Výsledky vyhledávání

1. OSTATNÍ Omezení počtu budov

Prave proto, ze se tak hra ubira, me to napadlo. Nejak vyresit, aby to co vyzkoumas melo nejakej smysl a muselo se to postavit - stat ve meste a fungovat, ne dvakrat kliknou. Stacilo by treba v eventu davat presnejsi úkoly. Vyrob zbozi, kladivka, mince v budovach (vyrobnich, dilnach, obytnych)...
  2. OSTATNÍ Omezení počtu budov

To nebyl navrh, to bylo konstatovani, ze tak je to ted. A k tomu ze je to v ukolech - myslis postav budovu v realu postavim a za vterinu zbouram ani to nepripojis k ceste? :)) to je vlastne zbytecnej ukol
  3. OSTATNÍ Omezení počtu budov

Tohle nema s mym navrhem ale nic spolecneho. Ja nerikam ze bych zakazoval vlastnit neco z budoucich dob. Jen jsem pro ruznorodost hry a vyuziti vice vyvojari vymyslenych budov. Kdyz to shrnu, tak ja treba od cca prumyslu nestavim nic z toho co vyzkoumam (krom budov na surky). Vyzkum by mohl byt...
  4. OSTATNÍ Omezení počtu budov

Kdo psal o vytouzenych budovach na obyvatele? To jsem zminil, protoze jestli to nevis, tak jsou mezi nami hraci kteri v dobe zelezny nekoupi za body IT a zbouraji vsechny obytny budovy (ja mam IT od stredoveku) - tak ty co ho nekoupi obytny budovy potrebuji. Nebylo by to proboha povinny pro...
  5. OSTATNÍ Omezení počtu budov

Proc by musel mit jina pravidla a nove budovy? Budov je ve hre miliarda tak bys misto 20 farem postavil jen 10 a 10 treba bazaru. Jako ses omezen poctem obyvatel tak bys byl navic omezem urcitym poctem budov.
  6. OSTATNÍ Omezení počtu budov

Nikdo nerikal ze bys mel neco bourat. Psal jsem udelat tak novy svet.
  7. OSTATNÍ Omezení počtu budov

Tys evidentně nepochopil co jsem navrhoval.
  8. OSTATNÍ Omezení počtu budov

Neni mi lito nic, sam mam treba svatyni asi 20 a kdyz sezenu dalsi tak je postavim. At ma kazdej treba 50lodi a vedle toho 50kolosů. Duvod je jednoduchej - rozmanitost hry, jako jsou treba ted vikingove. Proste neco jineho nez ze se otevre dalsi svet a pojede se podle stejneho scenare jako na...
  9. OSTATNÍ Omezení počtu budov

Současný stav: možnost postavit libovolné množství stejných budov Nápad: omezit množství stejných budov třeba na 10. Obytných třeba na 20. Člověk by musel více přemyšlet co postaví a velkolepé i ostaní budovy ve hře by měly větší význam. Hra by se nezvrhla v “soutěž” vlastnit co nejvíce svatyní...
  10. Cechovní expedice

Ať nezakládam nové vlákno k expedici. Prometheum potřebuji na IV.uroveň hned po vstupu do ledovky nebo začne být požadováno až po vyzkoumání přístavu?
  11. UŽIVATELSKÉ FUNKCE Popis budov v mobilni aplikaci

je to na 99% verzi hry. 138 to nema a 139 to ma. Na applu to jeste neni v obchodu, aktualizace ceka na schvaleni od Appstoru. Pak by to melo byt vyresene. To mi psali z podpory FOE. Proc na androidech nekdo ma dostupnou 139 a nekdo jen 138 netusim.
  12. UŽIVATELSKÉ FUNKCE Popis budov v mobilni aplikaci

Dnes jsem ji instaloval nove a je to videt jen u Sine slavy. Hraju na Iphonu
  13. ODMĚNY A ÚKOLY Univerzalni vylepšení budov

No ziskatelna postupne v dennich ukolech, eventech a na 50fragmentu treba.
  14. UŽIVATELSKÉ FUNKCE Popis budov v mobilni aplikaci

Určite to neni videt v mobilni aplikaci. Na pocitaci ano.
  15. ODMĚNY A ÚKOLY Univerzalni vylepšení budov

Současný stav: na vylepseni budovy (treba Tholos) je potreba vylepseni tholu. Nápad: stejne jako jsou fragmenty studanky ci svatyne, tak udelat fragmenty univerzalni vylepseni budovy, ktere by slo pouzit na jakoukoliv vylepsitelnou budovu (ne velkolepku) o jednu uroven. Neco jeko renovacni...
  16. UŽIVATELSKÉ FUNKCE Popis budov v mobilni aplikaci

Současný stav: pri kliknuti na budovu mi ukaze jen kolik dostanu minci a cas Nápad: at po kliknuti ukazuje vse co budova dava a co bude davat pri motivaci. Je to u jedine budovy a to Síň slávy u který je to zrovna “zbytečné”. Když to teď chci zjistit tak musím vypnout hru, pustit wiki a najít si...