane

  Fraška života letí kupředu jako splašená herka a diváky už pramálo zajímá zápletka prvního aktu...

  Fraška života letí kupředu jako splašená herka a diváky už pramálo zajímá zápletka prvního aktu ! ( viz Hogo Fogo z "Limonádníka) . :eek: :eek: :eek:
 13. Green Jane

  Jak dostat lidi do cechu?

  @traktorista Ještě maličkost , co vlastně znamenají ty zkratky VB a CB ? Nediv se , že se ptám , ale hraju to teprve druhý den . :eek:
 14. Green Jane

  Jak dostat lidi do cechu?

  Trochu z jiného soudku a pro vás možná naivní otázka : jak se dá zvětšit úložiště bodů , když základní maximum je 10 ? V Elvenaru to není problém , ale tady jsem zatím za lamu. Poradí mi někdo? :eek:
 15. Green Jane

  dotaz k úkolům

  Aha , díky . Hraju taky Elvenar a tam je to jinak . :eek:
 16. Green Jane

  dotaz k úkolům

  Zajímalo by mně, jak mám splnit zadaný úkol - kup 1 vědomostní bod - , když tlačítko + vedle počtu bodů nereaguje . Prosím, poraďte . Díky . Green Jane .