Výsledky vyhledávání

1. Tulák ve starožitnictví

Když si z denní nabídky zakoupím ve starožitnictví jednotku tulák-změní se v náhodnou jednotku přímo ve starožitnictví a ne jak se k tulákovi patří až v bitvě podle vybraných jednotek .
  2. Profil města

Do profilu města kterým mi sousedé mohou pomoci tlačítkem pomoc jde vkládat dosažené úspěchy města třeba dosažení určitého počtu rozšíření města . Jde o úspěch urbanizace--chyba je podle mě v tom že se tam počítají i rozšíření použitá v kulturních osadách.
  3. CvC- obchodní války

Do cechovních válek a bojů PvP navrhuji přidat druhou možnost boje a to vyjednávání ve stylu expedice. Každý člen cechu útočníka by jedenkrát mohl vyjednávat s každým členem obránce .Styl boje- člen cechu obránce vyzvaný k vyjednávání by vytvořil podle něj nejtěžší skladbu zboží k...
  4. Tutoriál v době kamenné

Starší doba kamenná start hry - Celé území města je černé až na jeden čtverec bez budov. Výzkumné body, zásoby a mince se získávají plněním úkolů. Vynálezy - rodová soudržnost rodu ( vesnice)- udržování ohně - vojáci s kyjem neopracované kamenné nástroje atd. Odhaleno a obsazeno několik...
  5. Nová VB a stavba

Pouze Budova a vynález transformátoru - bez nové doby, příběhu a blokátoru- ve virtuální budoucnosti- v poslední části-. VB diamantová věž s ziskem zboží z přístavů a popsanými rozměry.
  6. Nová herní doba- zmenšená budoucnost

Základ je první vynález -transformátor hmoty a prostoru. Umožní postavit tuto(5x5) budovu která zmenší budovy ve městě v každém směru o 50%. Výrobny zásob jsou zmenšené výrobny z minulé doby, to samé platí u kasáren- druhé typy kasáren se staví dočasně do zprovoznění prvních. Výrobny zboží...
  7. Zmenšená budoucnost-díly 1až 10---mimo soutěž

Vynález první- transformátor prostoru a hmoty- umožnuje stavbu budovy stejného názvu , vstup do této herní doby umožnuje pouze tento vynález transformátoru. Všechny další přímo navazující vynálezy vyžadují k svému dokončení postavenou budovu transformátoru. Vlastnosti budovy- pouze jedna ve...
  8. Cech " Mazáci "

Vítejte . Jsme " Mazáci " zhruba půl roku starý cech silně zaměřený na stavbu VB, výrobu zboží a obchod , na postup v expedicích, osobní mapě a v technologickém stromu. Hledáme členy doby pokroku a nižší. Jsme cech pro odvážné, zde obstojí jen mazáci :)))
  9. Cechovní úkoly

. Obsah smazán kromě tohoto. Postupem do každé další doby by mělo každé použití výhody v krčmě stát víc stříbrných a to jednorázovým navýšením ceny každé výhody v krčme o nějaké procento o proti předchozí době . Toto jednorázové navýšení by platilo beze změny po celou tuto herní dobu.
  10. Sponka v kolečku.

pro úplnost i když kolečko je jistě známé kolečko= hráč napíše svou VB kterou chce podpořit od hráče který se zapíše za ním a podpoří VB. hráče který je zapsaný před ním. Když se místo ručního vypisování použije sponka je ve vláknu brzy několik sponek se stejnou VB stejného hráče. Když se do...
  11. Expedice a zboží

Proč nejde v expedici vyhrát zboží z následující doby pokud hráč není v té nejvyšší ?
  12. Denní výzva historickým okénkem

Plánuje se zrušit hon za pokladem a nahradit ho denní výzvou. Součástí denních výzev je to že když se splní sedm denních za sebou výher vyhraje se mimořádná odměna. Jak vypadá historické okénko? Pár úkolů a jedna konečná výhra a doba trvání je zhruba týden. Proč by si měli překážet...
  13. "Skok do neznáma"

Kdy si jsem navrhoval že by ve hře měli být povodně útok barbarů hladomor a.t.d až k možnosti úplné prohry které by se čas od času ukazovali jak by hráč postupoval hrou. Při neúčasti ve hře třeba při dovolené by k nim tedy nedocházelo. Když by je hráč nenapravil nastávali by stále častěji a...
  14. Okénko ůkolů

Jak je oznámeno vývojáři bylo po pěti letech předěláno okénko úkolů- je to prima ale co to dotáhnout. pod okénky příběh a událost zbyl osamocený hon za pokladem -co předělat i jeho okénko a udělat z něj okénko "Výpravy" a začlenit do něj hon za pokladem a expedice aby byly pohromadě jako...
  15. uzavřené téma

Šlo by o úkoly které by se náhodně ukázaly po splnění několika ostatních úkolů. Bylo by je třeba splnit do určité doby aby hráč získal odměnu . Když by mimořádný úkol do dané doby nesplnil odměnu by nezískal naopak by něco ztratil- zásoby budovu mince a t d . Takový neúspěch by navíc znamenal...
  16. Zboží a spokojenost

Z jakého důvodu nadšení lidí které zajistí nárůst výroby mincí a zásob o 20% nenavýší výrobu zboží také na 120%. A pohoršení lidí proč nesníží i výrobu zboží?
  17. uzavřené téma

Hraji v raném středověku a mám obsadit území císařovny. Jak by měl úkol vypadat když zaútočím vojensky a prohraji? Po nějakém čase na mě vojska císařovny zaútočí a dají mi zabrat a to tím častěji a důrazněji čím častěji prohraji. Také mi zvýší množství požadovaného zboží nutného k mírovému...
  18. uzavřené téma

V podstatě jde o dva návrhy. Prvním je návrh výhry bronzové prémiové cechovní expedice kterou by hrál hráč sám. Jak by jí získal. Hrál by běžnou cechovní expedici a po jednom vyhraném střetu by se ukázala jako možná výhra po vyhraném budoucím střetu. Dostal by se k tomu budoucímu střetu...