Výsledky vyhledávání

1. Mediastinus

Diskuze k Jarní události 2019

Tak prostě smůla, jenom mě zaráží, že kdekoliv jinde mám stromů 5+ a tady za tři dny 1. Ano skoro to pro mě tak vypadá, na Eastu máme z cechu všichni primární svět a tudíž velká města a nikdo tam sakury nemá, na ostatních toho sbíráme tuny.
  2. Mediastinus

Technická, je tu někdo, kdo hraje na Eastu a generují se mu normálně stromy? Celý cech se schoduje na tom, že ostatní servery mají za den několik stromů a na Eastu max. 1. Díky
  3. Mediastinus

Ahoj, na světech, kde nejsem online je třešní spousta. Na serveru, kde jsem online se nic negeneruje ani při odhlášení.
  4. Mediastinus

Diskuze ke Karnevalu 2019

Velice dlouho jsem hru nekomentoval, protože už delší dobu sem neviděl nic moc pozitivního, co bych o ní mohl říct. Celý problém začal maratonem eventů s permanentním eventem cechovní expedice bez toho, aby se autoři zamysleli nad konceptem konečné fáze hry. Díky tomu skoro nikdo ve vyšších...
  5. Mediastinus

Diskuze k aktualizaci 1.100

Ano, tahle chyba tam je už poměrně dlouho. Spokojenost se ti započítává pouze v případě, že jsi na tom světe online ve chvíli, kdy se budovat dostaví a spokojenost se přičte. Doporučji úkol splnit pomocí památníku z doby kamenné. Je postavený hned, skoro nic nestojí a klidně můžeš stavět jenom...
  6. Mediastinus

Při obnovení stránky se ti stahují pouze data neobsažená v cashi, to bys musel dát refresh s ovrerridem cashe (crtl + shift + r) aby to stahovalo všechno znovu. Nicméně při nasazení updatu dojde k ukončení relací, vytovří se ti nový index odkazů a souborů a přidá se k tomu integrovaná...
  7. Mediastinus

Denní odměna

Proti Tohle není klasické MMORPG, je to flashová hra a za denní logování máš šanci získat plánky z motivací / rabování hráčů. Na PC máš honbu za pokladem. Pokud jsi v cechu máš k dispozici minihru v podobě expedice. Náhodné odměny už jde získat i z pravidelných motivací atd. Rozhodně bych...
  8. Mediastinus

Zpomalení hry

Problém je, že 64bitový FireFox (respektive jeho Plugin Container) při delším provozu Flashplayeru neumí uvolňovat prostředky a dojde k jeho pádu, to ve většině případů strhne aktivní procesy se sebou. Takže je to dobré řešení ve chvíli, kdy si to pustíš maximálně na hodinku až dvě a nic moc...
  9. Mediastinus

Takže původní rychlost vykreslení 2,3s a po updatu 4,8s ... no nevím co jste zrychlovali přátelé, ale moc se to nepovedlo. Testováno na 382.05. Pro legaci jsem ještě vyměnil grafickou kartu 960tku za 1060tku a změna na nejnovějších ovladačích žádná. Zatímco ovladače nVidie z verze 378.78 mají...
  10. Mediastinus

Já osobně bych byl radši, kdyby se slavní programátoři přiučili od konkurence a předělali kód tak, aby v 64bitovém prohlížeči pro načtení flahsplayeru nebyla nezbytná funkce pro AsyncDrawing, která způsobuje u všech dostupných prohlížečů na trhu ve spojitosti s hrami ve Flashi pády prohlížeče...
  11. Mediastinus

1. máj dotaz

Jelikož můžeš získat dva upgrady, tak je pak na tobě, jestli budeš mít jednu malou (2x2) a jednu velkou (3x3), nebo dvě střední májky (2x3). Ale z pohledu bonusu se prostě nevyplatí upgradovate obě, ale je lepší dostat jednu májku na velkou. Každopádně bych si tu druhou nechal v inventáři...
  12. Mediastinus

Vylepšení funkce "Doporučení přítele"

Pro Předpokládám, že to bude systém kopírovaný z původního modelu sousedství (proč taky vytvářet něco nového), tedy bude se jednat o hráče, kteří mají podobný styl hraní jako máš ty (což v mém případě vede k doporučení převážně altů, jelikož jsem v každé době minimálně 2 měsíce).
  13. Mediastinus

Diskuze k Prvnímu máji

Ona ta taktika je prostá, pustím event, lidi utrácejí diamanty (průzkum provincie, dokoupení surovin co nejsou na trhu), navíc je donutí posunout se do nové doby, což zase vede k prodeji balíčků budov, diamantů na rozšíření a to kolečko se vlastně pořád točí. Navíc ani nedělají nic nového...
  14. Mediastinus

Diskuze k Prvnímu máji

Tak tenhle event nechám tak nějak bez povšimnutí. Z eventu do eventu, kde dělám dokola ty samé úkoly a liší se jenom odměna, zpestření veškeré žádné a hlavní cena je další zbytečný krám, který navíc nabírá na velikosti s každým jeho vylepšením, ale bonus je tak nepatrný, že je to jenom škoda...
  15. Mediastinus

Sloučení cechů

Proti Maximální kapacita cechu je 80 lidí, tím je současně i limitován určitým způsobem příjem zboží do pokladny. Jakékoliv sloučení cechů by pak vedlo k cílenému přesunu surovin z končících cechů a k zakládání cechů čistě za účelem jejich slučování. Nehledě na to, že sloučit lze tedy jenom...
  16. Mediastinus

Přeložené úkoly pro blížící se eventy z bety

Přidán seznam úkolů pro blížící se Májový event - viz příspěvek od Harleen na https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/feedback-may-day-event.7390/page-2#post-45176 Detailní popis eventu naleznete zde: http://forgeofempires.wikia.com/wiki/2017_May_Day_Festival_Event
  17. Mediastinus

Diskuze k oslavě 5. výročí

V tom případě bych poprosil jim předat vzkaz, že asymetrické sety jsou zajímavé, ale rozhodně ne vítané :)
  18. Mediastinus

Diskuze k oslavě 5. výročí

Je to tam trochu blbě schované, dostaneš jí v pondělí do inventáře.
  19. Mediastinus

Spokojenost s uložením budovy :)

Já třeba budu přeskakovat do nové doby, což bude znamenat kompletní přestavbu silnic a jiných ptákovin, která mi 7 uložení sežere. Rozhodně je to lepší odměna než Věž vítězství a jiné srandy ;)
  20. Mediastinus

chyba v ukolu - Nepovinný úkol - Princezna Myciena - obléhání

1. Toto není chyba. 2. U toho úkolu, vedle části o proniknutí do oblastí, je takový malý otázník, když na něj klikneš, tak uvidíš, že buď pronikneš do těchto oblastí, nebo se ten úkol splní, když je zabereš.