Výsledky vyhledávání

1. OffTheWall

CVC - zamrznutí hry během přepočtu

Aktualizace proběhla dnes, takže relevantní odpovědi budou po 20. hodině. Včera se toto ještě dělo.
  2. OffTheWall

Diskuze k verzi 1.239

Zkrátili jsme označení úrovní pro Květinový větrný mlýn, takže je zobrazeno "úr. X" a ne "Úrověň X Zároveň došlo k přejmenování budovy na Gentiánský větrný mlýn, je někde info o této změně?
  3. OffTheWall

BUDOVY Kalkulačka u VB na počítání bodů

Co plovoucí kalkulačka (floating calculator)?
  4. OffTheWall

Diskuze k Letní události 2022

Borate trochu se divím, že tuto infantilní zlomyslnou hru, která tě systematicky okrádá o body, stále hraješ, ale to je off topic. Letní událost je jednoznačně má oblíbená, hlavní cena se mi líbí a dají se zde získat i zajímavé speciály (guvernérova vila, pirátské doupě, vraní hnízdo, upgrade...
  5. OffTheWall

BUDOVY Náhozy na VB, zase okraden + čištění VB

Kapesníček, Borate?
  6. OffTheWall

Dobrodružná diskuze o Společenství

Krčma hrdinů vypadá fajn, jinak je event jen další převlečená klikačka bez špetky inovace a nápadu, nechybí ani otravné animace jako ve fotbalových eventech .. I při dvojkliku pro urychlení mi to zabralo téměř půl hoďky, než jsem spotřebovala cca 11k aktovek, velké ceny (za dokončení hřiště)...
  7. OffTheWall

UŽIVATELSKÉ FUNKCE Portréty

PRO
  8. OffTheWall

Exploitování chyby, nebo zamýšlená mechanika hry?

Třeba se tu k tomu moderátor @NoVa vyjádří sám.
  9. OffTheWall

Diskuze k aktualizaci 1.232

Od poslední aktualizace chybí animace x2 při výběru produkce budovy, nicméně produkce se zdvojnásobuje.
  10. OffTheWall

Návštěva města dotaz

Já omylem odklikla to "Příště nezobrazovat", je někde v nastavení možnost to vrátit zpět? Nikde jsem to nenašla
  11. OffTheWall

UŽIVATELSKÉ FUNKCE Možnost vidět oslabení členů cechu v CB

PROTI, v cechu si věříme :))
  12. OffTheWall

Nová svatyně - svatyně války

PROTI Ve hře už je spousta možností, jak získat bonus pro útočnou armádu.
  13. OffTheWall

Diskuze o 1.216

Kde je ta slavná oprava problémů v CB?
  14. OffTheWall

Diskuze o novém světu Houndsmoor

Dodatek od moderátora NoVa říká, že cechovní bitvy na novém světě zatím nebudou, přitom jsou, to nedokážete hráčům poskytnout základní informace?
  15. OffTheWall

Diskuze o 1.214

Já doufám, že budou tuláci i tak nadále zobrazováni ve filtru konkrétního věku, ne jen pouze v novém filtru "žádný věk", jinak je to krok zpět. Potvrzení před návštěvou cizího města shledávám jako přínos, snad i ty CB budou fungovat na mobilu tak, jak mají.
  16. OffTheWall

Vrácení bodů z budov neaktivních hráčů

To je riziko investice :D PROTI
  17. OffTheWall

Nová eventovka na netradiční podporu army.

Twl co bereš?
  18. OffTheWall

Diskuze o 1.211

Ta hláška v CB na sektorech označených stopkou je pěkně otravná, když se chci jen podívat, kolik má hex slotů, zda stojí tábory nebo potřebuji rychle zavřít, za mě palec dolů.
  19. OffTheWall

Uzamčení VB

Zajistíš a necháš si nahodit 1. a 2. pozici a ostatní pozice zajistíš a obsadíš po vybrání produkce a máš tak jistý dvojitý výběr, pravděpodobně ti nikdo ze sousedů nezavře několika sty body s prodělkem. Ohledně nápadu rozhodně PROTI, i zavírání budov může být forma strategie a lze tomu předcházet.