Výsledky vyhledávání

 1. NoVa

  Diskuze o Forge Bowl 2022

  Včera jsme přidali další úpravu o vylepšení do oznámení, na nejvyšší úrovni bude po dnešní aktualizaci dávat 9 bodů výzkumu. :)
 2. NoVa

  Vyhodnocení soutěže Fotbalová pátračka

  Vážení hráči, máme zde vyhlášení výsledků Fotbalové pátračky, chuť důkladně prohledat naše fórum si našlo hned několik z vás. Doufáme že se vám putování líbilo a narazili také na užitečné příspěvky či některé méně navštěvované kuriozity. :) Pro tři úspěšné pátrače máme připravené slíbené odměny...
 3. NoVa

  Vrácení BV z velkolepých budov zrušených hráčských účtů a neaktivních hráčů

  Při vyhledání "vrácení bodů" vyjede pestrý rejstřík podobných nebo dokonce stejných návrhů, poslední nedávno Vrácení bodů z budov neaktivních hráčů, převážná většina ohlasů je ve formě proti nebo že je to (i jako ve skutečnosti) riziko investice.
 4. NoVa

  Ahoj, zkoušel si nějakou tu budovu postavit? Takový úkol neregistruje když už nějaké budovy ve...

  Ahoj, zkoušel si nějakou tu budovu postavit? Takový úkol neregistruje když už nějaké budovy ve městě máš, ale na splnění musíš postavit novou. Zkus položit nějakou další a pak klidně hned smazat a měl by se ti splnit. :)
 5. NoVa

  Získávání nákresů pro budování velkolepých budov

  Věřím že se toto téma již dostatečně objasnilo, tímto děkuji všem zúčastněným za přiložené poznatky. Vlákno přesunu mezi ostatní do Není chyba jelikož se nejedná o chybu, při výměně dvou plánků není zaručené že směněný plánek bude ten chybějící ale zcela náhodný, takže může být i jeden z těch...
 6. NoVa

  Povídání o Centru událostí

  Ano, Centrum událostí zůstane na svém místě ve městě do doby než se vhodně přepracuje, jen nadále nebude plnit svou funkci (sledovat splněné události během roku či poskytovat bonusy), místo bonusu který normálně po skončení události poskytuje se nám vrátil milník udělující nějakou měnu události...
 7. NoVa

  Diskuze k Fotbalové pátračce

  Tak asi ne všechna, pár úspěšných hledačů tu máme. :)
 8. NoVa

  Diskuze k Fotbalové pátračce

  V zadání je nápověda že jsou v maximálně rok starých příspěvcích, nikoli vláknech, takže vlákna samotná můžou být starší. :) Pro jistotu jsem to omrkl ještě jednou a všechny tuto podmínku splňují.
 9. NoVa

  Diskuze k Fotbalové pátračce

  Neměl by, občas to zkontroluju zda si někdo nechce přivlastnit suvenýr. :D
 10. NoVa

  Diskuze k Fotbalové pátračce

  Ahoj, čemu přesně nerozumíš? Stačí vypsat vlákno spolu s číslem komentáře kde najdeš konkrétní míč, podívej se na vzor a můžeš použít i přiloženou předlohu. :)
 11. NoVa

  Diskuze k Fotbalové pátračce

  Tady můžete diskutovat o soutěži, neprozrazujte tu však ostatním kde jste nalezli míče.
 12. NoVa

  Zadání soutěže Fotbalová pátračka

  Milí hráči, náš slavný rozehrávač Cal Rogers potřebuje Vaši pomoc! Jeho tým během utkání vykopl ze hřiště všechny hrací míče, a bez nich nemůže zápas Forge Bowl pokračovat! Zvládnete je všechny najít? Požadováno: Odešli odpověď k soutěži do (jednoho) komentáře pod tento příspěvek. Je zakázáno...
 13. NoVa

  Použití bonusu zásob se odečte i když není zvýšení zásob poskytnuto (např. u Studánky přání)

  Odčítají se počty výběrů po sběru studánky pořád stejně i teď ve verzi 1.222?
 14. NoVa

  Diskuze o Forge Bowl 2022

  To jsou dvě rozdílné hodnoty, v tabulce lig (to okno s trofeji a odměnami za jednotlivá umístění) jsou počítány ligové body, kdežto touchdowny jsou měřeny v yardech.
 15. NoVa

  Nový věk během eventu

  Ahoj, pokud přejdeš do vyššího věku tak se úkoly události automaticky změní na požadavky nové éry, například postavit továrnu na zboží, porazit armádu, vyřešit vyjednávání, dokončit výrobu, zaplatit zboží/mince/zásoby... to vše bude brát ohled na tvou aktuální éru. U expedice a cechovních bitev...
 16. NoVa

  Diskuze o Forge Bowl 2022

  Hráčům byly připsány odpovídající rozdíly v provedených změnách mezi verzemi události, konkrétně tedy: za každý splněný hlavní úkol události 10 míčů (v původní verzi co běžela první den byla odměna 70 míčů, nyní je správně uděleno 80), tedy podle toho kolik si před aktualizací stihla splnit...
 17. NoVa

  Diskuze o Forge Bowl 2022

  Ahoj, vyrovnání rozdílů míčů i odměn na aktuální verzi události proběhlo během dnešní aktualizace (kolem 12. hodiny), takže by si měl najít ušlé míče z úkolů ze včerejška připsané k těm ostatním.
 18. NoVa

  Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

  Prosím, držte se zadaného tématu abychom nemuseli třídit příspěvky co jsou mimo téma, na diskuzi o cvc si můžete založit vlastní vlákno či využít vhodné z již vytvořených. Díky.
 19. NoVa

  barvitá zahrada

  To vypadá na chybu v překladu, díky za upozornění, předám k nápravě. :) Funguje stejně jako Cesta k vítězství pro Sochu cti, tedy nepotřebuje být připojená k cestě.
 20. NoVa

  Ohlasy na aktualizaci 1.222

  Ve středu nás čeká nová aktualizace s některými dlouho žádanými změnami. Podělte se o Vaše názory.