Výsledky vyhledávání

1. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

Tak když Borat napsal že ho nezajímá vesnice fiore, což nechápu , to znamená že má nabušeny město něčím jiným takže jsem usoudil že je silný hráč který by fakt neměl mít problém si vydělat na ultimatniho trenéra
  2. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

Myslím že v CB se dá v pohodě 300 dia určitě vydělat
  3. Předmět snižující éru

To je prostě vlastnost hry, to by bylo moc jednoduchý , každý přestup je třeba promyslet, a nepostupovat bezmyšlenkovitě nahoru , je třeba aby fungoval trh, tedy mít v pratelých lidí co jsou níže, hodně budov už dneska umí vyrábět zboží z minulé éry, jako scéna věku, je to strategická hra, tedy...
  4. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

Nechápu co je zase špatně u Borata, event super, počkal jsem si na 9 tis míčů, za 475 koupil trenéra což je mezi námi vydělaný jednou CE plus jednou CB, takže nechapu kde je problém.jo 150 byla větší pohoda, ale inflace no... A dvě vesnice doma, což beru jako hodně solidní budovu, a dokončeni...
  5. BUDOVY Náhozy na VB, zase okraden + čištění VB

Borate prostě to není chyba, je to vlastnost hry 10 let. Pokud prostě nahazujes mimo domluvené vlákno je to risk který postupuješ, a sám píšeš že na tom vyděláváš tisíce bodů, takže okradas sousedy a přátelé,tak logicky musíš než i to riziko že vydělá tobě podobny, nemůžeš vydělávat jen ty.
  6. Sněhová diskuze o Zimě 2022

Lidí nezlobte se na mě, ale fakt nechápu co zde pořád všichni mají za problém...kalendář se vůbec nemusí jet,c stejneě tam nic nepadá. Dokonce velcí hráči doporučuji kalendář nejet protože přijdete o hvězdy. Takže jsem nebyl hloupý a kalendář nejedu....jedu pouze dny kdy je dobrý speciál...
  7. Vzhled eventových budov v různých věcích

Tak ono by ani nemuselo být x dob,ale prostě je trapný já vypadá budova stejně v bronzu a Jupiteru, epochy by se mohli dělit na starověk, středověk , současnost a budoucnost, a například kolonizace vesmiru...ten slavnostní průplav fakt je úžasný v železe , dává to smysl:) naftový parník
  8. Vzhled eventových budov v různých věcích

Nebylo by dobré dát hře zase logiku co se týče vzhledu eventových budov kdy klasické věkové budovy ztratili téměř smysl. Nemohou přeci budovy vypadat stejně v bronzu a Jupiteru. Například místo vlaku od průmyslu dolů by bylo koňské spřežení, v kolonizačních dobách nějaký levitační vlak. Nad...
  9. Vypečená diskuze (podzim 2022)

Bez dia mám plnou budovu, bylo to o prsa ale stačilo splnit všechny denní úkoly, pobírat události , a za umístění ve 3 lize to dalo na všech 9 úrovni.
  10. Diskuze k Letní události 2022

Ty příhody na začátku každého eventu teda zlobí i mě, večer normálně posbírám co jde, a ráno toho je vždy dost, ale na začátku eventu je prostě vidět že se to nechová normálně . Jinak Borat má pravdu, ten kdo nemá truhlu s překvapením má pouze minimální šanci dostat hlavní budovu na 11 level...
  11. Diskuze k Letní události 2022

Nemá to vliv vůbec na nic, jakmile zmacknes točit, systém už ví co dostaneš za cenu
  12. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

To že je nějaká hra mrtvá pro tebe neznamená že ji nehrajou jiní, dokud budou vydávat nová rozšíření a lidé je budou kupovat a vydělá si to na sebe nic není mrtvé....a porovnávat browser hru a PC... Forge jede 10 let a stále je to hra velmi uspěšna pro masy lidí..opakují já prostě nechápu proč...
  13. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

Na druhou stranu abych se jich uplne nezastával foe plus je čistá zlodějina a ceny diamantů pokud nejsou plus 200% navíc taky...takže pro mě jako morální podpora vývojářů těch pár reklam vidět je přijatelnější než jim dávat za foe plus, nebo diamanty bez slevy. A lidi co nikdy nic nekoupili a...
  14. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

Ty ale stále nechápeš jednu věc když vyjde velká hra na PC, vývojáři ji udělají hráči zaplatí, chvíli se hraje a jde se k jiné hře. Jenže toto je full servis hra s podporou 10 let. Ty lidi co jí dělají chtějí plat jako každý jiný. Nemyslím že u toho ho sedi jeden člověk za 15 měsíčně. Jo je fajn...
  15. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

Ne nebude, věř že těch co remcá je oproti lidem co to hrají a trochu přemýšlí tak malé procento. Reklamy ještě žádnou hru nezničili. A tady ke všemu je reklama 100% dobrovolná.
  16. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

Kdo tě nutí na ty truhly klikat?? Kvůli 2 bodům ??... Ta truhla není k žádnému úkolů ani hraní důležitá proč na ni klikáš?? Neumíš se ovládat ???
  17. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

Lidí nezlobte se na mě ale fakt to nehrajte když nedokážete nekliknout na věci co spouští reklamu :)... A po 5 letech nedokážete klikat na správné věci a evidentně vám to každý den samo táhne prst na truhlu s reklamou.:).. To budete fakt profi hráči . Reklama nikoho obtěžuje, je čistě...
  18. Denní výzva - výměna úkolů

No pánové , já měl na mobilu k výměně jeden úkol , a paradoxně jsem ale potřeboval vyměnit úkol jiným. Tak jsem sednul od mobilu k PC, a tam šli vyměnit úkoly všechny:)
  19. Šachovnice a Královska mramorová brána

Svět: H Prohlížeč a verze: mobilní aplikace Popis chyby: po kliknutí na budovu se neukazuje co poskytuje jako počet obyvatelé nebo velikost útoku, ale zobrazuje pouze odpočet do získání mincí. Screenshot: Jak často se chyba vyskytuje: stále Detail chyby: Zkoušel jsem report chyby hledat zde...
  20. Foebergého obchod

Nechápu proč to není ani u vojenskych budov na mobilu, je to desna otrava to klikat