Výsledky vyhledávání

1. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

On si stezuje porad...ma tolik mest hraje,tak douho, takze dobre vi, jak to s cenami v eventech je.
  2. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

to ne jen na yardy trenera a jel jsem ty nejnizsi...jinak bych nedal Pergolu
  3. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

8000 micu...9 renovacek...jo to je balanc, jak ctu tady,jak to pada, a v cechu:(
  4. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

Jo je to chyba,resili to na bete..nekdo ma vyberovku navic, bohhuzel to neopravili a nevzali tem lidem.
  5. Příběhový úkol - Těžká rozhodnutí

Jeste,jak ctu vyse...jak muze dobyvat Virtual, kdyz nemel tuhle provincii v Oceanu hotovou. Me to pise,ze prepnout na mapu Virtualu muzu az dodelam vse predtim.
  6. Příběhový úkol - Těžká rozhodnutí

A zrovna tam je rozsireni, se divim, ze ji nemas hotovou i tak.
  7. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

Staci, aby to ziskal aspon jeden...pak ..to prece jde.:)
  8. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

Juber psal, ze je to rozhodnuto na bete bylo oznameni ,ze pro live servrey se rozhodli zvysit na 475 dia.
  9. Sněhová diskuze o Zimě 2022

A zaujmout...co je lepsi na 2x2 nez Louskacek? A jeste budova co dava fragmenty z ni ne ze dostanu jen jedny jako drive,
  10. Sněhová diskuze o Zimě 2022

A MooingCat..to je kaptiola..ten to ma vse v excelu a videa ke vsemu. Dle jeho excelu k St Patrick jsem udelal vse uplne v klidu a jeste hodne navic. I Egypt a ted Azteky...on to ma propamakane. Staci hledat na netu. Nechapu, jak to dela, ale dela to skvele.
  11. Sněhová diskuze o Zimě 2022

Jde to za me udelat vzdy...jen nehrat kazdy den..jak ti hraci..viz MooingCat uvadi ve svojich videiich, a radach jak na bete tak i na live serveru. Hlavne nehrat na kalendar..a hrat tak max, dvakrat..trikrat uz je na hrane pri spatnem stesti. Ony ty hvezdy z baliku..jak 14ks, tak i ty za...
  12. Sněhová diskuze o Zimě 2022

Tak i klic ti to neda dvakrat. Ale pak uz jen cast. Dostal jsi jen ty hvezdy, no moc jich neni,ale aspon to.
  13. Sněhová diskuze o Zimě 2022

takze dalsi Grand prize jsem mel na 11.a to jsem mel bod navic...s takovu...super ko
  14. Vzhled eventových budov v různých věcích

nemaj cas vymysli kazdy rok novou dobu..tentokrat verze 5 Marsu, stejne z tech budov nikdo nic nepostavi, ale asi to vidi jinak, jako i jine veci tady ale asi maji dobreho manazera co jim radi, to co predvadi:) za me taky by to bylo super, i Krcma treba, Starozitnik..a nebo Osada..proc nevypada...
  15. Sněhová diskuze o Zimě 2022

jooooo.....parada super, po 18 pokusech mi prisly 3 sirky..joooooooooooooooooooooooooooooo:) dekuji INNO .. sluzebnicek vy ty lidi fakt naserete jednou..ale asi cilite na nove ovecky..ale to by ti stari nesmeli promluvit,co bylo..ale mozna to dopadne jak v 1984
  16. Diskuze k soutěži Zimní poznávačka

Hm tak to ja zase snad naopak jine,co jsem snad nikdy nevidel, rozhodne osmicka ne ..to je klasika. A dvojka ..no, to take slo.
  17. Sněhová diskuze o Zimě 2022

Tady hodne zalezi fakt,jak colovek hraje. Jak na bete psal Mooingcat..a tomu verim, ten ma na vse tabulky a navody, proste vymakane. Tak jeho navod je, hrat fakt jen jednou, ci dvakrat. Takhle se dostanes daleko vice k 14 hvezdam, k hvezdam za shuffle atd. a ty se hodi pak. Jak clovek hraje...
  18. Sněhová diskuze o Zimě 2022

Tak 3 az 4 nize to urcite neni. Ale v moji kalkulaci,kdybych momentalne jel na tolik pokusu,nedam ji o jednu. Ale na bete ze to pak zlomilo a dal jsem to. Ale verim, ze to jit nemusi udelat. Kalendar, mechanismus eventu a delka eventu...jen souhlasim. Proste tenhle event neni na ziskavani hodne...
  19. Diskuze k verzi 1.245

No to jo,ale tech polozek uz je fakt tolik, ze i kdyz budu chtit ziskat i dve vyberovky nejake starsi budovy bude to za chvili na rok. A hlavne oni daji x krat Uroven 1, proc teda u starsich budov,co nejsou uz tak zadane..napr. Tholos, Velky Most i treba Lod...neni uz jen vyberovka. Ted mam u...
  20. Sněhová diskuze o Zimě 2022

Never tomu tady....co pisou. Ja momentalne co hraji tak pokud nepadne neco navic, tak potrebuji 800 hvezd...pocitam to z toho ze mam prumer 100}10 pokudu] hvezd na hlavni cenu. A mam 51 hvezd..a z ukolu a prihlaseni jeste dostanu 615 hvezd..tak???? A to jeste mam z emailu 20 hvezd. Jsem zvedav...