Výsledky vyhledávání

 1. MenestheusCZ

  Diskuze o 1.217

  Tak nevím jestli to souvisí přímo s touto aktualizací ale ihned po ní my začala ve městě při posunu problikávat myš a občas se ztrácí. Jinde s tím problém nemám.
 2. MenestheusCZ

  Zaseknutá hra

  Zdravím, dnes se mi stává že se mi zasekne hra pokaždé když chci vstoupit do starožitnictví a také při vstupu do cechovní expedice a kliknutí na další pokus. Nikde jinde problém nemám radnice atd. vše v pořádku jen starožitnictví a expedice.
 3. MenestheusCZ

  Diskuze o 1.183

  U mě tedy mínus za vzhled krčmy,jsem v kolonizaci Marsu a krčma jak ze středověku a taky nevím proč se do osady dostávám dvěma způsoby z přístavu i z lodi Yakatabune,to je trochu zbytečné. Jinak plus za snahu do okolí města něco přidávat,už dlouho to stagnovalo a začala to být nuda :)
 4. MenestheusCZ

  Diskuze o archeologické události 2020

  To jsem neřekl,zmenšení studánky je samozřejmě taky velmi žádané ale pokud v eventu nedostaneš studánku a spokojíš se jen se zmenšením tak ti ta farmařina taky moc nejde ;)
 5. MenestheusCZ

  Diskuze o archeologické události 2020

  To je dost zvláštní způsob jak motivovat hráče kteří mají založené farmy studánek a v eventu nedostanou ani jednu kromě dvou ve velkých cenách. A myslím že hráčů s co mají farmy není málo.
 6. MenestheusCZ

  Diskuze o archeologické události 2020

  Tak to tak vypadá že se studánky v denním speciálu asi nedočkám.
 7. MenestheusCZ

  Diskuze o aktualizaci 1.176

  Tak mě se zase naopak fontány líbí ale zas mi připadají strašné obřadní ohně ;)
 8. MenestheusCZ

  Diskuze k Virtuální budoucnosti - 1. část

  Sice to do virtuální doby mám jěště štreku ale za mě palec nahoru,ale jak píše Yangus, ten vesmír by nebyl k zahození.Osídlování planet atd. Takže budu také doufat :-)
 9. MenestheusCZ

  Diskuze k novému světu Fel-Dranghyr

  Super.Takže vezmu starou mapu,dám jí fajnovej název a hurááá zase si poklepeme na ramena jakou že jsme to vytvořili čupr novinku.
 10. MenestheusCZ

  Diskuze k aktualizaci 1.124

  Tak co se toho zobrazení týče,prvotní zkouška proběhla na mém 20' monitoru při rozlišení 1600x900 a tam jsem neviděl kraje města ani krčmu.Pak jsem to ale vyzkoušel v práci na 22' 1920x1080 a vidět bylo celé i s krčmou.Tak nějak nevím kde je zakopaný hafan.
 11. MenestheusCZ

  Diskuze k aktualizaci 1.124

  Tak oddálený pohled se sice trochu zlepšil ale psáno bylo: Díky novému vyššímu pohledu zobrazíte i ta největší města na celé obrazovce. Což se tedy rozhodně nesplnilo.Na to jsem se dost těšil protože to posouvání do stran mě už neba,není to nic strašného ale když už dělat změnu k lepšímu,tak...
 12. MenestheusCZ

  Diskuze k Denním výzvám

  Tak co se denních výzev týče,já s nima končím a už se ani nebudu obtěžovat je hrát. Za poslední tři dny jsem měl úkoly typu poraž 30 jednotek,10x vyhraj bitvu dej cca dohromady 30 bodů výzkumu do VB,,80x 15min nebo 30x 4 hodinovka výroby,5000 spokojenosti atd.a odměna? Dvakrát jsem dostal PALMU...
 13. MenestheusCZ

  Château Frontenac

  Teď už to chápu. Na mě se musí polopatě :-) Děkuju
 14. MenestheusCZ

  Château Frontenac

  Děkuji za odpověď, nicméně to chápu tak že odměny z příběhového úkolu by to mělo navyšovat? Možná jsem to špatně pochopil. Odměna byla např.80dia a dostal jsem 80 dia,20 zboží a dostal jsem 20 zboží atd.žádné navýšení. Ale třeby to fakt špatně chápu :-) Omlouvám se jestli to tak je.
 15. MenestheusCZ

  Diskuze k Zimní události 2017

  A nemělo by tam být ještě něco jiného dnes po půlnoci? Ještě zbývá skoro den.
 16. MenestheusCZ

  Château Frontenac

  Ahoj všem, chtěl bych se zeptat za jaké splnění úkolů mi Château Frontenac navýší odměnu? Za příběhové mi to nedává nic,takže se to týká jen úkolů z eventů? Děkuju
 17. MenestheusCZ

  Nefunkční hra v prohlížeči Opera - stále nabízí stáhnout Flash Player

  Tak já teď právě řeším něco podobného s novým Firefox Quantum 57.0 na který se firefox aktualizoval. Po přihlášení a kliknutí na můj svět se objeví černá obrazovka. Doma mi to dělá na win7 a v práci to samé na win 10.Psal jsem na suport a rada byla vymazat cookies,projet pc cleanerem atd ale...
 18. MenestheusCZ

  Diova socha

  O.K .Nějak sem na to při hledání nenarazil. Děkuju
 19. MenestheusCZ

  Diova socha

  Ahoj, mám dotaz ohledně vojenského bonusu na úrovni 11 a 12. Dokončil jsem úroveň 11 kde jsem dostal bonus 31 procent a když dokončím úroveň 12,tak mi to píše že na další úrovni budu mít opět bonus jen 31 procent. Možná to není chyba a já jsem špatně hledal a jsem slepejš ale připadá mi to...
 20. MenestheusCZ

  Hledání špeha - MenestheusCZ

  Ahoj,doufám že to píšu správně sem. Podle mě je to obrázek B10
Nahoru