Výsledky vyhledávání

1. michalek389

Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

Trošku odobčujete ale když už jste odbočily tak maš pravdu a zaroven nemáš je to zavisle hodně faktorech jak je silny daný hrač v jakem hraje cehu v jake lize hraje jejich ceh a jaký dostanou roll na spolucehy Pokud je to hráč co za 14 dni nabojuje do 100 bitev a je v cehu ktery vicemeně...
  2. michalek389

Je to dost i o štestí , ja ke včerejšimu dni utratil všechny zatim přistupné míče ktomu jsem přikoupil míče za cca 35000 diamantů vše při ultimatním trenerovi bral jsem polícka s nejvíc % na dení specialku a vysledlem je 48 x dení specialka.
  3. michalek389

výroba surovin

Na qantitu jsou idealní eventovky tedy hlavní budovy s eventů
  4. michalek389

Je to jak řikaš. Nesmíte zapomínat že je to společnost a jako taková se snaží byt zisková a vzhledem ktomu že je to hra F2P (tedy zdarma) tak musí ziskávat peníze jinak proto se pozvolna snaží nacpat co nejvíce mikrotansakcí. A podle poslední doby jakým směrem se hra vydáva sazejí hodně na...
  5. michalek389

Jak vlastně dopadlo rozhodnuti na žive servery stale platí 200%diamantové zdražení pro trenery o které upravily BETU ?
  6. michalek389

Cech

Já si myslím že na tohle je ještě brzo ono sice stovky už tady jsou, ale zas tolik jich ještě není, jak předtím zvedaly s75 na 100 tak jich bylo daleko vic. A druhá věc nemůžou to do nekonečna furt zvedat hlavně kvůli těm bonusům npř co se kasáren nebo spíš Alcatrazu tyče už tak jsou ty procenta...
  7. michalek389

CB

No tohle jsem zminoval již dřív. Tohle je uděl těch malych cehu 1 cb si zahrajete a jste prave ti co zabiraji furt celou mapu a nepusti ktomu ještě ty slabší a další cb jdete mezi elitu serveru a naopak oni nenechaji zahrat vas. Třeba my to tak hrajem 1 cb si zabojujem a zahrajem a další mame...
  8. michalek389

Příspěvky na VB

To odpojení je dvousečné na 1 stranu chrani si tim tu VB od lidi co by mu na ni chtěli vydělat ale na 2 stranu pokud ji ma odpojenou tak jeji bonus vpodstate nefunguje.
  9. michalek389

Sněhová diskuze o Zimě 2022

Sice mas pravdu ale bohuzel tyhle udalosti jsou stale zalozene trosku na stesti a nakde se vzdy par hracum kterym pralo a kterym nepralo . At to ze zestrucnim těm co přalo to zvladnou bez problemu pak pruměr to sa s odřenyma ušima a pak ti co hold měli smulu a nedostavali vic jak 1 svičku na...
  10. michalek389

Soupeři v CB

Bohužel je to jak píšeš. Dostat se na 1000 bodů dneska není žádný problém, problém začíná právě na těch 1000 bodech protože je to vlastně maximum které lze dosáhnout a jediný údaj podle kterého se skládají týmy. Díky tomuto nastavení se běžně stává že cech třeba s 10 -20 hráči jde proti cehu...
  11. michalek389

Vzhled eventových budov v různých věcích

Zní to velice dobře a jsem PRO Ale pochybuju že něco takového vytvoří jednalo by se o moc velký zásah do základu samotné hry.
  12. michalek389

Kratke eventy tu už byli. Řikalo se jim historické okenka a byli vcelku zajimavé a trošku i poučné příběhy ale zrušily je. Za mě s vanočního eventu je super budova sáňky hlavne pro hráče ve vývoji na tzv. Konci hry tedy konci vyzkumu uš lidi suroviny netrapí. Každopadne sanky mate 15 zboži na 6...
  13. michalek389

Ono to neni uplne takto snadne jak si nekteri co na to nadavaji představuji postavit uspesnou dia farmu je zaležitost několika let aktivího hrani a tu možnost ma každý hrač budto koupit diamanty nebo stravit nekolik let praci na dia farmě a pak mit relativně klid.
  14. michalek389

Taky nemam rad tento typ ukolu a kvuli těmto ukolum musim v městě nechavat stale volny prostor o urcite univerzalni velikosti na vse co by tyto ukoly mohli chtit. A na 2 stranu vyhazuju budovy abych mohl postavit o malinko lepsi budovy i pres to ze mam volne prostory.
  15. michalek389

Myslim ze tohle neni uplně reseni 1.Kdyby padli odmeny s cb tak by mohli rovnou cb zrusit (protoze od toho us ie CVC boje mezi cehy bez odmen pro jednotlivce) takze cb by pak postradalo veskery smysl. 2. Na omezeni se momentalně usilovne pracuje na BETA serveru ale stale je to a asi jeste dlouho...
  16. michalek389

JEDNOTKY Ukrytí obranné armády města

Zajimavá myšlenka v počateční fazi hry. Ale s dlouhodobého hlediska by se jednalo o zbytečnou funkci. Vzhledem ktomu že jakmile má utočník přes 1000%v utoku tak pro něj už žadna obrana neni problem(a to maji hrači i daleko vic) . Tam by se musel cely system obrany jak je upravit a to je...
  17. michalek389

Dřívto vychazelo myslim v každem eventu v pruměru na 10k dia časem to zvedli a šlo to tak na 20k dia pruměrně každy event. Tedy cena za postaveni 2 budovy
  18. michalek389

Surky v CB

Ahoj přímo odpovědět na tohle nejde cena je vždy stejná ale suroviny jsou různé. Množství surovin je vybráno na náhodným rollem podle věku hráčů co u vás v cehu hrajou. Tento roll je platný po dobu jednoho cyklu cehových bitev. Npř. Budete mit sektor B1O s 2 místama rozhodnete se tam postavit 2...
  19. michalek389

Ono kdyby prodavali expanze za prachy meli by mozna veči uspech. Protože z dlouhodobeho hlediska je misto jedina nedostatkova komodita. Osobně se dostavam do stavu že uvažuju jestli jestě něco noveho stavět protože neni kde a nejvic trash budovy co mam jsou mentalně vrani hnizda a ty se mi zdaji...
  20. michalek389

No to bude stale častěji co jsem se díval na bete tak timto směrem se chce INNO dal uchazet. Lidi malo platí a to vedlo v průběhu času k omezením npř studanky přaní puvodně byvali 2 zmenšeni a 2 studanky každy event pak to stahli na 1 a 1 pak jen 1 s toho a teď bude studanka možna vtomto eventu...