Výsledky vyhledávání

1. Mediastinus

Zpomalení hry

Zdravím, jelikož 6.4.2017 vyšel nový ovladač nVidia verze 381.65 a následně si více uživatelů stěžovalo na zpomalení hry, doporučuji přejít zpět na ovladač 378.92. V novější verzi došlo k úpravě flashe kvůli přehrávání 4k videa a kvůli opravě přehrávání videa na youtube a bohužel zlepšení...
  2. Mediastinus

Herní oznámení

Současný stav - Ve hře není možnost vypnout některá oznámení. Návrh - Do nastavení přidat možnost vypnutí oznámení o: Získaném úspěchu O novinkách odkazující na fórum O Inno TV Zkoušel jsem hledat a nenašel. Rozvinu trochu proč: Úspěchy ať si sleduje ten, koho to zajímá. Na pomalejčích PC...
  3. Mediastinus

[V RESENI] Chyba v nastavení účtu

Po poslední aktualizaci není v nastavení účtu vidět aktuální e-mailová adresa. Na androidu nastavení uživatele naprosto chybí.
  4. Mediastinus

Změna letního a zimního času - kompenzace časového rozdílu

Celkem mě zarazilo, že to v téhle hře není aplikován fix pro přechody z letního na zimní čas. Chápu, že v konečném důsledku se tyto hodinové rozdíly vykompenzují sami, ale z logiky věci, pokud si nastavuji motivace nebo výroby na určitou hodinu, pak mi jen přechod na nový čas rozhodí. Současný...
  5. Mediastinus

Přeložené úkoly pro blížící se eventy z bety

Jelikož si tu neustále někdo stěžuje, že je v nevýhodě, protože neví, co bude za event a co v něm bude, dovolím si krčmu (chvíli jsem zvažoval návody, ale tady mi to přijde vhodnější) zaplnit tímto tématem. Když se bude blížit event a na některém z neoficiálních zdrojů se objeví seznam úkolů...
  6. Mediastinus

Zrychlení starších a slabších počítačů

Pokud máte starší počítač, nebo i nový s menší operační pamětí než 8GB, může Vám pomoc technologie zvaná RapidBoost. Je to jednoduchá věc od Microsoftu, která sníží zápřah Vašeho pevného disku tím, že zpracovává mezipaměť přes USB Flash Disk nebo Paměťovou kartu. K zjištění, zda vůbec můžete...
  7. Mediastinus

Redukce času motivací a návštěv krčmy

Současný stav: Motivace a sednutí do krčmy 1x za 24 hodin Nápad: Redukce času na možnost motivace a návštěvy krčmy na 23 hodin nebo resetování možností motivací v určitou hodinu každý den. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano Podobné téma už tu je, ale téma vysloveně s touto myšlenkou...