Výsledky vyhledávání

1. MadnessFalax

Možnost rabovat motivované budovy

Ahoj, není to zase moc dávno, co ve FOE Helperu byla možnost vidět výroby hráče, kterého rabujete. Musím uznat, že rabování bylo najednou daleko ZÁBAVNĚJŠÍ. Avšak není to dlouho, co byla tato možnost odebrána. Rabování je podle mě zase méně zábavné. Ve spoustě měst je možné rabovat jen budovy...
  2. MadnessFalax

Pravidlo fóra

Rád bych se zeptal, jaký má smysl pravidlo fóra: • Není povoleno kárat ostatní uživatele za jejich gramatiku a pravopis. Znamená to, že můžu provokativně psát příspěvky s gramatickými/pravopisnými chybami a všechny vyprovokované hráče nahlašovat, přičemž oni musí být podle znění pravidel...
  3. MadnessFalax

Karnevalový event, nebo Den Sv. Patrika?

Letošního roku jsme se dočkali nové události, která naprosto nahradila Karneval a touto událostí byl Den Sv. Patrika. Můj osobní názor, který se mimo jiné shoduje z mnoha jinými hráči, je takový, že tato nová událost se prostě nepovedla. Ať už byl koncept sám o sobě špatný, nebo chybělo událost...
  4. MadnessFalax

BUDOVY Nová velkolepka "Padající asteroid"

Současný stav: Neexistuje. Nápad: Nová velkolepka se speciální funkcí výběru zvanou "Armageddon". Po výběru obrazovka na 5 sekund zbělá. Po uplynutí této doby bude Vaše město navráceno do Doby kamenné, přičemž: Všechny budovy ve městě budou ztraceny. Všechny předměty v Inventáři budou smazány...
  5. MadnessFalax

Soutěžní příspěvek "MadnessFalax"

A-4, B-3, C-6, D-1, E-2, F-5
  6. MadnessFalax

BUDOVY Nová velkolepka "Galaktická banka/Vesmírná banka/Mezihvězdná banka"

Současný stav: Nové velkolepky jsou stále víc a víc k ničemu (můj subjektivní názor, který nezměním, tak se nesnažte a vyjádřete se raději k tématu). Nápad: Nová velkolepka by fungovala, jak už název napovídá, jako banka. Velkolepka by neposkytovala žádné výběry. Namísto toho by majiteli přibyla...
  7. MadnessFalax

HERNÍ KOMODITY Trh s cechovním zbožím

Současný stav: Momentálně lze zboží vlastněné cechem získat pouze tak, že cechovník, buďto vloží požadované zboží do pokladny cechu z vlastních zásob, nebo vybere zboží z budovy, která vyrábí "zboží pro cech", přičemž v tomhle případě získá cech pouze zboží konkrétní éry. Mimoto nároky na různé...
  8. MadnessFalax

Soutěžní příspěvek "MadnessFalax"

1. Zimní událost 2. Forge Bowl 3. Podzimní událost 4. Archeologická událost 5. Jarní událost 6. Letní událost 7. Den sv. Patrika 8. Halloweenská událost Mimo soutěž: Když jsem vzpomínal, uvědomil jsem si, že letos byl Karneval vyměněn za sv. Patrika, což podle mě bylo jen na škodu.
  9. MadnessFalax

CVC Možnost odkoupení hexu

Současný stav: CVC je dnešní dobou orientované pouze na boje (což samozřejmě není na škodu) a zároveň, krom lepšího umístění v žebříčku, nabízí pouze navyšování síly cechu. Aktuálně v CVC hraje roli zboží pouze při "nahazování" oblehů a při odemykání slotů pro obranu. Krom toho s nedávno...