Výsledky vyhledávání

1. Gorwor

Diskuze k Letní události 2022

30k dia? No ještě že ty jejich servery má kdo platit. Pak se není čemu divit že si nacení čuníkana 3k...
  2. Gorwor

Momentky z FoE - zadání

Patnáctého srpna roku dvoutisícího čtrnáctého vešel jsem prvně ve světy hry, která mi v následujících letech umožnila vyměnit tisíce minut mého času za zábavu a dobrý pocit z budování a vítězství. Ale nejen to… Zhruba o rok později jsem vstoupil do slovutného cechu tří iks, se kterým jsem prvně...
  3. Gorwor

Zpětná vazba na Hradní systém

A o tom psal - on je totiž podstatný rozdíl mezi vyjednáváním v expedici a jinde. Protože v expedici se dá dokoupit za pár stříbrných v krčmě bonus 1 pokusu, jinde to stojí diamanty.
  4. Gorwor

Diskuze o Mughalské říši

Jenže nedává nic do boje, ani jednotky... Královské lázně dávají sice jen 12, ale zase 10 jednotek každý den navíc... Když si vezmu, kolik času zabere dojet osadu, tak to na mě zas takový dojem nedělá... Ale každého věc samozřejmě.
  5. Gorwor

Diskuze o PvP Aréně

To je tedy POŘÁDNĚ nafouklé - kdyby to byla pravda, to by to v žebříčku lítalo
  6. Gorwor

Diskuze o PvP Aréně

Nu, v tom případě to na mobilu ukazuje chybně - a nebo se tedy do žebříčku nepočítají jen boje na mobilu, což nepředpokládám...
  7. Gorwor

Diskuze o PvP Aréně

Že boje z PvP věže se nepřenáší do PvP arény je mi jasné - ale mám takový dojem, že boje v PvP aréně se nepřenášejí do PvP věže - a tím tedy ani do celkových bodů hry hráče - žebříčku pořadí hráčů na serveru. Je to tak, nebo se pletu?
  8. Gorwor

Diskuze o aktualizaci 1.169

Proč?
  9. Gorwor

Vliv cechovnich bitev na PRESTIZ CEHU

1 MMR je 18 prestize, tudiz nejvice je mozna ziskat 18 000 prestize za CB. Pocatecni hodnota MMR byla "vygenerovana podle sloziteho vzorce dle aktivity cechu", ja si spis myslim, ze tak nejak od oka. Nicmene nadale se zvysuje podle umisteni cechu na konci kazdeho kola - zavisi i na tom, kolik...
  10. Gorwor

Diskuze o cechovních bitvách

Bude už se teď tedy do žebříčku cechů započítávat konečně také jiný příjem korunek, než z CvC? Proptože je vcelku k prdu, když budeme dostávat koruny pro cech z nějakých budov, když ve výsledku pořadí závisí pouze na denní hodnotě z CvC.
  11. Gorwor

Diskuze o aktualizaci 1.160

A jak by sis to představoval? Že už to prostě nahoru nepůjde nikdy, aby cechy o 3 lidech měli "férovou" šanci mít ty samé bonusy co TOP cechy? :)
  12. Gorwor

Diskuze ke změnám v CvC

1) klidně si nechte jednotky z bronzu, ale zvyště kopiníkům dobu výcviku. 2) Celej přepočet je kravina. Nejlepší by bylo, kdyby se úplně zrušil celý slavný přepočet čehokoli, každá obrana hexu se počítala od času získání (ať už by byla na jakkoli dlouho) a možnost útoku z hexu "velitelství se...
  13. Gorwor

Diskuze k Podzimní události 2018

Šmarjá, jak to tu čtu, připadá mi, že nejdůležitější jsou nějaký budovy z eventů - a že jsou tak moc důležitý, abych za ně utrácel peníze! Vždiť je to ve výsledku statisticky naprosto fuk, kolik má kdo ve městě moštáren na 4FB denně, nebo nedejbože mlejnů. To za něj tu hru hrát nebude, jestli...
  14. Gorwor

Vyhlášení vítězů

Jméno ve hře: Gorwor Svět: Brisgard
  15. Gorwor

Zadání soutěže: Osmisměrka

Cech: JEDL ACADEMY 1) Menhir, Ruina, Mapa, Sklo, Májka, Král, Maják, Eben, Jíl, Med, Huť, UI. 2) 0 ; 3 ; 6
  16. Gorwor

Diskuze

svět: B
  17. Gorwor

Diskuze

Mořskou věž prosím.
  18. Gorwor

Diskuze k Oceánské budoucnosti - 2. část

By to nikdo nezkoumal :-) Každá další doba bude mít novej a novej přístav? :P
  19. Gorwor

Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

On je hlavně problém, že to všechno musí člověk kombinovat, aby CE dohrál - jak bonusy terénu, tak bonusy jednotek, tuláky a ještě minimálně všechny 3 útočné na 10 levelech, nejlépe ještě o něco výš. K tomu dostatečnou zásobu tuláků, protože se tam umírá (a to dost) i s těmi bonusy. Koneckonců v...
  20. Gorwor

Větší počet bodů v liště

jsem PRO. Cokoli co bude pro hráče a nebude to balón.