Výsledky vyhledávání

1. Diskuze k podzimu 2020

Dají mi pole bonusy, když je postavím samostatně například 3 různé vedle sebe, nebo vyžadují být i vedle sklizňové chaty?
  2. používání slova NEBO

To zboží máš v odděleném rámečku, takže slůvko "nebo" spojuje první dva úkoly.
  3. Alcatraz

Bych měl taky dotaz. Alcatraz sice mám ale nikdy se mi nechtělo to pozorně sledovat.. ... když mám dejme tomu 1 továrnu na děla a 5 skrýší tulaků, dá mi alcatraz většinou tuláky nebo je šance na druh jednotek 50/50?
  4. Diskuze o letní události 2020

Nevím co by někteří zadarmo čekali :rolleyes: Dalo mi to vilu na max a plné vraní hnízdo. K tomu 4 strážní věže 2.lvl. Diamanty jsem sice pustil na závěr, ale nebyly potřeba. Jsem si nějak neuvědomil, že na maják stačí 8 dílků a ne 9.
  5. Vyžaduje se akce: Propoj svůj účet na fóru se svým herním účtem

Přes mobil to nejde. Musíš přes pc, a potom co se přes odkaz přihlásíš do hry, se ti druhé okno změní a bude tam nápis něco jako: teď můžeš úspěšně propojit účet se hrou.
  6. Diskuze o letní události 2020

Já si nestěžuji. Zatím jsem postavil 3 strážní věže 2.lvl a a v inventáři nasbírané 4 části hnízda. A 16 dublonů mám kredit a čekám až se na kole objeví něco zajímavého. A pokud mi pár dublonů pochybí, tak rád dokoupím. Jen z expedice poslední dobou padne tak 300 diamantů. A kdyby diamanty ve...
  7. Diskuze o 1.183

Jsem v pokroku a změna mi přijde k lepšímu, i s animacemi. Do dalších věků by mohli další levely přikreslit. Ikdyž mít vlak, vzducholoď a podobné v budoucnosti taky úplně nesedí.
  8. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

Zítra by měla být v tréninku výběrová sada náměstí vítězů.
  9. OSTATNÍ Návrat do města po útoku na souseda

Nevypadá to že by měly být motivovatelné. Což mi osobně nevadí, jak město roste, kolikrát je to těsné během 24h než mi vše svítí hvězdičkami. A hra s rabováním je alespoň zajímavější.
  10. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

Hraju tuto hru sice jen rok, ale Miku Rybanenna tady nelze přehlídnout. Každý event sem chodí plakat jak je to o ničem. A to jeho krvácení zdrojů bych bral s nadsázkou. Čtvrtinu města na éčku má permanentně nezastavěnou. Kdyby chtěl hrát a nekrvácet, může si postavit na zboží průmyslovou zónu...
  11. HERNÍ KOMODITY Rychlé klikání a vlastní nepozornost.

Jednou se mi to stalo. Pak jsem si dával už sakra pozor. Ono to vlastně ani žádné vyjednávání není, spíše koupě území. Naštěstí to není pro hráče zničující a suroviny se dají vždy sehnat. S návrhem souhlasím.
  12. Diskuze o vylepšení CB

Jo se slabou armádou se ti to mluví. Ale udělat každý den 50 až 200 bojů ručně, tak neděláš celý den nic jiného. Na automat posbíráš odměny a nazdar.
  13. obrana

Zřejmě to v obraně nemáš. Pokud ano, tak máš kolem vojáka modrý rámeček. Obranná armáda se nevolí zkříženými meči, ale modrou helmou.
  14. Expedice kupování pokusů za medaile

Jestli mohu dotaz? Jaká je výhoda udělat rychle expedici, když se objeví silný soupeř? Podle mě je jedno jestli budu expedici šmrdlat celý týden...
  15. CB-boje

Taky mi to dělá. Skoč do jiného menu ve hře, třeba do osady a zpátky a pak tě to pustí.. Těch chyb je teď porůznu více, mají na čem pracovat.
  16. Diskuze k osadě Egypta

Jedu druhou osadu. Zbývá 11 dní, vše mám vyzkoumané, večer udělám poslední bitvy do úkolů a pak mě čeká výroba zboží a debenů a bude hotovo. Kupoval jsem jen všechny krumpáče navíc, těch 6. Podle mě je to v klidu zvladnutelné na zlatou i bez diamantů za krumpáče. Jen bude hráč muset více skládat...
  17. Diskuze ke slevovému šílenství

Já 3 sady hnízda přikoupil. Peníze jsou od toho, aby se utrácely a když jsou ty hospody zavřené...
  18. Diskuze o 1.178

Problém s Egyptem stále trvá. Dnes mi to opět hlásilo prázdná kasárna v hlavním městě.
  19. Egyptská osada - po bitvě

Vždyť píšu, že to svítí v hlavním městě. A když do kasáren skočíš, celá hra se hryzne. Řešení je otevřít v hlavním městě armádu a neskákat do kasáren.
  20. Diskuze o vylepšení CB

Sochu vylevlím na 8.úroveň. Ve městě mám jednu na pátém , v invu přes 1000 dílků , ale není místo...takze mě ten 1 bod za 3 úrovně netankuje.