Výsledky vyhledávání

1. Diskuze k soutěži Jablíčkobraní

Můžou být jablíčka ve všech příspěvcích nebo jenom v příspěvcích členů týmu?
  2. Svatyně znalostí

PROTI
  3. CB cechovní boje

Pro
  4. Alcatraz

Ano
  5. Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

A co by s nima jako měli dělat? Zablokovat město pokuď bude mít víc než 20 studánek?
  6. jak je to s trati Rousioi četl jsem, že přidává pokud je spojena

Ne, to teda není, otázka totiž zněla Možná to může být tím že musíš připojit tu trať k Sphendone a na druhé straně k Carcares.
  7. Čtení cechovních zpráv.

A zkoušel jsi hledat na fóru? Čtení zpráv - automatický skok na nejnovější zprávu - oprava. A pro příště si nejdřív přečti tohle PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ - přečti si to než něco vytvoříš
  8. Nový herní event - motoriskický event

Asi myslíš různá. Toto bych prosím potřeboval vyjasnit.
  9. Nový herní event - motoriskický event

Pro, ale to myslíš vážně že 1. level bude mít o 5 FP víc než 7.?
  10. Lektvar

PRO
  11. Starožitnicví

Pro, asi špatně čteš @MattiasK drahokamy (měna u vetešníka) ne diamanty (prémiová měna)
  12. Má je z příběhových úkolů

Má je z příběhových úkolů
  13. Archeologická událost-seznam úkolů

1) Utrať (12-28) bodů výzkumu 2) Poraz (10-28) jednotek NEBO vyřeš toto jednoduché vyjednavání 3) Dokonči (4-22) 5-ti minutových výrob + vyber (20-140) zboží (např. výrobou nebo obchodem) 4) Postav 1 produkční budovu z tvé doby NEBO postav 2 produkční budovy z předchozí doby + kup 5 FB 5)...
  14. Soutěžní příspěvek Jakubas z Poděbrad

D-1 E-2 B-3 A-4 F-5 C-6
  15. Projekt - herní výzva

Mám pár otázek 1)Jak chceš zjistit jestli nepoužívám diamanty? 2)Můžu tu výzvu hrát na betě? 3)Dosáhnout konce výzkumného stromu znamená aktuálně vyzkoumat Právní ustanovení pro vesmírné cestování nebo vyzkoumat všechny výzkumy?
  16. Soutěžní příspěvek Jakubas z Poděbrad

1 Zimní událost 2 Forge Bowl 3 Podzimní událost 4 Archeologická událost 5 Jarní událost 6 Letní událost 7 Den svatého Patrika 8 Halloween
  17. ztráta diamantů

Já to znám ze své zkušenosti, hraju na mobilu i na počítači a když to mám zrovna na počítači, otevřu mobil tak mě to z počítače vyhodí a obráceně. Třeba byl ten někdo přihlášený, ty si se přihlásila, jeho to vykoplo, přihlásil se a vykoplo to tebe.