Výsledky vyhledávání

1. erza scarlet

Nekonečné chyby co mají být už dávno opraveny

Milé Inno. Záměrně nedávám do předmětu "CVC" protože na to tady každej kálí a nikdo by tento příspěvěk nerozklikl. A tak bych vás alepon chtěla požádat... poprosit, nebo si možná budu muset kleknout, abyste alespoň OPRAVILI DVA ROKY STARÉ CHYBY!!!!! LEDOVÁ MAPA SI NEPAMATUJE ARMÁDU: Mohli...
  2. erza scarlet

TRŽIŠTĚ Propadlé nabídky na trhu

Bez vyjádření?
  3. erza scarlet

Sněhová diskuze o Zimě 2022

já bych byla ráda, kdyby mě zprávy na podobné soutěže ani nechodily. A málo hvězdček? Potřebovala bych jich tak 5000 aby ty klíče přirozeně padly.
  4. erza scarlet

ještě bych ocenila, kdyby mě někdo neustále nespamoval nějakýma soutěžema, který mě vůbec nezajímají. Ocenila bych možnost filtrovat zprávy od adminů, které urputně blikají, dokud je nerozkliknu. Ohlášení aktualizace budiž. Reklamy na soutěže mě nezajímají. A je to v jednom kuse.
  5. erza scarlet

vzhledem k tomu, že hraju 10 let, tak to bude tak 10x12 event... a je to pořád to samé dokola. Co bych si představovala? Třeba víc interaktivních úkolů. Najít něco specifického ve městě (hledačka jak hledá se Volly), zaútoč na souseda... A mimochodem, nejsem placená, abych tady vymýšlela nějaké...
  6. erza scarlet

ještě bych potřebovala vysvětlit smysluplnost úkolů: postav jednu kulturní budovu. čili musím zbořit cesty a budovy protože je to velký jak kráva a pak to zase vše postavit zpátky. celkově jsou tam mimořádně stupidní úkoly. Pořád to samé dokola.
  7. erza scarlet

Nechápu, jak jim může testování trvat tak dlouho. Osobně, já dělám v marketingu, obchodu a IT a můj manžel je herní vývojář. Takže máme dost zkušeností na to, abychom mohli říct, že to, co tu vidíme (viz dnešní bugy na cvc) je jenom neschopnost a lemplovství vývojářů. Inno zvolilo naprosto...
  8. erza scarlet

problém je, že nové funkce a výmysly nejsou ošetřené vůči horních 500 bláznů, co z toho profitují nejvíc. A rozdíly jsou tak ještě ještě větší. Zrušila bych odměny z cb, nebo je velice omezila. A zrušila bych provázanost světů. Vyřešeno. A že pár gigantů bude brečet a skončí se hrou? Tak at...
  9. erza scarlet

je to tak. Je ale zarážející, že to stále nechávají být. Znám pár lidí, co to tam sklízejí pravidelně a jejich město je pokryté studnami. Hromě já jich taky pár mám. Jen jsem se tam nelogla už asi rok :D prostě mě to nebaví. Tenhle problém je tady od počátku forge. Když byly 4 světy, asi to bylo...
  10. erza scarlet

Lidi málo platí. platí málo, protože Inno vymyslelo úžasnou věc jménem CB :D :D :D je to směšný. Kolikrát jsem tu psala, jak málo by stačilo udělat, aby se platby vrátily. Omezezit CB. Zrušit provázanost světů a tím dia farmy. 70% problémů vyřešeno. Místo toho si CB hladí jako hada obtočeného...
  11. erza scarlet

mě by zajímalo, jak přesně mám dokázat otevřít adventní kalendář... nálepky v haloweenu zorganizovat šly. Tohle je parodie
  12. erza scarlet

CvC šikanuje černochy a asiaty

komentář ke stavu hry viz pro zajímavost zde: https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/foe-stav-hry-jak-jsme-se-sem-dostali-a-jak-z-toho-ven.14666/page-2#post-120311
  13. erza scarlet

jé Ice bear, ty jsi měla včera takové silné komenty ohledně cvc na globále :))) Je mi 33 a manželovi 32, takže my teda stařešinové nejsme. Ale ted už chápu, proč tak drtíme ostatní cechy.Možná, že když budu hrát s jednou rukou za zády, tak se to vyrovná. Ale ted vážně. Problém cvc a cb jsem...
  14. erza scarlet

Mě je nějaký název ukradený, myslím, že autor se tím snažil upozornit na fakt, že INNO na cvc absolutně kašle, hráčům zakazuje, aby o něm vůbec mluvili. Místo toho si na prsou hřejí úžasného mazlíčka CB, co hru totálně zprznil. Takže pokud se nenapíše nějaký kulervoucí nadpis, tak si nikdo chyby...
  15. erza scarlet

TRŽIŠTĚ Propadlé nabídky na trhu

Tato otázka snad dokonale popíše můj návrh: Proč nemohu nabídku obnovit jedním kliknutím z tržiště? Dala bych i hromadně, ale takové ambice vůči innu ani nemám. Zadávání nabídek do trhu je ta nejvíc otravná UXhate věc v této hře hned po naklikávání tuláků během boje. Neustále se mi přetáčí doba...
  16. erza scarlet

Zalamování řádků při editaci zpráv i popisku cechu

jak je možný, že to mají vývojáři takhle na háku?
  17. erza scarlet

FoE - stav hry, jak jsme se sem dostali a jak z toho ven..

@sabinabetty děkuji za odpověd. čili je to vlastně vývojářům všechno jedno. Proč se tedy cvc nezruší úplně? @Kayro nudné být nemusí, např. na cirgardu rozhodně nejsou. Rozhýbala jsem to tam a ted to lítá. Že na jiných serverech cechy spí je věc daných cechů @Anti Bílý ano jsem.
  18. erza scarlet

FoE - stav hry, jak jsme se sem dostali a jak z toho ven..

Stewe: to ale neznamená, že se na to globálně vykašlu. Vybalancované mají být všechny prvky hry. Já taky NESTÍHÁM vstávat jako blázen v noci a točit CB pole ve tři ráno. Samozřejmě je to to rozhodnutí každého hráče, mě to přijde již na pomezí psychiatrické léčebny, ale třeba má holt někdo noční...
  19. erza scarlet

CB

Jak to prosím vypadá s testováním omezení táborů pro CB? Bude se CB konečně redukovat? ) děkuji